PDA

View Full Version : High standards



LoveInfect
04-16-2017, 20:54
Здравейте, всички мъже са твърде зле за мен. Не познавам някой, който да може да ме направи щастлива и с когото да си откликваме :) . Искам да намеря някой с близо или по високо до моето духовно и интелектуално ниво, и също с приятна външност. их... колко съм самотна.

YoungBloodZ
04-16-2017, 20:56
Колко пък да ти е интелектуалното ниво? Излизаш с 9 години по-голям от теб.

LoveInfect
04-16-2017, 20:57
Възрастта не определя интелектуалното ниво.

PathToOuroboros
04-16-2017, 20:58
Значи само трябва да ти избодем очите и всеки 3-ти мъж би свършил работа.. Тц тц тц само проблеми ти създават нали ?

inewton
04-17-2017, 14:06
Ами, high standarts. Човек трябва да има достойнство. По- добре сама, отколкото с някого, само колкото да не си сама.

NomNomNom
04-17-2017, 15:57
Ами, high standarts. Човек трябва да има достойнство. По- добре сама, отколкото с някого, само колкото да не си сама.

Това е съвсем така.

PathToOuroboros
04-17-2017, 16:13
Само човек, който върви по пътя на разбитите мечти може да види стойност и смисъл в частиците разхвърляни около него и дори за обществото да са просто боклуци, да ги вземе в ръце и да изгради нещо функционално, ново и негово.. Нещо като да изградиш своя кола от нулата, пред това да купиш най скъпата на пазара.. Едната я изграждаш за себе си, а другата я взимаш за обществото, но тази, която ти дава истинско дълготрайно удоволствие е тази, която държи частица от твоята душа измежду частиците разбити мечти залепени заедно в нещо функционално.

Същото е и с високите стандарти... Не винаги най хубавото е това, което блести пред очите ти, а това което блести отвъд тях

Jack_Reacher
04-17-2017, 18:04
всеки е с този, с когото заслужава

LoadRunner
04-17-2017, 19:30
Здравейте, всички мъже са твърде зле за мен. Не познавам някой, който да може да ме направи щастлива и с когото да си откликваме :) . Искам да намеря някой с близо или по високо до моето духовно и интелектуално ниво, и също с приятна външност. их... колко съм самотна.

Ти не беше ли една туркиня на която всички се подиграваха че разсъждава "леко" кухо?
ММммммда, същата си.
Плюс това не забравяй че си от село, сама си го казвала.

LoadRunner
04-17-2017, 19:31
всеки е с този, с когото заслужава

WTF? лузър
всеки е с този с който се харесва

qwerty7842
04-17-2017, 19:35
Здравейте, всички мъже са твърде зле за мен. Не познавам някой, който да може да ме направи щастлива и с когото да си откликваме :) . Искам да намеря някой с близо или по високо до моето духовно и интелектуално ниво, и също с приятна външност. их... колко съм самотна.

Обикновенно тези, които си мислят,че са с високи стандарти се оказва,че са заблудени овце ;)

Jack_Reacher
04-17-2017, 19:46
абе рънър ли си къв си, гледам те и че постоянно обиждаш жените из темите и това го правят точно озлобени загубеняци като теб, които са сами като кучета и няма кой да им обърне внимание, камо ли жена.

LoadRunner
04-17-2017, 20:24
хм, странно, ти жена ли си била
май преди малко се почувства обидена

LoveInfect
04-18-2017, 16:49
Load Runnuer, :D явно трябва да се надуя за ти затворя плювалника. Та аз съм туркиня от елитно семейство, майка ми е родена на село, но си спечели стипендия за американски университет, после стана адвокат и имаше кариера от която я даваха по телевизията... Баща ми също тръгна от малък бизнес, който се разрасна. Живеем в София от 2002. Аз съм едно момиче на 17, което учи в езикова гимназия, (иначе говоря 5 езика). Интересувам се от езотерика и духовенство, искам да уча холистична медицина. Смятам се и ме смятат за красива. Имам хубаво лице и тяло. Но цялото това нещо не е особенно важно. Най-важно е каква личност си и дали си в мир със себе си.

LoveInfect
04-18-2017, 16:50
inewton, мерси това ме накара да се чувствам по-добре :) .

LoveInfect
04-18-2017, 16:58
YoungBloodz, иначе се сетих за какво говореше. Иначе с него всичко беше супер обаче тъкмо взеха нещата да се случват се появи друго момиче, което имаше много по-голям достъп от мен до него. Те така и не тръгнаха, но той е влюбен. Когато ме харесваше, така и не ми остана време да си призная чувствата си, докато неговите бяха очевидни. Но после комуникацията ни намаля и просто го оставих да тръгне на там накъдето още си седи. Ако обичаш някой го оставяш да си тръгне нали? Вече го надживях и вярвам че нещо по-добро ме очаква :) .

corbV2
04-18-2017, 17:50
Интересувам се от езотерика и духовенство, искам да уча холистична медицина.
И ти се имаш за интелигентна...

LoveInfect
04-18-2017, 18:32
Права си...

Означава имащи добро благоразположение, добри финанси, социална среда сред важни хоора.. Без роми, дилъри и някви долни историйки..

YoungBloodZ
04-18-2017, 18:37
Възрастта не определя интелектуалното ниво.

Виждам, че си тръгнала да се сещаш, но все пак не си зацепила напълно какво исках да ти кажа. 9 години са голяма разлика, особено когато си на 17.

И другото което е, за какво щастие, какви мъже и т.н. говориш на тази възраст? Не си единствената, която е разочарована и по-добре свиквай, защото няма да намериш просто така "правилния" и "перфектния". Вероятно ще минеш през поне още 2-3 връзки, докато това стане. Малко хора намират точния човек за тях на тази възраст.

И още нещо. Скромността краси човека, запомни това.

Ivaaaaa
04-18-2017, 18:50
Холистична медицина хд.
Ох, нимоа.

И да, баси интелектуалното ниво. Не понасям такива претенции, когато не се пише правилно.

Jack_Reacher
04-18-2017, 19:00
хм, странно, ти жена ли си била
май преди малко се почувства обиденасваляш ли ми се бе гей?!

аре бегай да църкаш некъде другаде бе мишок!

по темата: всеки да прави каквото му харесва

anonimna:D
04-18-2017, 19:21
Холистична медицина хд.
Ох, нимоа.

И да, баси интелектуалното ниво. Не понасям такива претенции, когато не се пише правилно.

Ти пък щото не си същата :D
По темата- малка си още, имаш още много време да си намериш подходящия. И е хубаво, че имаш някакви изисквания, на които държош. Хубаво е, че знаеш точно какво искаш.

LoadRunner
04-18-2017, 19:46
И ти се имаш за интелигентна...

такава е новата мода селянки, от елитни семейства и с хай стандартс
аз затова имам права лопата въпреки че съм от града

LoadRunner
04-18-2017, 19:50
сваляш ли ме

ако гълташ- да
иначе ако се подмиваш и си бръснеш задника.. все пак ще си помисля

Soichiro
04-19-2017, 08:58
Интересувам се от езотерика и духовенство, искам да уча холистична медицина.
Наистина ще ти е трудно да намериш мъж на това духовно ниво.

LoveInfect
04-19-2017, 17:59
Правописът за мен не е най-важното нещо :) съжалявам за тези, които ги дразни. Мерси за всички отговори. Не скромнича, защото знам че като кажа че съм на 17 и хората си представят съвсем друг образ. А и няма как да ме познавате.

Иначе имам добри новини, вчера се заговорих с някой, с когото имахме доста дийп разговор. Цялото ми време с този човек беше много смислено и изпълнено с вълнение :) Но не знам нищо за него (почти). Ще видим какво ще излезе.

pandabear
04-19-2017, 19:33
научи ме на високи стандарти, pls.
и да водя дийп разговори също, pls.

Ivaaaaa
04-20-2017, 17:58
Правописът за мен не е най-важното нещо :) съжалявам за тези, които ги дразни.

:/

"Умна и красива" ми е theme song на живота.

LoadRunner
04-20-2017, 18:53
Първо напърво аз съм мюсюлманка. Не ям прасета. Второ в нашата свещенна книга е записано точно как се коли курбана с остър нож отсича се гърлото. Няма гонидби дяма стрелби няма забити брадви. Та моето семейство такова месо яде носят ни го от село или си го замръзямаме от село. А пък аз лично не ям вече защото така се чувствам по - добре. Мисля че вие трябва да си оправите коленето.

*нормален начин за мен. Аз смятам за нормално за 100тен път го казвам... коленето чрез прерязване на гърлото с възможно най - остър нож.
бях забравил колко си умна
предполагам че си и също толкова красива

anonymous908491
04-20-2017, 18:56
тва да гониш прасето, няма друго подобно преживяване

NomNomNom
04-21-2017, 13:25
Смея се с глас за това прасе :lol:

Ewok
04-21-2017, 13:48
Най-обичам разни провинциалистки с парички от мама и тати да се мислят за духовно извисени и нещо повече от простолюдието.
Еми, съжалявам, може да си топа на топа в Малокучино (или откъдето си), но в София си поредната селска мома, търсеща принца на бял кон. Хубавото е, че повечето се събирате със себеподобни, разбирай момък с подобен бекграунд, който обаче от малък знае как се върти бизнес и как да е пробивен в своя микросвят. И всички са доволни - момата се занимава с интелектуална дейност, холистична медицина и Паулу Коелю, момъкът се труди мъжествено и води първата на почивки, боготворейки я, понеже не е "поредната проста пръчка".

NomNomNom
04-21-2017, 13:50
Чакай, това дори не звучи лошo ^

Ewok
04-21-2017, 13:59
Зависи от гледната ти точка за живота. За тях си е напълно ок, имам няколко такива познати и познати в двойки, чувстват си се добре, не пречат никому. Но това е посредствен скучен живот в балон (не че и аз не съм в своя си балон) и реално са доста ограничени. Самооценката им леко куца и надвишава реалността. Но пак казвам - повечето пъти не пречат, живуркат си добре и сигурно. Твай.

Или с други думи - по-добрият вариант от други, не и вариант за мен (дори не само лично участие, не съм си близка с тези ми познати), различен лайфстайл да го наречем.

NomNomNom
04-21-2017, 14:13
Ок, на мен не ми звучи безкрайно лошо, понеже се кефя на пробивни хора без значение от бекграунда, и + да си имаш хубавка жена и да я водиш напред-назад, и да си градите макар и скучен живот пак не ми изглежда лошо, ако е това което искаш

Не бих водила такъв начин на живот, но не изпитвам нищо негативно към хората, които го правят и не ми изглежда чак толкова скучно ( в крайна сметка всеки иска да прави това, което му е интересно, и като имаш свободно време и възможност го правиш, дори да е пауло или маникюр )

Разбирам ти пойнта, просто не виждам лошо в посредствеността/или каквото е описано горе, хората имат различни нужди и желания, + винаги можете да намерите общ език ако не за култура, то поне за пътувания, ресторанти, или там каквото имате като допирна точка

Е вече ти избираш дали да се допирате, разбирам, че по-скоро "не"

Нз, не държа всички около мен да са супер дълбоки

belphegor
04-21-2017, 14:26
Load Runnuer, :D явно трябва да се надуя за ти затворя плювалника. Та аз съм туркиня от елитно семейство, майка ми е родена на село, но си спечели стипендия за американски университет, после стана адвокат и имаше кариера от която я даваха по телевизията... Баща ми също тръгна от малък бизнес, който се разрасна. Живеем в София от 2002. Аз съм едно момиче на 17, което учи в езикова гимназия, (иначе говоря 5 езика). Интересувам се от езотерика и духовенство, искам да уча холистична медицина. Смятам се и ме смятат за красива. Имам хубаво лице и тяло. Но цялото това нещо не е особенно важно. Най-важно е каква личност си и дали си в мир със себе си.
Ех ако не беше 10 години по-малка от мен...

"Не познавам някой, който да може да ме направи щастлива"
Моите възгледи са такива, че не трябва да чакаш някой да те прави щастлив. Създаваш си цели. гониш ги, намираш си собственото щастие, без то да зависи от друг човек. И тогава вече можеш да намериш друг човек, който е направил същото с живота си и да се получи нещо добро. Но за мен връзката - не трябва да е самоцелна.

Ivaaaaa
04-21-2017, 16:37
А пък моя баща е едноличен акционер на банка, а майка ми е потомка на имперско семейство на Византия. Колко е трудно да си богата и красива. Никой не ме разбира.

KREED
04-21-2017, 17:22
LMAO!

https://i.imgflip.com/gq4ec.jpg?a414528

LoadRunner
04-21-2017, 20:56
тая пак стана за смях
радвам се

therichbitch
04-22-2017, 21:33
Хубавото е, че повечето се събирате със себеподобни, .
Всъщност повечето селячки търсят и често и успяват да задържат сравнително свестни момчета, за предпочитане от Софията, за да могат да си улеснят оставането в 'големия град' и след завършване на бизнес макро мениджмънт да не ги депортират обратно да копат картофи :lol:

Iphigenia
04-23-2017, 14:07
Всъщност повечето селячки търсят и често и успяват да задържат сравнително свестни момчета, за предпочитане от Софията, за да могат да си улеснят оставането в 'големия град' и след завършване на бизнес макро мениджмънт да не ги депортират обратно да копат картофи :lol:

Най обичам хора, които се гордеят с неща, за които нямат никаква заслуга.

therichbitch
04-23-2017, 23:13
Не се гордея. Та тя- София е гадна >> не идвайте :/

Iphigenia
04-24-2017, 13:01
Не се гордея. Та тя- София е гадна >> не идвайте :/

Почти си интересна.