PDA

View Full Version : какво да правя???



dallas2002
04-24-2017, 16:03
Добър ден! В училище има едно момче с което бях ходшла цели три пъти преди това, колкото и тъпо да звучи. В момента всички го подиграват тей като имал голи снимки. Аз също не го намирам за нормално след като не виждам никакъв смисъл във това. Понеже много хора го подиграват и аз се мъча да ги накарам да спрат да разпространяват снимките и той знае но не ми казва нито едно благодаря. Беше говорил за мен че съм к*урва и разни такива но въпреки това аз продължавам да го защитавам и няма да се откажа. Въпросът ми е какво да направя за да привлека вниманието му и да оцени това което правя за него.

PathToOuroboros
04-24-2017, 16:32
Един начин да привлечеш вниманието му е да принтираш на тениска неговите снимки отпред и отзад и да се покажеш пред него и всички, които го познават, но не съм сигурен за втората част на проблема, оценяването... Може би да напишеш под снимките "Фенка номер 1 " ?

Ако трябва да бъдем сериозни обаче принципно ако човек не оценява добрия жест.. По добре да отстъпиш и да не се занимаваш ОСОБЕНО ако и говори такива неща за теб.. Нека си гние в собствената пумия.. Тъкмо може и да научи няколко важни урока за живота и колко малко е добрината в света :)

NomNomNom
04-25-2017, 09:27
Може би се чувства достатъно унизен и се притеснява от всяко внимание и закрилничествжо също