PDA

View Full Version : Колебания в чувствата си



mitko103
04-26-2017, 20:36
Здравейте,
да започнем с история от лятото. С едно момиче, което ще наричам "1" в публикацията, бяхме миналата година в едно училище (сега съм 8-ми клас, в 7-ми бях с нея в едно училище, понеже в края на 6-ти ме изгониха от предишното и така се запознахеме). През лятото тръгнахме... Връзката ни продължи до началото на 8-ми клас...Всъщност след матурите пак се озовахме в едно училище. Имам чувството,че никога не съм спирал да я обичам.
И ето ни сега... учебната година е към края си, а отскоро имам нова приятелка, която също много обичам. Нея ще наричам "2". Както вече казах винаги съм имал чувства към 1 и още имам, а и често излизаме и сякаш, че никога не сме се разделяли. Всеки един момент с нея е толкова прекрасен... Но тук идва проблемът, че съм с 2 и си я обичам, а и ще стана голяма утрепка ако се подиграя толкова кофти с чувствата й, и я оставя на втората седмица.
Но когато съм с 1 забравям за всичко и единственото, което искам е да сме двамата надалеч от всичко и всеки. Усещам също и че тя отново има някакви симпатии към мен.
Не знам просто какво да правя. С 1 сме си супер близки дори и като приятели но някак не издържам границата ни да е само до там. Но винаги има и вариант от два стола, та на земята.
С 2 досега не съм чувствал това, което усещам с 1 даже и при приятелски взаимотношения. Ще се радвам на съвет какво да направя.

nnnneeelly
04-27-2017, 05:28
Ако имаш чувства към 1, бъди с нея, защото ще е по-лошо да ав подиграеш с чувствата на 2 след време, когато (ако) се задълбочат нещата. Няма да е кофти да се разделите на 2рата седмица, по-добре е отколкото след месец и повече. Спри това, което ти тежи, докато е време.