PDA

View Full Version : Случи ми се нещо странно



bowwow
04-24-2017, 17:08
Такаааа.. Попринциш не съм свършвала никога и от известно време мастурбирам, за да достигна до оргазм. Та докато го правех получих сърцебиене, след което буквалнл се излях, усетих как изпръска в ръката ми ... беше някаква много водниста течност без дори да усетя от къде идва и как се случи... за момент си помислих дали не съм се напишкала та това ли е било въпросния оргазъм и възможно ли е да съм се испуснала лтф?..

skandalno_vkusen
04-25-2017, 11:06
това е squirt, все още полу-мистерия за човечеството ;д, не мисля че е било точно оргазъма.. по-скоро нещо като пост-кулминация.. сигурно мастурбирането е било на ниво а? Злобничко такова ;д.. изтръпнал клитор? ;д При всички положения някой мъж ще се радва да изпискаш пред него

bowwow
04-25-2017, 15:55
Ахахаха амиии чак пък злобно... не мисля, че ми е отнело повече от 10 минути или толкова ми се стори хахаха

belphegor
04-25-2017, 17:24
Squirt baby!
Имах една приятелка скуъртърка. Според нея няма пряка връзка между оргазъма и скуъртването. В смисъл много пъти свършва без да скуъртва, а и се случва да скуъртва и преди или след като е свършила. Ама си е нещо отделно.
Не знам, не разбирам, ама е яко.

howland
04-30-2017, 22:21
в случая не е задължително да е било squirt. Може да е било просто еякулат, който се е изстрелял малко повече