PDA

View Full Version : НАЙ-СТРАННАТА МИ СЕКС СЛУЧКА



Борис98
05-01-2017, 00:04
Добър вечер на всички. Имам нужда от вашите съвети и помощта Ви. Случи ми се нещо , след което не мога да погледна един от най-добрите си приятели в очите...(няма да казвам името му , но да го наречем Иван)
Случи се преди 2 дни. Бях с един друг много добър приятел(него ще наречем Митко) у дома и гледахме мача на Кобрата , докато си пиехме. Беше около полунощ , когато получих обаждане от Иван , който ми каза , че приятелят на сестра му (Кирил) , ще дойде до нас , за да вземе въглени за наргилето , защото те нямали.
След около 20-тина минути изскочи въпросното момче с колата си. Завързахме разговор , след което той ни попита защо направо не се присъединим и ние към тях. Качихме се в колата и след 5-10 минутки бяхме в тях. Когато Иван , майка му и сестра му ни видяха , те бяха доста изненадани , но все пак ни поканиха да останем. Бях донесъл от дядовата ракия , от която пиехме по-рано с Митко. Стана ясно , че Кирил трябва да се прибира , защото по-късно през деня беше на работа. Останахме само 5-тимата и си купонясвахме супер. По едно време се наложи Иван да прибяга до денонощния магазин , за да купи бира и чипс. Всички бяхме пийнали , но Митко и сестрата на Иван бяха попрекалили с алкохола и отидоха в нейната стая. Минаха около 5 минути , в които те все още не бяха се върнали и предположих , че се случва нещо интимно между тях. Реших да проверя какво се случва и когато отворих вратата очакванията ми се оправдаха. Веднага затворих вратата , за да не види майката на Иван какво се случва , но тя е била зад мен и е видяла същото ,което и аз. Изпаднах в много неловка ситуация , все пак там беше сестрата на един от най-добрите ми приятели , с друг много добър. Майка му (която беше разведена) ми каза , че това е напълно нормално и няма за какво да се притеснявам, след което ме подтикна да влезем вътре. Дърпах се , но думите и не ми повлияха добре , и аз бях все още толкова притеснен и несигурен. Бяхме на градус , а майка му е доста запазена за годините си , а сестра му си е просто супер , но в същото време това бяха майката и сестрата на момчето , с което се познавам от детската градина. В крайна сметка се подадох на изкушението. В стаята бяхме четиримата и вратата бе заключена от майка му , като и аз я подпирах , за всеки случай.
Митко и сестрата на Иван се присъединиха към нас и това се превърна от купон в оргия. Загубих представа за времето , но бяха минали повече от 15 минути , когато Иван се прибра и почука на вратата. Опитах се да измъкна и да се облека , но майка му ми прошепна , да не ходя никъде преди да свърша. Всичко продължи още около 2-3 минути и след като приключихме , се облякохме , а Митко и сестра му лежаха на леглото.Веднага , след като се оправих , отворих на Иван. Той се развика , защо не му отваряхме толкова време и какво се е случило. Тъкмо мислих как да замажа ситуацията , когато майка му каза , че просто сме гледали клип на компютъра и не сме го чули. Иван пита какво се случва със сестра му и Митко , а майка му пак се намеси , като каза , че това не е негова работа , а на Кирил. Отидохме в другата стая ,отново да си допием и да се посмеем. На Иван не му беше никак весело , но не разбрах дали затова , че видя Митко със сестра му , или е предположил , това от което се опасявах. След което заспахме един по един. Събудихме се на обед и с Митко тръгнахме към нас , защото си беше забравил зарядното за телефона.
Не съм сигурен , дали Иван знае за случилото се , но дори и да не знае , аз нямам очи да го погледна. Митко се извини за случката със сестра му и го помоли да не споменава на Кирил, но аз нямам тази смелост , защото и ситуацията ми е по-различна.
Моля помогнете и дайте вашите съвети как да постъпя , ако му кажа имам чувството , че ще ми се разсърди завинаги , а ако не му , ще ми тежи на съвестта...

skandalno_vkusen
05-01-2017, 08:33
Опичай си акъла на съвестта тогава. Като знаеш че ще се сърди завинаги просто го предпази от това. Не си герой като го уведомиш, не си герой и като го спестиш, ако и той носи мъжко в себе си да не мислиш че в сходна ситауция няма да му омекнат коленцата и да прекрачи прага на стаята? Въпроса е когато си от другата страна, от другата гледна точка какво лицемерие се поражда. И ти да разбереш че са ебали сестра ти и майка ти и ше се цупиш.. знаеш ли кое е тъпото, няма да знаеш дори защо се цупиш.. в смисъл.. той ако се цупи какво? Завижда ли? Иска да ги е ебал и той? Или прост ов такива редки моменти морал скалата полчуава максимум boost ;d... я си продължавай живота и еби майка му когато на нея й се ебе отново!

Necrologist
05-01-2017, 09:03
Много добра история! Жалко, че тук няма раздел Измислени.

Борис98
05-01-2017, 14:03
Явно просто не трябва да му казвам ... Довечера трябваше да ходя но се отказах, не искам проблеми.

Борис98
05-08-2017, 21:28
Помогнете ми !!!

skandalno_vkusen
05-10-2017, 07:04
организирй gang bang party с маски, викни и него.. да ебе и майка си и сестра си и накрая махнете маските да му е еднакво смут и на него и му кажи "Сега вече ме разбираш нали"

skandalno_vkusen
05-10-2017, 14:01
Всички тук знаем много птиченце

Борис98
05-13-2017, 22:09
Питам сериозно бе брат, не искам нищо просто да му се извиня или не

prosto_chovek
05-14-2017, 18:46
Няма смисъл :)

skandalno_vkusen
05-15-2017, 07:03
Ти си глупак. Съветите ни са сериозни. Получи си отговорите, ето ти сега още един. Извини му се и му предложи да наебе сестра ти и майка ти, ако нямаш сестра дай гаджето си. ти толкова ли си тъпак че да нямаш собствено мислене Борисе ? И Колко ника имаш, че май нещо се обърка и писа от другия? Тва значи ли че си менте глупак и пишеш секс фантасмагории да можеш да си дървиш пишока и да мислиш за това като блъскаш чекии? Питалл сериозно да му кажем да или не. Казахме ти и двете, сега ти казваме да скочиш от мост без bungee. Изпълнявай!

Борис98
05-15-2017, 16:57
Самоубий са животно, написал ми се скандално вкусен .. та еба в смешника и твоята мама и кака ще наеба гейчо

skandalno_vkusen
05-16-2017, 06:38
Ше ги наебеш ама преди това ше питаш тук как да си вържеш вързанките, по кои стъпала да минеш или от асансьора?, с коя ръка да хванеш дръжката на вратата и такива му все гениалности :*... вкусен съм си... айде темата ти е решена.