PDA

View Full Version : Изневяра, какво мислите за нея?



bowwow
05-01-2017, 09:41
Нещо нормално ли е изневярата? Смятате ли, че е възможно 30 години да си лягате до един и същи човек? Изневерявали ли сте, чувствахте ли се гузно? Изневерявали ли са ви? Бихте ли простили изневяра и бихте ли останали с този човек?

anonimna:D
05-01-2017, 09:50
Не е нещо нормално за мен, смятам, че е възможно да спя всеки ден до един и същ човек в продължение на доста повече от 30 години. Не съм изневерявала, но да, бих се чувствала гузно. Не са ми изневерявали. Не бих останала с момче, което ми е изневерило, или на което аз примерно съм изневерила. Доверието помежду ни ще се загуби с тази постъпка, а и щом е направена, значи има нещо, което куца помежду ни и е било въпрос на време да го осъзнаем.

skandalno_vkusen
05-02-2017, 09:28
Изневярата, собствеността върху другите, установените очакваности относно това как трябва и как се развива една връзка, кое е скандално в нея.. всичко това са унаследени възпитанически и нравствени прийоми също както религията, зодиакалните знаци. Всеки ги приема и са му внедрени главно защото така му ги преподават, но реално някой опитва ли се наистина да си изгради собствен поглед и възглед? Аз мисля че всички тия които казвате че можете да си лягате с някой 30 години просто мързеливо спестявате и да покажете малко доблест, да заявите че през тия 30 години ше ви минават през акълите и мераците за нови пишки и вагини. Мисля че не е нормално да заставиш волята си в един праволинеен тунел и да гледаш само в него. Тва е като глупаците които учат примерно за нещо си и мислят че това са те и с това се изчерпва смисълът на живота си. Можеш да спиш и 300 години с някой, но несъмнено и обезателно през тия 500 години ще се проявят същите ти човешки черти които се проявяват при всички. Хората сме любопитни, алчни, лакоми, търсещи и нуждаещи се за знания и усещания, за новости. Изневярата някак е обвързана с чувство за вина? А какво става ако съвсем без капчица угризения чукам без да уведомявам гаджето си обект от женски пол? Какво става и ако го уведомявам? Гаджето ми се е пукало с друг мъж без да ме уведоми, аз съм пердасал и лигавил клитори със и без да я уведомявам... Изпитание е за закърнелите самоличности във всеки от нас, но е едно добро упражнение на свободата. И... още още още още още ;д

belphegor
05-02-2017, 22:53
Изневерявал съм, изневерявали са ми. Всичко опира до това как го разбираш. Terms and conditions.
Брака примерно е договор със съответните terms and conditions. Имате общи финанси и не е яко тия финанси да отиват за огълица за любовницата, вместо за фонд "да пратим детето в университет".
Оттам нататък за мен една двойка, за да бъде двойка дълго време трябва да има нещо по-стабилно което да обединява. Не може всичко да опира до това кой кво прави с гениталиите си. Тва ли е толкова важно? Стига да не си разменяме болести кой чии гениталии пипа не е чак такава голяма работа.
В смисъл да ако да биеш чекии не е проблем, не би трявало да е проблем и да свършиш тая работа по по-приятен начин.

Но това е в един утопичен свят.
В нашия повечето хора не обичат да им пипат играчките.

plah4eto_
05-03-2017, 10:54
Изневярата е напълно нормално нещо
Ако ми харесва даден човек или просто ми се прави секс ще преспя с него нищо че имам дете с приятелят ми.

Necrologist
05-03-2017, 11:55
Изневярата е напълно нормално нещо
Ако ми харесва даден човек или просто ми се прави секс ще преспя с него нищо че имам дете с приятелят ми.

Да, напълно нормално.
За коври като теб.

Pug_306
05-03-2017, 12:08
Изневярата е напълно нормално нещо
Ако ми харесва даден човек или просто ми се прави секс ще преспя с него нищо че имам дете с приятелят ми.

То за всички коври това е нормално .... Не се кахъри ;)

kyka1
05-07-2017, 13:42
Изневярата е напълно нормално нещо
Ако ми харесва даден човек или просто ми се прави секс ще преспя с него нищо че имам дете с приятелят ми.

Ходи са праскай ама първо са отречи от детето си и напусни мъжа си вместо да го нараняваш.

sladura89
05-08-2017, 14:50
Да изневярата е нещо съвсем нормално, хората сме полигамни същества, трудно е да обичаме и забелязваме само един човек или в случая от градина пълна с цветя да забелязваме само едно единствено цвете!!!

sladura89
05-08-2017, 14:52
Изневярата, собствеността върху другите, установените очакваности относно това как трябва и как се развива една връзка, кое е скандално в нея.. всичко това са унаследени възпитанически и нравствени прийоми също както религията, зодиакалните знаци. Всеки ги приема и са му внедрени главно защото така му ги преподават, но реално някой опитва ли се наистина да си изгради собствен поглед и възглед? Аз мисля че всички тия които казвате че можете да си лягате с някой 30 години просто мързеливо спестявате и да покажете малко доблест, да заявите че през тия 30 години ше ви минават през акълите и мераците за нови пишки и вагини. Мисля че не е нормално да заставиш волята си в един праволинеен тунел и да гледаш само в него. Тва е като глупаците които учат примерно за нещо си и мислят че това са те и с това се изчерпва смисълът на живота си. Можеш да спиш и 300 години с някой, но несъмнено и обезателно през тия 500 години ще се проявят същите ти човешки черти които се проявяват при всички. Хората сме любопитни, алчни, лакоми, търсещи и нуждаещи се за знания и усещания, за новости. Изневярата някак е обвързана с чувство за вина? А какво става ако съвсем без капчица угризения чукам без да уведомявам гаджето си обект от женски пол? Какво става и ако го уведомявам? Гаджето ми се е пукало с друг мъж без да ме уведоми, аз съм пердасал и лигавил клитори със и без да я уведомявам... Изпитание е за закърнелите самоличности във всеки от нас, но е едно добро упражнение на свободата. И... още още още още още ;д

+1

sladura89
05-08-2017, 14:53
Изневярата е напълно нормално нещо
Ако ми харесва даден човек или просто ми се прави секс ще преспя с него нищо че имам дете с приятелят ми.

Абре много хора мислите като мен браво, браво! Аз мислех, че само аз така мисля! :D

sladura89
05-08-2017, 14:55
Ходи са праскай ама първо са отречи от детето си и напусни мъжа си вместо да го нараняваш.

С какво го наранява да не го е ръгнала с нож, прави си нормални неща, когато нагона се появи не те пита обвързан ли си, имаш ли деца и т.н.! :)

AnarchyBoy
05-08-2017, 17:54
Преди бях адски мега много твърдо против изневярата (изневерявали са ми), честно да ти кажа.. все ми е тая вече.. Ако ми се отдаде възможност най-вероятно ще ударя... На ценни уроци ме научиха последните две години ;д

LoadRunner
05-08-2017, 18:27
Преди бях адски мега много твърдо против изневярата (изневерявали са ми), честно да ти кажа.. все ми е тая вече.. Ако ми се отдаде възможност най-вероятно ще ударя... На ценни уроци ме научиха последните две години ;д

казваш го защото не си влюбен, то е ясно че ако си ходиш с няква си там ти е все тая
но ако любовта на живота ти го направи ще значи че е предателство, загуба на доверие, несериозност, липса на комуникация и други неща които значат само 1- край на отношенията

AnarchyBoy
05-09-2017, 02:56
Мне, не е за това...
За последните две години бях в сериозна връзка.. Една от които бях в школата...
За това време съм бил верен на 100 %, а имах стотици възможности с мегА яките пиленца включително и Най-добрата й приятелка.. През това време отсреща съм получавал само лъжи и в крайна сметка накрая като тегля чертата две години по-късно съм сам и не съм наебал котетата... За 11те месеца в школата ударих колежка чак на 7мия месец преди тва нали бях "обвързан"...

Връзките на нашата възраст са бошлав работа... Ся ни е времето.. После ще е късно. ..

haritov
05-09-2017, 05:31
грях е ако си достатъчно тъп другия да разбере

но ако семейството ти има нужда от нещо а харчиш пари по любовници тогава е...

RapExotic
05-09-2017, 06:54
Отговорите в тази тема и начина на мислене, който показват реално обезмислят всички други теми в раздел "Любов" "Секс" и "У дома". Щом човек е стигнал до там да се чука безразборно с всеки без да му пука нито за собственото си достойнство и избор, нито за човека до себе си, значи не може да се нарече човек.

draid
05-09-2017, 17:32
От много дълги години навестявам форума и съм видял десетки такива теми. За съжаление се забелязва, че всяка следваща е с още по-тъжни постове от предишните.

NomNomNom
05-09-2017, 18:45
Добре де, на запад е направено интелигетно, ако искат разнообразие, заедно се хващат и си намират я втори мъж, я втора жена, или партита за вс останало.
Тук все още не ни се получава, или ако се получава, е с дебнеща драма.

anonymous908491
05-09-2017, 19:25
хехехе, как приравни разнообразието с разврата

NomNomNom
05-09-2017, 19:30
Като няма изневяра и няма драма ^

anonymous908491
05-09-2017, 19:31
ако искаш да изневериш, а не го правиш, то това пак се е драма

therichbitch
05-09-2017, 19:43
Тук все още не ни се получава, или ако се получава, е с дебнеща драма.
Нормално, защото на човека му е закодирано в природата да бъде огорчен и наранен от подобна постъпка. Това "на запад" интелигентните хора какво правели си е жалък опит да си надскочим природата, за да сме модерни и по- свободомислещи. Само се питам защо няма опити в обратната посока- да се надскочи полигамността в човешката природа.
Или ако няма такива опити и се живее прекрасно с избора да не си моногамен, то тогава защо трябва да се изкривява същността и общоприетата дефиниция на връзката и брака само и само за да може някой да се впише в тях, но да не променя начина си на поведение. Не е ли по- разумно и по- недраматично най- вече, ако си склонен на такива разнообразия, да стоиш вън от връзки и от брак?

NomNomNom
05-09-2017, 19:56
Нз, някак си не виждам на кого му влиза в работата какво правите с партньора си в брака ви и в леглото ви, то тези хора и не споделят (защото личният живот е личен) и затова не се чува.

therichbitch
05-09-2017, 21:05
Разсъждавам си, не става дума за бъркане в отношенията на другите, а за превантивна мярка за нараняване на партньора.

Yoana_01
05-10-2017, 03:24
Щом си кръшнал/а значи нещо ти липсва в тази връзка. Мисля, че може да е оправдано донякъде изневеряването, а от друга страна да е много брутално. Зависи защо си го направил/а и с кого!

nachossr
05-11-2017, 12:04
Какъв е смисъла от изневяра, като си имаш човек, с който може да си легнеш. Ако нещо те спира да си легнеш с дадения до теб човек, значи има някакъв проблем във връзката, я комуникацията, я липсата на химия и желание. Изневярата за мен не е нещо, което може да раздели двама човека, не е най-големият грях на света, може да бъде опростен, обаче от там нататък става много грозно и трудно между двойката. Чувството, че си предаден от любим човек няма как да се избегне. Все пак това е избор или го правиш, или не го правиш. Тъжното е, че всеки е на мнението, че сега му е времето да прави бройка сякаш, като станеш на 80 и вече не можеш да го вдигнеш, или ти е хванала коричка госпожицата и тази бройка ще има някакво значение, ако нямаш човек, който да ти стопли супата и да ти даде хапчето за кръвно в точно определено време. Това си е чисто човешки избор и всеки си има право на този избор, просто трябва после да си понася последствия я от раздяла, я от липса на доверие. И в крайна сметка заслужава ли си да ходиш зад гърба на партньора си, за да се подадеш на един животински зов...

an7raks
05-11-2017, 12:29
Нещо напълно нормално... като убиването с камъни... :д

sladura89
05-11-2017, 23:31
Нещо напълно нормално... като убиването с камъни... :д

Много жени казват, че влизат в сайтовете за запознанства за да убиват времето, според тях това също е нормално и явно имат прекалено много свободно време щом го убиват! :)

sladura89
05-11-2017, 23:37
Какъв е смисъла от изневяра, като си имаш човек, с който може да си легнеш. Ако нещо те спира да си легнеш с дадения до теб човек, значи има някакъв проблем във връзката, я комуникацията, я липсата на химия и желание. Изневярата за мен не е нещо, което може да раздели двама човека, не е най-големият грях на света, може да бъде опростен, обаче от там нататък става много грозно и трудно между двойката. Чувството, че си предаден от любим човек няма как да се избегне. Все пак това е избор или го правиш, или не го правиш. Тъжното е, че всеки е на мнението, че сега му е времето да прави бройка сякаш, като станеш на 80 и вече не можеш да го вдигнеш, или ти е хванала коричка госпожицата и тази бройка ще има някакво значение, ако нямаш човек, който да ти стопли супата и да ти даде хапчето за кръвно в точно определено време. Това си е чисто човешки избор и всеки си има право на този избор, просто трябва после да си понася последствия я от раздяла, я от липса на доверие. И в крайна сметка заслужава ли си да ходиш зад гърба на партньора си, за да се подадеш на един животински зов...

Мхм аз не мога да разбера, защо секса с някой друг го определяте като предателство, апокалипсис или най-лошото нещо на света явно се наранява егото на хората, че е бил с друг, а не с него и от там идват всички тези драми! А замисляли ли сте се, че е много по-важно кого обича, в кой е влюбен, а не с кой си е направил кефа за някакви там минути! Не мислите ли, че изневярата всъщност може да е много по-болезнена на душевно ниво от колкото на физическо, ако докато е с вас си мисли за друга или обича друга от колкото да обича вас, но да се случи да преспи с друга??? Друг е въпроса, че дори да си имаш човек до теб той не винаги ще е навит за секс, я няма да му се прави, я ще го боли глава или ще е изморен! Освен това може да има неща в секса, които са му много силен фетиш, ала на партньора му да не му допадат и да не ги получава и един ден решава да потърси другаде!

nachossr
05-12-2017, 07:13
Мхм аз не мога да разбера, защо секса с някой друг го определяте като предателство, апокалипсис или най-лошото нещо на света явно се наранява егото на хората, че е бил с друг, а не с него и от там идват всички тези драми! А замисляли ли сте се, че е много по-важно кого обича, в кой е влюбен, а не с кой си е направил кефа за някакви там минути! Не мислите ли, че изневярата всъщност може да е много по-болезнена на душевно ниво от колкото на физическо, ако докато е с вас си мисли за друга или обича друга от колкото да обича вас, но да се случи да преспи с друга??? Друг е въпроса, че дори да си имаш човек до теб той не винаги ще е навит за секс, я няма да му се прави, я ще го боли глава или ще е изморен! Освен това може да има неща в секса, които са му много силен фетиш, ала на партньора му да не му допадат и да не ги получава и един ден решава да потърси другаде!

Казах, че не е нещо непростимо. Обаче не мога да приема това, че се приема за толкова нормално нещо. А после като отворя фейсбук и видиш ли ти 1000 статуса от рода на "Всички жени са курви" или "Душата, ако е курва, то пола няма значение" и подобни. Като толкова ти е скучен секса с партньора, който обичаш, ами сподели му де. Нали го обичаш защо трябва да те е страх да споделиш фетишите си с любимия човек. На теб изневерявали ли са?

sladura89
05-12-2017, 07:45
Казах, че не е нещо непростимо. Обаче не мога да приема това, че се приема за толкова нормално нещо. А после като отворя фейсбук и видиш ли ти 1000 статуса от рода на "Всички жени са курви" или "Душата, ако е курва, то пола няма значение" и подобни. Като толкова ти е скучен секса с партньора, който обичаш, ами сподели му де. Нали го обичаш защо трябва да те е страх да споделиш фетишите си с любимия човек. На теб изневерявали ли са?

Ми предполагам, че не! Те и моите са едни връзки били не кой знае колко дълги и не кой знае колко много на брой, но и аз не съм разбрал да е имало подобно нещо! :)

RapExotic
05-13-2017, 12:14
Много жени казват, че влизат в сайтовете за запознанства за да убиват времето, според тях това също е нормално и явно имат прекалено много свободно време щом го убиват! :)

Ти май още не си схванал "логиката" на жените.

AnarchyBoy
05-13-2017, 13:51
Ебати педалите.. я се стегнете бе, мислите ли че на някой му пука до толкова за вас? Всяка една връзка е просто взаимен интересен и поредица от решения... Ако си завил наляво вместо надясно на светофара е нямало да се запознаете, ако си казал еди какво си вместо другото е нямало да се харесате.. никой не те харесва по дефолт, следователно винаги може да те отхареса... Сами сте се родили и сами ще си отидите, а какво се случва между началото и края си е лично ваше решение... Имаш ли шанс използвай го, ще се събудиш след време и ще съжаляваш.. Най-дългата ми връзка е 3 години, следващата е (последната ми) 2 години и умирам от яд, като знам какво съм изпускал и за кого и как са ме предавали накрая и как въобще не си е струвало.. с изключение на житейските израствания и уроци от връзките не остава друго освен болка и разочарование... Няма смисъл да е така, на тоя етап си ги слагай на кура, след 30 вече искаш жена дете и стабилност, без да задаваш въпроси на които не искаш да чуваш отговора и съответно не отговаряш на такива въпроси и си гледате взаимния интерес. До тогава нито хората са сериозни, нито отношенията.. Пък и в крайна сметка аз мога да ти обичам душата, но не и тялото к'во толкова.. Ебахти за едно ебане направихте ебати проблема.. челастриш там баткоУ и не ти пука..

an7raks
05-13-2017, 14:03
Анарчи, тва си е въпрос на личен избор и достойнство. Като ти се челастри, не се хващаш в никаква връзка и си чист пред себе си. Другото си е курвалък.

AnarchyBoy
05-13-2017, 15:07
Чакай кое е курварлък, да си чист като момина сълза, а отсреща да се разцепват да ти изневеряват? И зак'во пред кого се пазиш, пред кого си чист? Като накрая пак си преебан и насран и ореван а на отсрещния не му е пукало...
Идеята ми е, че на наша възраст не трябва да се пазим, въобще даже... Честно казано, взех пример от един колега и направо си им казвам.. спя с теб, не желая друго... its pretty neat and simple, and its working... В момента си имам Kind-of-a-sort-of-a аверка, но тя знае, че се заглеждам и по други и си свалям и други (с цел да ги наеба).. за нея не знам дали ходи, но и да ходи би ми било все тая... В крайна сметка сме на по 20 и няма да се женим, я... Кой с кого спи е все тая.. нали има кой да ми направи супа като съм болен.. И не е като да се държа лошо с нея.. Напротив.. екстра си е всичко... Просто на тази възраст ми трябва жена, която да не ми показва ник'ва привързаност, да не ми обещава нищо и да не мисли по-далеч от утре.. Според мен (за сега) т'ва си е най-добрият вариант и съм pretty much happy.

AnarchyBoy
05-13-2017, 15:10
Бошлав работа.
педали.

therichbitch
05-13-2017, 17:18
Като ти се челастри, не се хващаш в никаква връзка и си чист пред себе си. Другото си е курвалък.
Тва.

an7raks
05-13-2017, 17:47
Пред самият себе си си чист. На мен не ми е проблем да нараня някого, правейки нещо, което считам за редно. Не виждам нищо редно в изневярата, обаче.

draid
05-13-2017, 18:45
Мъка...

AnarchyBoy
05-13-2017, 19:59
Пред самият себе си си чист. На мен не ми е проблем да нараня някого, правейки нещо, което считам за редно. Не виждам нищо редно в изневярата, обаче.

А аз пък не виждам нищо нередно ;д
Особено ако другият знае, е все тая кой с кого се плющи

AnarchyBoy
05-13-2017, 19:59
Мъка...

Искам да ми направиш обстоен психо профил, за да мога да спра да те уважавам (от малкото от форума си) и да се изпикая отгоре на оценката ти... Давай, знам че го искаш :D

sladura89
05-13-2017, 21:36
Ти май още не си схванал "логиката" на жените.

То там няма логика какво да схвана? Май само мъжете мислим логично! :)

an7raks
05-14-2017, 09:44
А аз пък не виждам нищо нередно ;д
Особено ако другият знае, е все тая кой с кого се плющи

Ако другия знае предварително, тва е друга бира.

AnarchyBoy
05-14-2017, 10:46
И в последствие да му кажеш...

an7raks
05-14-2017, 10:49
Що са прайш на прост?

AnarchyBoy
05-14-2017, 11:25
:D

draid
05-14-2017, 16:07
Искам да ми направиш обстоен психо профил, за да мога да спра да те уважавам (от малкото от форума си) и да се изпикая отгоре на оценката ти... Давай, знам че го искаш :D

Ами дните ми за писане на смислени коментари отдавна са приключили. Има-няма 7-8 вече.

tori
05-14-2017, 19:45
Анархи, точно онзи ден с теб си говорихме за лоялност. Не ти отива на вратовръзката да говориш такива неща. Не за друго, ако си в няква връзка с някого, без значение дали го обичаш, дължиш му поне това - да си лоялен и да не го нараняваш. Ако сте се разбрали да чукате, окей да си го вадиш. Ако сте се разбрали, че е несериозно, пак окей да го туряш тук и там. Ма не е хубаво да го правиш спрямо човек, където е бил с теб в тежки моменти или където се надява на едната вярност от теб. Дори да не обичаш човека, дължиш му поне малко това да му пазиш чувствата от рани.

AnarchyBoy
05-14-2017, 20:09
Значи виж ся, ние говорехме за хипотетично сериозно отношения.. колко сериозни може да бъдат следните отношения..

"Аз: Отивам да купон, ще чукам (Рандъм женско име например Ивона), ще се прибера утре.. чао"
"Тя: Добре, забавлявай се (Аз: тук не ми пука дали я боли или не)

Ако на сутринта е с мен, си е нейн кръста да го носи не мой, казал съм, избира да е с мен... Съответно ако видя, че мадамата ама наистина си струва, а Тори trust me, those are few... Няма да го правя, или просто ще я навия за няк'ви суинг работи ако чак пък толкова много ми се кове друго... Но честно казано в нек'ви парцалени връзки по месец два, дето са супер лежерни и несериозни не виждам нищо лошо да ковнеш нещо чуждо, при условие че в (няк'ви рандъм проценти например) 70 % от случаите някой друг ти кове твоето... Тоест твоето кове чуждо.. все тая, схвана..

Не мога да възприема на сериозно човек под 20 (вече), странно ми е, мисленето им (впрочем на 22 съм лел) ми идва леко детински и ме натоварват... не мога да го обясня, 5 сериозни връзки имам зад гърба си.. и видях, че колкото и да си лоялен и верен и к'во ли не, накрая пак ти се качват на главата и те правят на гъз за нищо.. Поне си живей.. живота... Ще имам претенции към човека, когато реша, че желая... До тогава не дължа на никой нищо и никой не ми е длъжен. Соре, its just my things.

AnarchyBoy
05-14-2017, 20:18
Въобще не ме е страх, претръпнах.. :lol: :D
Да правят квото искат и да не очакват друго от мен.. ;д

Necrologist
05-14-2017, 21:14
... (впрочем на 22 съм лел)...

А си с мисленето на 17 годишен пубер.

slun4ice_90
05-16-2017, 13:24
Не бих простила...Когато си с някого трябва да мислиши да не правиш глупости...! ;) Да,изневерявали са ми,но не беше нищо сериозно...

plah4eto_
05-17-2017, 18:13
защо да не простиш мен винагми ми прощават явно незнаеш как да убеждаваш.

anonymous908491
05-17-2017, 18:20
защо да не простиш мен винагми ми прощават явно незнаеш как да убеждаваш.

ти нали бачкаш като проститутка, освен сводника ти да ти прощава
ама там вече са намесени пари и не е точно прошка, а вид дълг с лихва

therichbitch
05-21-2017, 03:19
Ако другия знае предварително, тва е друга бира.
"Вече не ме удовлетворяваш/не ме задоволяваш, отивам да чукам друг, да си знаеш."
Доста ненараняващо :lol:

П.П. Анархи мн разводни темата с неговите лозунги 'всички са мастии, затва нека чукаме на воля, каквото ни падне'
В сериозните отношения рядко някой изневерява, защото е срещнал по- умен/а и по- красив/а. Причините се свеждат до няколко- различен човек (ново преживяване, комбинирано със слаби ангели), самота на единия и пренебрегване от страна на другия и 'връщане' на изневяра/на емоцията и на страданието.

SofiaBG
05-21-2017, 13:03
Липсата на секс във всяка връзка е предпоставка за отлична изневяра! Точка по въпроса!
http://www.pic4ever.com/images/157fs68023.gif

therichbitch
05-21-2017, 17:00
Тва се включва в точка 2- пренебрегване на партньора, дали ще е емоционално или сексуално, последиците са едни и същи.

Ospi
05-21-2017, 17:30
Много я обичам.

an7raks
05-21-2017, 18:19
"Вече не ме удовлетворяваш/не ме задоволяваш, отивам да чукам друг, да си знаеш."
Доста ненараняващо :lol:

Някъде по-горе казах, че не съм против изневярата, защото нараняваш някого, а съм против нея, защото е курвенски номер. Когато нещо не ми изнася или стига, предпочитам да го кажа в очите и всичко да е ясно. По този начин й давам възможността да избере дали иска да е с мен въпреки това или иска да се разделим. Истината ми е по-важна от емоциите, които би предизвикала.

sladura89
05-21-2017, 19:49
Липсата на секс във всяка връзка е предпоставка за отлична изневяра! Точка по въпроса!
http://www.pic4ever.com/images/157fs68023.gif

Така е, ако няма секс не сте във връзка, а сте съквартиранти! Изключение може да има само, ако много се обичат, а единия в момента няма как да прави секс поради някаква причина или са далеч един от друг, иначе други оправдания означават, че дадения човек не желае секс с теб!

draid
05-22-2017, 16:17
Продължавате ли да си намирате извинения?

sladura89
05-22-2017, 17:26
Продължавате ли да си намирате извинения?

В близките години нямам намерение да се хващам в сериозна връзка, така че много ми дреме! Без да си в сериозна връзка няма как да ти изневерят или ти да изневериш, а пък и да би се случило какво толкова няма да е края на света, изневери е имало и ще продължи да си има винаги, просто защото човека не е моногамно същество, а и е прекалено любопитен, че цял живот да прави секс само с една, а да не пробва с друга, ако му се е отдала такава възможност, е ако някой му липсва смелост или няма възможност може само да си фантазира за други, но пак е факт, че няма да му липсва желание дори и да не го е направил!

Necrologist
05-22-2017, 17:55
В близките години нямам намерение да се хващам в сериозна връзка, така че много ми дреме! Без да си в сериозна връзка няма как да ти изневерят или ти да изневериш, а пък и да би се случило какво толкова няма да е края на света, изневери е имало и ще продължи да си има винаги, просто защото човека не е моногамно същество, а и е прекалено любопитен, че цял живот да прави секс само с една, а да не пробва с друга, ако му се е отдала такава възможност, е ако някой му липсва смелост или няма възможност може само да си фантазира за други, но пак е факт, че няма да му липсва желание дори и да не го е направил!

Ти бил ли си в сериозна връзка досега?

nachossr
05-22-2017, 17:57
В близките години нямам намерение да се хващам в сериозна връзка, така че много ми дреме! Без да си в сериозна връзка няма как да ти изневерят или ти да изневериш, а пък и да би се случило какво толкова няма да е края на света, изневери е имало и ще продължи да си има винаги, просто защото човека не е моногамно същество, а и е прекалено любопитен, че цял живот да прави секс само с една, а да не пробва с друга, ако му се е отдала такава възможност, е ако някой му липсва смелост или няма възможност може само да си фантазира за други, но пак е факт, че няма да му липсва желание дори и да не го е направил!

С това отношение не виждам скоро да си намериш приятелка, сериозна или не...

draid
05-22-2017, 19:23
Взех да се повтарям, ама няма как...

Мъкааа...

Да ви се чуди човек на тия велики мисли. Смелост му липсвала...

sladura89
05-22-2017, 21:28
Ти бил ли си в сериозна връзка досега?

Да няколко пъти! :)

sladura89
05-22-2017, 21:29
С това отношение не виждам скоро да си намериш приятелка, сериозна или не...

Че какво ми е на отношението, идеално си е според мен!???

nachossr
05-22-2017, 21:39
Странното е, че много си противоречиш. Хем искаш някой за секс без да си ангажиран към когото и да е, хем искаш момиче да те харесва и да си направи труда да те опознае. Това за мен е някаква биполярност, смисъл или искаш едното, или другото. Начина, по който приемаш изневярата просто си показва, че в даден момент дори и да намериш момиче, което да иска да те опознае, ако имаш опцията да изневериш ще го направиш. Не знам, не мога да си обясня твоето мислене.

Necrologist
05-22-2017, 21:47
Да няколко пъти! :)

А те знаеха ли?

sladura89
05-22-2017, 22:12
Странното е, че много си противоречиш. Хем искаш някой за секс без да си ангажиран към когото и да е, хем искаш момиче да те харесва и да си направи труда да те опознае. Това за мен е някаква биполярност, смисъл или искаш едното, или другото. Начина, по който приемаш изневярата просто си показва, че в даден момент дори и да намериш момиче, което да иска да те опознае, ако имаш опцията да изневериш ще го направиш. Не знам, не мога да си обясня твоето мислене.

То и аз не мога да си го обясня, прекалено е сложно! Ами аз имах предвит да ме опознае физически, но пък като се замислим всеки човек иска да е обичан и харесван от някого, още повече, че до сега не съм го изпитвал и не знам какво е чувството, аз съм се влюбвал и то повече от веднъж, но в мен като се замисля не са!!! Няма лошо и да се опознаете по другия начин, но това само ако срещнеш точният човек да си допадате, да има привличане, общи интереси и така нататък да сте един за друг дето се вика! Колкото до изневерите, определено мога да съм верен, но просто с времето разбирам, че явно не си струва, защото не е гаранция, че тези с които си ще са ти верни, а и аз за това изрично си казвам, че не търся нищо сериозно за момента! Причината да не търсим сериозна връзка е, че рядко се срещат двама души и остават за дълго заедно, ако са се нацелили примерно да са сродни души, в повечето случаи всичко приключва и единият или и двамата страдат, а никой не желае да бъде наранен по такъв начин, някои пък никога не са се влюбвали и не мислят, че е възможно за това и търсят само секс, по-лесно е и няма да страдат, ако нещо не се получи, няма да има драми!

Necrologist
05-22-2017, 22:20
аз съм се влюбвал и то повече от веднъж, но в мен като се замисля не са!

Ясно, значи не са знаели.

sladura89
05-23-2017, 11:20
Ясно, значи не са знаели.

Много на остроумен ми се правиш, ама като те гледам и ти си същият! Иначе щеше да си с някоя яка мадама вместо да кибичиш денонощно в този форум! :)

Necrologist
05-23-2017, 13:09
Много на остроумен ми се правиш, ама като те гледам и ти си същият! Иначе щеше да си с някоя яка мадама вместо да кибичиш денонощно в този форум! :)

Мамка му, колко си прав! :(

Браво, моето момче, искаш ли близалка за поощрение?

mincheto
06-03-2017, 09:21
Ако някога разбера,че ми е изневерил...после и двамата ще ги целувам студени.Мисля,че отговорът ми е достатъчно пределно ясен.

inewton
06-03-2017, 09:56
Ако някога разбера,че ми е изневерил...после и двамата ще ги целувам студени.Мисля,че отговорът ми е достатъчно пределно ясен.

Ти пък коя си, че да съдиш? Достатъчно е да го оставиш, не е нужно да извършваш едно престъпление заради друго.

dreamwalker
06-03-2017, 10:58
Ако някога разбера,че ми е изневерил...после и двамата ще ги целувам студени.Мисля,че отговорът ми е достатъчно пределно ясен.

Woah, that's a bit too harsh. ;/