PDA

View Full Version : Намеци



ednovuprosche
04-11-2017, 11:32
Здравейте.От доста време харесвам едно момиче и май чувствата са взаимни.Вчера попаднах в една много странна ситуация.Извинявам се ако съм обяснил неразбираемо.
Седяхме си аз,тя и нейната компания.Компанията й се състои от две момичета и две момчета.Едно от момичетата не беше с нас вчера.Попринцип не съм от тази компания,но вчера тя ме покани да отида с тях.
Момче-Х съм аз,а момче-Y е другото момче,което е от нейната компания.
Та както си седяхме и тя каза,че й е студено.Едното момче се засмя и каза нещо от сорта: "Ами някой да те гушне" (не си спомням точно какво каза,но беше нещо подобно) и ме посочи с поглед.Аз го погледнах и той разбра,че съм видял,че ме сочи с поглед.После се опита да замаже нещата (поне аз така си мисля) като каза: двама са Х и Y.Но по-добре Х.Виж го интелигентно момче,с тази професия към която се е насочил ще изкарва добри пари,има кола (а всъщност и другото момче има кола).Тя се усмихна и не каза нищо.Естествено с моя скапан късмет не успях да й предложа нещо да се сгрее,защото бях отишъл с колата и бях само по тениска.
Преди две седмици попаднах в същата ситуация.Разхождахме се само,че малко повече хора.И тя каза,че трябва да ходи на зъболекар защото я боляло зъб.Същото момче,което направи намека днес каза:"Аз ходя при една зъболекарка в Люлин (аз съм от Люлин).Тя каза: Изобщо не ми се ходи,страх ме е от зъболекари.Тогава той каза;" Спокойно ще викнеш Х да ти държи ръката''.Тя пак реагира с усмивка и не каза нищо.
Много се чудя дали тези намеци са случайни или всъщност наистина има нещо.Общо досега за около 2 месеца е имало 5 такива намека за мен към нея в мое присъствие.

Necrologist
04-11-2017, 17:15
Общо досега за около 2 месеца е имало 5 такива намека за мен към нея в мое присъствие.

И ти вместо да направиш нещо реши да пишеш в онлайн форум?
Ок.

to6ko8201
04-15-2017, 23:08
Действай не дей се чуди

ikon
04-16-2017, 06:39
Харесва те 100 %, разказала е на приятелите си, но се чуди ти дали я харесваш, затова по нейно искане се опитват да Ви "сватосат".

GuardianAngel
04-18-2017, 21:24
Отиди да я изпратиш след някое ваше излизане ..и я прегърна силно..и ако усетиш я задръж в прегръдката сипреди да се разделите.

The Rainbow Girl
04-19-2017, 20:29
Сериозно, недей да губиш време тук. Давай, говори с нея и бъди себе си.