PDA

View Full Version : Объркана тийнеджърка



Marmaielda
04-11-2017, 05:52
Здравейте,от много време искам да пиша и най-накрая се реших.Искам да споделя нещо лично от много отдавна,споделяла съм на семейството си,но те се правят,че ми вярват,макар че не е така.Преди 3 години преживях много тежка катастрофа,бях блъсната от кола с множество травми и 1 седмица опасност за живота.От тогава се чувствам различно,сякаш съм попаднала в друго измерение,но не както си го представяте в момента.Имам предвид,примерно гледам някакъв филм и сякаш това вече се е случвало,не е дежа вю,защото е по-дълго от няколко секунди..както и да е не за това пиша.Моля,ако не вярвате в ''духове'' и задгробен живот,без обидни коментари.На близо 19 години съм и знам какво говоря.Вечер като заспивам често се е случвало '' да чувам гласове''.Не мога да гонобесня защо и как просто се случва.. тромави,мъжки понякога и женски.. но винаги е 1 глас.. след това се чувствам страшно замаяна в леглото,не мога понякога да се изправя.Пиша,ако някой преживява същото да ми отговори.. търсила съм в много форуми,но нищо не намирам по въпроса.Отделно преди година-две заспивах на обяд и просто сякаш нещо ме накара да си отворя очите и видях за секунди облика на мъж,който в последствие разбрах,че съм описала покойния ми дядо.Интересното е,че не го бях виждала нито на снимка,нито на живо,а описах детайли,които нямаот къде а знам.Например освен външността,той ме гледаше в краката,бил е ортопед,а мойте 2 крака бяха счупени след тази катастрофа,спомената по-горе.Също така,споделих,че носеше рибарска шапка,беше ми отговорено,че той много често е ходел за риба,тези неща аз не ги знаех.Това и гласовете.. не знам дали се дължи на катастрпфата или не.. ходила съм на психолог след катастрофата,но тогава още не се беше случвало това.Имам светена вода на нощното шкафче и понякога пръскам от нея в стаята.Отделно,веднъж се беше случвало в стаята ми миришеше на развалени яйца примерно.. много гадно от нищото,там не се носи храна..след като пръснах от светената вода,мирисът изчезна..моля ви,ако ви се е случвало нещо подобно,пишете.. поне не съм виждала предмети да се местят(все още

killemall_2002
04-11-2017, 07:05
Отиди на църква и питай някой свещеник.
А иначе това е напълно нормално да сънуваш близки и да чуваш гласовете им. Това може би се е отключило след големия уплах от катастрофата

JDeel
04-11-2017, 09:45
А пък аз понякога когато заспивам чувам реплики от гласове, най-често от познати хора :) Не го намирам за странно.

Виж сега, мозъка е много сложно нещо и е способен да добавя информация там където я няма. Например, очните ти ябълки постоянно подават много по-оскъдна информация към мозъка от тази която си мислиш че виждаш. Мозъка запълва празни пространства от "картината" и я променя както трябва за да ти "прожектира" каквото трябва.

Ти сега си мислиш, че едва ли не имаш рядката способност да виждаш в отвъдното или нещо такова. Един ден може да ти хрумне, че можеш и да предсказваш разни неща. Но е мнооооооооооооооооооооооо оооооого по-вероятно просто леко да си се чалнала от случая :)

А за странните неща си има и обяснение. Дядо ти, баба ти, вуйчо ти, леля ти или който и да сънуваш, все има логика да те гледат в краката. И не заради професията им, а защото това са счупените ти места и към тях са насочени притесненията ти.

Не на развалени яйца, а на умрели порове може да мирише у вас след като се събудиш сутрин. И то е защото докато спиш, яденето ти се разлага в корема и разни миризми си намират път нагоре и излизат през устата. Особено ако ядеш месо вечер. А да не говорим, че много често някои миризми си намират път и през една друга дупка дето е разположена по-ниско в задната част на тялото :D

Ако приемаш проблемите си за външни, най-много да изкукаш още повече. Това със светената вода... тая вода си е просто вода, на която някой педал педофил е говорил (мдам, голяма част от поповете са такива).

Ще ти мине с времето и с приключенията. И аз като бях тийн имах много такива дълбоки размисли и страсти. Едно че хормоните са в повече, ами по това време и мозъка се развива още и е много чувствителен. Който и тийн да хванеш, все ще установиш че нещо му кука. По ред причини съвременните тийнове са много объркани, дори и без да са участвали в катастрофа. А при теб катастрофата само добавя масло в огъня. Нормално да си ку-ку на тази възраст :)

Marmaielda
04-11-2017, 10:38
Благодаря за коментара,само да изясня,че миризмата се появи вечерта,не сутринта :Д

Marmaielda
04-11-2017, 10:38
Не съм сънувала,беше реалност