PDA

View Full Version : Влюбен съм в нея ;(;(;(



Анонимен_BG
04-30-2017, 11:30
Здравейте имам един много сериозен проблем не само харесвам едно момиче ,но и много го обичам с нея сме приятели от малки. Като по малки на 8-10 години си играехме заедно тя е по-малка с 1 година от мене сега съм на 14 тя на 13 и тя е един клас по-малка от мен същото училище имам и сестра ,която е с нея в същия клас и те са НДП. Та от както преди 4 години не сме били заедно само се познаваме нали не сме се събирали и сме се отчуждили и преди 4 месеца станахме добри приятели и преди месец НДП момче и момиче. Аз я харесвам от малки ,но не бях влюбен в нея а само я харесвах. И всички момчета от цялото училище я харесват а тя харесва двама от моя клас единия ми е НДП а другия е един друг с него сме само приятели ,но не се събираме само ритаме заедно. И като излизаме от нашата компания 4 я харесваме момчета ние сме голяма компания ,но всички са големи идиоти и НДП ми е в компанията и той най-големия идиот. НДП ми е само защото с него имаме най-много общи неща ,но той клюкари всичко и с всички се държи отвратително непоносим е ,но всички ,момичета го намират за хубав и знае много тайни и ако не съм му приятел той мой тайни не знае ама ще заплаши другите ми приятели и ще остана без приятели заради него. Та ние сме в компанията и тя го харесва ,но той се държи отвратително с нея и с другите момичета и тя за това не е с него тя харесва другия ,а аз се държа много добре не съм много хубав но не съм и много грозен имам само предимство че имам плочки на корема и това е. За нея правя всичко но не само за нея искам да кажа че не съм като тях бих помогнал на човек те не са такива. Та нали разбрахте и тя беше привлечена от вниманието и грижовността ми и за това ми каза че ме харесва и иска да сме гаджета и тогава станахме за 20 минути само по фейсбука че не искаше да казва на другите каза че само защото съм се държал с нея така за това ме харесвала и ме пита дали ме е страх да не се сърне при другия който не е НДП ми аз и казах естествено и тя ме заряза меко и от тогава ме отбягваше след това пак бяхме в добри отношения напреди би ми казала всичко имахме си 100% доверие на мен казва това което не би казала и на сестра ми но сега я е срам и постоянно мисля за нея казвам и че я харесвам и обичам често тя каза че обича да го чува но не иска да е с мен защото знае че ще ме зареже и не иска да ме нарани та дайте някакви съвети какво да направя. БЛАГОДАДЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!