PDA

View Full Version : Искам да отслабна



Seksbog16
04-30-2017, 22:43
Здравейте искам да сваля 3 килограма но без да тренирам и без да се ограничавам и това всичкото да стане за два месеца ако може как става.
Благодаря за вниманието!

KaRiNa.Ni
05-02-2017, 08:38
Няма как да стане това!

Pug_306
05-02-2017, 12:03
Е то и аз искам да спечеля от Тото-то без да пускам ама ......

ENIGMA00
05-02-2017, 22:43
Като цяло три килограма са малко, но не става без движение. Какъв ти е режима, какво ядеш? На колко години си, момче, момиче. Дай няква информация. Спираш хляба(ако ядеш само пълнозърнест), сладкото(само мед и плодове, сушени плодове), газираното, алкохола, червеното месо. Гледай как си готвиш и храната ползвай зехтин вместо олио. По чисти храни. Задължително на ден някакъв плод или зеленчук в менюто.

NomNomNom
05-03-2017, 08:14
^ вс ок но червеното месо и зехтин вместо олио нямат отношение към отслабването

-спри повечето въгрехидрати следобяд(следобяд заменяй ориза, картофите и хляба със зелени зеленмуци)
- спри да ядеш след 18:00 или 20:00 ако лягаш по-късно - да е закон
-закусвай много стабилно, и обядвай добре, следобяд и вечер - двойно по-малко храна, не обратното
-махаш сладкото и алкохола. Сладко - евентуално само сутрин и то минимално (да не обидиш колега за рд си вземи бонбона и тн)
- пий вода, имай шише до теб винаги
- махаш газирани, студени чайове, абе вс напитки от магазина
- яж повече домашно приготвяна храна
- ходи пеша възможно най-много - ако имаш кола или хващаш автобуса, съчетай нещата с повече ходене
- през уикендите организирай с приятели.малки разходки в планината, не е нужно да е преход - например от хижата до седемте рилски
- ходете на басейн и там плувай мъничко (да не ти е основна цел)
- ходи на разходки в парка

Ей така ще паднат някакви малки кг без да усетиш

teodora787878
05-09-2017, 21:44
Е то и аз искам да спечеля от Тото-то без да пускам ама ......

(y) Колко познато ха-ха :D :D

Pug_306
05-10-2017, 09:12
(y) Колко познато ха-ха :D :D

Ако случайно спечелиш, драсни как е станало :D :D

Chrysothemis
05-10-2017, 10:19
Здравейте искам да сваля 3 килограма но без да тренирам и без да се ограничавам и това всичкото да стане за два месеца ако може как става.
Благодаря за вниманието!

А защо точно 3? Според мен ги закръгли на 10, така е нехармонично.