PDA

View Full Version : Не мога да свърша Момиче



Selin
04-11-2017, 15:39
Здравйте,имам следния проблем водя полов живот от 3години в момента съм на 20.Никога до сега не съм получавала оргазъм а ми е много хубаво при секс със сегашния ми приятел. Не знам какво е чувството ако някой може да ми помогне или да даде някакав савет ще съм много благодарна. :)

divergent
04-11-2017, 17:14
Доста малко жени стигат до оргазъм само от самият полов акт, без стимулация. Пробвай да си помогнеш като се търкаш, или още по-добре - нека партньорът ти ти доставя удоволствие с ръка.

Selin
04-11-2017, 17:50
Това сме го правили даже и го правим все още почти всеки път, но пак не се получава

skandalno_vkusen
04-11-2017, 19:24
Имаш нужда от още време. Да, много жени не свършват директно от препомпването на котака ;д, не се филмирай че имаш проблем. Проблемът обикновено е в главата, моя съвет е наблегнете на лизането. Ако е твоята игра де, ако ти допада. Знам че някои жени не харесват да ги лижат, дали поради психологични причини или поради устройство на клитора просто не им допада. Но като цяло опитвай да започваш да свършваш от лизането. Може да ти трябват 30 мин, може да ти трябва час... може да ти трябват много лизания докато започнеш да свършваш но да речем че ще дойде. След това опитвайте да свършваш докато се шибате и докато ти масажва the clit