PDA

View Full Version : Как да му кажа?



anna6767
05-04-2017, 17:04
Здравейте! Харесвам едно момче от моя клас и искам по някакъв начин да му покажа, че имам чувсва към него. Как мислите, че трябва да го направя? Благодаря предварително.

belphegor
05-04-2017, 20:29
Бръкни му в гащите :D
Прости ми тази шегичка ;)

Пиши му, кажи му че искаш да излезете само двамата и т.н. И в крайна сметка постави се на негово място:
- Ако момче, което харесваш ти пише, покани те на кафе или квото и да е, дори да не е супер smooth, a да е леко нескопосано ще ти стане приятно и ще се съгласиш.
– Ако момче, което не харесваш направи същото - ще се опиташ да го разкараш по някакъв начин било то учтиво и любезно или по-директно.

Simona_official
05-05-2017, 14:29
Ще ти дам един съвет. Ако момчето до сега не е показвало, че има някаква симпатия към теб, не се бутай. Щом сте и от един клас.
Можеш да му пишеш, за домашни, или просто да му кажеш някаква шега която е станала в училище. Ако обаче не покаже интерес, пак ти казвам, не го насилвай. Все пак сте в един клас, и всички трябва да се разбирате по един или по друг начин. Не мисля, че ще е много приятно ако започнете да страните. Ако пък обаче , забележиш, че проявява интерес, започни да го разпитваш, какво харесва, какво/къде тренира, покани го да излезнете на кино, защото е излезнал много интересен филм примерно. Има много начини. Помисли си добре, и не прибързвай. Успех!

bezim
05-12-2017, 20:40
Здравейте! Харесвам едно момче от моя клас и искам по някакъв начин да му покажа, че имам чувсва към него. Как мислите, че трябва да го направя? Благодаря предварително.

Как да го направиш...Намираш подходяща ситуация и му казваш,че искаш да му кажеш нещо.Оттам: "Виж много те харесвам.Смятам те за забавен,красив и т.н..(ти измисли какво да му кажеш)" и готово.Ако трябва да става нещо ще стане.Ние момчетата не държим на някви романтични неща.А относно това,че сте от един клас- не трябва да те бърка.Ако той е достатъчно разбран няма да започне да страни от теб и ще гледа да запази приятелските отношения. :) Айде давай...