PDA

View Full Version : Височина



TheLegendBG
04-14-2017, 20:40
Здравейте ! Значи аз съм момче на 14 години и съм висок 1,69..... Искам да ви попитам знаете ли някакви упражнения или някой спорт, за да порастна повече (примерно 5-10 см) ?

belphegor
04-14-2017, 22:06
Здрасти. Аз съм 180. На 14 бях към 171 -172.
Като цяло има потвърдена информация че всъщност оказвайки натиск на костите си ги стимулираш да растат. Като тренираш баскетбол те карат да скачаш със щанга. Което освен за скок помага и за ръста. Това обаче има минимален ефект.
Имах едни приятели които за едно лято 8 срещу 9 клас пораснаха с по над десети сантиметра и в същото време качиха мускулна маса. Те бяха баскетболисти и това лято преминаха някакъв курс с хормон на растежа.
Единия в крайна сметка стана над 2 метра, другия - към 196. По принцип е практика при добри тийн баскетболисти да го минават тоя курс за да пораснат достатъчно за да станат про-та.
Хормон на растежа приложен в тая възраст е единствения сигурен начин да пораснеш. Зависи колко си се развил, може и да е късно. Но като цяло 13-14-15 години става.

TheLegendBG
04-14-2017, 22:15
Искам да те попитам за 14 годишен да бъда висок 1,69 това добре ли е или съм нисък за възрастта си ?

Rakshy
04-14-2017, 22:47
Здравейте ! Значи аз съм момче на 14 години и съм висок 1,69..... Искам да ви попитам знаете ли някакви упражнения или някой спорт, за да порастна повече (примерно 5-10 см) ?
тъп

Здрасти. Аз съм 180. На 14 бях към 171 -172.
Като цяло има потвърдена информация че всъщност оказвайки натиск на костите си ги стимулираш да растат. Като тренираш баскетбол те карат да скачаш със щанга. Което освен за скок помага и за ръста. Това обаче има минимален ефект.
Имах едни приятели които за едно лято 8 срещу 9 клас пораснаха с по над десети сантиметра и в същото време качиха мускулна маса. Те бяха баскетболисти и това лято преминаха някакъв курс с хормон на растежа.
Единия в крайна сметка стана над 2 метра, другия - към 196. По принцип е практика при добри тийн баскетболисти да го минават тоя курс за да пораснат достатъчно за да станат про-та.
Хормон на растежа приложен в тая възраст е единствения сигурен начин да пораснеш. Зависи колко си се развил, може и да е късно. Но като цяло 13-14-15 години става.
по-тъп

Искам да те попитам за 14 годишен да бъда висок 1,69 това добре ли е или съм нисък за възрастта си ?
най-тъп

честито, едновременно си първи и трети, тва е хубаво

TheLegendBG
04-15-2017, 09:13
За кво да сме тъпи ? И ти по-умен ли си ?

ةتشضل انزفث
04-15-2017, 13:26
Всичко ти е наред гледай да растеш и на мускули. За ръста колкото толкова !

Rakshy
04-15-2017, 14:57
За кво да сме тъпи ? И ти по-умен ли си ?

вярвате в тъпотии и да, очевидно

Slarc3
04-19-2017, 16:51
АХАХААХАХАХАХАХХ от сумати време не съм влизал тука.. ся се сещам защо.. Значи виж ся къф е плана.

1. Виждаш ми аватара така хубаво го поглеждаш да го разбереш.
2. Отиваш и скачаш като тъпанар с няква щанга на гърба по 5 часа на ден минимум.
3. Връщаш се и пак ми гледаш аватара.

Повтаряш докато пораснеш ! 100% гаранция ! За първите 5ма 50% намаление ! Вземи сега 1 на цената на 2 , ако се обадиш в рамките на 3 минути 14 секунди и 5 стотни.

.. Дано си ме разбрал. :)