PDA

View Full Version : Как да и го кажа или дали изобщо да и го казвам..



freshhhhh1
04-30-2017, 23:44
Здравейте,

На 22г съм

В последните 1-2 месеца се запознах с едно момиче(на 18г Живеем в различни градове), опознахме се, говорим си,лафим си, чатим си.. по-цял ден ... Абе страхотно е..

Но как да го кажа, тя си е малко лудичка(в добрия смисъл разбира се) и си приказва какви ли не глупости... а понякога доста се отпуска и ми приказва какви ли не нещица :Д

Все тая..., сподели ми,че го правила няколко пъти с бившия и приятел.. без да съм я питал или разпитвалл..

и така към проблема: не знам как да и го кажа,че съм девствен.. Мм имал съм контакти, но просто до секс не се е стигало...

Разбира се по никакъв начин не съм се издавал, но тя си е по-отпусната и да не ме помисли за някой смотаняк.. Казвал съм и,че ако искам някое момиче Основната цел не ми е СЕКСА,а да имам човек до себе си Естествено тя ми е споделяла ,че съм наистина различен и че не е попадала на човек като мен... Скоро ще ми идва на Гости и не,че се надявам на Секса.., но винаги това ми е била единствената "тъпня" която ме е тревожила...

Да го запазя в тайна или да и го споделя, но ако го споделя бих изглеждал доста жалък.. Как мислите,че би било по-добре.. Като нямаш опит ?или ако се стигне до подобна ситуации предполагам,че няма да съм хептен Жалък;;х;х;х

sladura89
05-01-2017, 02:32
Не, принципно е по-добре да не и казваш!

inewton
05-01-2017, 06:28
Според мен трябва да й кажеш. Много по- лесно е да казваш истината. Пък ако се изложиш, хич да не ти пука. Не знам защо на всички толкова ви пука за мнението на другите.

Necrologist
05-01-2017, 07:56
Квото и да решиш да и кажеш не мисля, че ще е от голямо значение ако момичето те е харесало.

rymidallas
05-01-2017, 08:18
Ако те харесва наистина няма да й пука дали си девствен или не.

sladura89
05-01-2017, 09:14
Според мен трябва да й кажеш. Много по- лесно е да казваш истината. Пък ако се изложиш, хич да не ти пука. Не знам защо на всички толкова ви пука за мнението на другите.

Не на другите, а на този когото харесваш тук разликата е доста голяма, принципно мнението на масата хора не е от значение, но този за когото ти пука? :)

RapExotic
05-02-2017, 08:23
Сподели и го чак тогава, когато си сигурен, че ще имаш нещо повече с нея.

NomNomNom
05-02-2017, 08:39
Сподели и го чак тогава, когато си сигурен, че ще имаш нещо повече с нея.

+++

belphegor
05-02-2017, 23:27
Ако ти иде отвътре да ѝ кажеш - кажи ѝ. Ако ли не - недей.
На нея няма да и пука.
100%
Има даже вероятност да ѝ е кеф, че ше ти е първата.

Но ако ти се смяташ за жалък - има вероятност да ѝ го предадеш това.
Най добре да си искрен -ако решиш да ѝ кажеш. Нещо от типа на "Ми аз се притеснявам от това, но всъщност никога не съм правил секс" Това няма да те направи жалък. Малко хора са искрени и показват своите уязвими страни, защото се иска кураж за това.
Успех и кажи как се развиват нещата понатам :)