PDA

View Full Version : Нормално ли е да съм на 14 и половина и като имам ерекция ...



HexaneFTW
05-02-2017, 13:04
Нормално ли е да съм на 14 и половина и като имам ерекция и съм го забелил да ме боли кожата , защото се опъва ?

И другото е как да премахна космите по тестисите безболезнено ?

Necrologist
05-02-2017, 17:35
Да си го забелил ли?

sarandorakiaer
05-02-2017, 20:53
Не е нормално да те боли , тв'а означава , че като си бил малък и баща ти или майка ти не са ти "забелвали" пишката като са те мили , за това сега не можеш да си "обелиш" банана до край ?!

HexaneFTW
05-02-2017, 22:19
Ами мога да го забелвам напълно при ерекция просто малко ме боли и започнах да го забелвам докато имам ерекция всеки ден и болката постепенно спада

sladura89
05-03-2017, 07:48
Нормално ли е да съм на 14 и половина и като имам ерекция и съм го забелил да ме боли кожата , защото се опъва ?

И другото е как да премахна космите по тестисите безболезнено ?

За първото не знам там е много важно докато си още в детска възраст да е тренирано забелването иначе после може да стане проблем, за това е хубаво да се консултираш с уролог! За космите най-добрия вариант си остава бигче, но внимавай да не се порежеш, че много гадно щипе! :)

HexaneFTW
05-03-2017, 10:34
Мерси все пак за космите ... А за забелването всичко си е наред просто съвсем малко ме боли като съм го забелил докрай и съм в пълна ерекция но както казах , че всеки ден тренирам и сега почти изчезна болката

mikity_sladky
05-12-2017, 07:39
Всичко ще се оправи Николайчо спокойно. Повече чекии и така....Космите не само на топките ги махай :)