PDA

View Full Version : Какво да направя?



Marcas
05-03-2017, 17:40
Здравейте,

Обърках много последните си две връзки и за жалост правя нещата все по - зле. Накратко:
Преди 2 години се запознах с една Жена 6 години по-голяма от мен и връзката ни започна изключително бързо, любов и всичко, но очакванията й колкото и да не ги признаваше, бяха твърде големи, деца, семейство.. брак. .аз също ги исках с нея, но много бързо се случваше всичко и малко след като направихме година се разделихме по-много грозен и глупав начин, буквално разрушихме цялата любов която сме имали и всичко.. беше ми ужасно трудно, липсваше ми ,но знаех че така трябва да е ..никога повече не я чух нито я видях.. 3 месеца по-късно, в самолета срещнах Момиче, красиво,сладко, умно, зряло и с невероятна усмивка, просто бях вцепенен когато я видях.. естествено я заговорих 2 часа полет, говореше само с мен, дори си размених мястото с един господин за да говоря с нея.. след това започнах да й пиша, да й се обаждам, да излизаме и колкото и да се дърпаше тъй като ми обясняваше,колко е била наранена и предавана преди и че в момента не иска връзка и се е фокусирала върху ученето и стажа си, аз я убедих че съм различен.. естествено не бях.. и така 8 месеца любов, щастие , докато не започнах да я наранявам.. по -точно да разбира някои неща,които не са точно така както й ги бях представил.. също така й бях изневерил.. в началото на връзката ни и тогава й казах, но тя реши че се шегувам.. но понякога вкъщи си отварях разни чатове с бившата си приятелка, четях ги.. и разглеждах нещата от нея, бях ги прибрал в една кутия и приятелката ми явно е забелязала.. и един ден след като отидох на работа, ми се обади и ми каза, че си тръгва, че иска да я оставя намира и че съм я наранил много и че ми е дала достатъчно шансове.. това беше преди 2 месеца.. тъй като аз живея в Лондон през повечето време,но и в България се прибирам..тя беше в такава програма която български студенти учат в Лондон и живееше при мен,но след като се разделихме се прибра в България,както се случи и с предишната ми приятелка..дори не си напраивх труда да й се обадя, да се опитам да се съберем,оставих нещата така.. Преди 6 дни се прибрах в България и бях с най-добрата ми приятелка и нейна приятелка, но моята приятелка трябваше да отиде за 1 час в офиса и останах сам с нейната приятелка в едно заведение в центъра и в момента в който сядам .. поглеждам 4 маси по-назад бивша номер 1 ,но тъй като слънцето ми пречеше да видя и си помислих, че не е тя ,но седнах с гръб към нея и попитах момичето срещу мен, дали жената с червената коса ме гледа.. и тя потвърди, но аз въпреки това не можех да повярвам тъй като бях само от 1 ден в София и възможността в 14:00 следобед да се засека с бивша номер 1 или 2 беше нищожна.. но беше тя .. и след около 30 минути дойде на моята маса и ме помоли да изляза отвън искала да говорим , не било удобно да говорим тук.. в момента в който излязох зад мен излезе един мъж, който се оказа приятелят й .. при което започнаха да ми държат сметка, как съм могъл да я предам ,да я нараня, че съм й бил звънял месеци наред, което е абсолютна лъжа, тъй като си хванах приятелка след нея.. този започна да ме заплашва и се получи много грозно, при което аз просто им пожелах Хубав ден и си влязох.. стана ми много неприятно, след като си тръгнах от заведението и отидохме да вземем моята приятелка.. срещнах бивша номер 2 , не можех да повярвам какъв съм карък.. тя обаче просто се спря когато ме видя и очите й се напълниха със сълзи , тръгнах към нея , при което тя само ми каза : Не казвай, нищо не ме докосвай, тръгни си, защото не знаеш какво ми причини " .. и аз си тръгнах.. чувствам се ужасно не мога да повярвам как съдбата ме срещна и с двете в рамките на няколко часа.. като се има предвид че с бивша номер 1 не съм говорил от 10 месеца и не съм я виждал..тя ми писа след 2 дни, извиних й се за това ,че съм я наранил , тя се извини за държанието си миналия ден и.. вечеряхме заедно.. естествено всичко се върна, все 1 не беше спирало, аз й казах, че не съм човека за нея, не бях преди година и сега не съм, тя каза че го знае.. и въпреки това спахме заедно.. тя си е с приятеля си, не се е обадила и писала повече, аз също.. не знам защо го направи.. иска ли нещо от мен ? Очаква ли нещо ? Аз не спирам да мисля, за красивото момиче,което предадох.. чувствам се ужасно, не знам какво по дяволите трябва да направя.. сънувам едната, сънувам другата..и се чувствам притеснен през повечето време.. все 1 имам 100000 кг камъни в гърдите си..