PDA

View Full Version : Случи се най- лошото което някога съм си мислил.. Господи Защо има такива хора



Sun4000
05-06-2017, 22:17
Здравейте

Пише ви един Глупак с главно Г

Запознах се едно момиче в нета Точно преди два месеца, първоначално нали си пишехме и си лафехме по скайп.. пращаше ми снимки видеа, абе доста неща.. Тя от софия аз от провинцията

Малко я опознах, викам може и да стане нещо започнахме сериозно да си пишем, търсих и телефона да и го имам - дърпаше се не го даваше..викам окей...

Наложи се за нещо да ме пита и вика я си дай тела и ми звънна от Скрит номер викам еейй толкова ли те е страх.. както и да е..

Нещата продължиха и на мен ми бееше приятно да си пиша с нея, но изведнъж вече с нея си лафехме вече с часове, до като не дойде и една Неделя(преди две седмици) и гледам някой ми звъни непознат номер вдигам и чувам някакво сладко обяснение как си кво правиш добро утро.. направо ми напълни душата.. викам ей браво.. мега сладкото беше.

Вече имайки и телефона викам може нещо да се получи знам ли го.. дори ме пита кога ще идвам да я видя кога ще тя ще ми дойде на гости... викам хмм..

Малко странна е, но точно това ме кефеше, брутална.. и винаги за нещо се сърдеше и то за някви тъпни.. бързо и минаваше и пак се оправяше и си лафехме.. пътувам дори за лекции с нея си говоря, чатя.. на кефа съм пак и пиша..

Дори като и затварях телефона тя ми казваше добре после ми звънни да те чуя.. викам си охх колко мило..
12клас е. излизаше дори от час за да си говори с мен, споделяше какви ли не неща...

До като не дойде днешния ден, цял ден си лафехме, цъкнахме някаква игричка и тя нещо пак почна да се мръщи и да се прави на важна, викам и съвсем нормално хей стига де хайде спри: Първо ми отоговори: Ти пък няма да ми кажеш.. викам спри че ще затворя..
-отговора: ама ти за много важен ли се мислиш.. викам не, стига хайде..
Не затворих стоях със слушалки 10-15минути и тя затвори разговора..

Избанях се и и писах, и тя ми вика не ме занимавай, викам окей лека..
и от там се почна едни псувни, викам ало осъзнай се кво толкова стана?

И започна да ме хули като циганка: Ти си самовлюбен ти си, жалък си, грозен си, да не си помисли,че ми пука за теб, не ме занимавай, еби си майката..
Боже боже викам си кво стана.. и продължава да ме обижда..
-Не си ми на нивото, досаден си..
Викам окей хубаво и спрях да пиша, тя пак обижда...
Последното което каза е: Ти си ЖАЛЪК Никога не ми е пукало за теб " през пичката ми е било " с такива хора като теб така трябва да се държа...

Аз не паднах на нивото и обясних,че може да съм всякакъв, но не съм Жалък.. мислех,че поне като приятел може да си ме приела, но чак така да обиждаш..

Как господи попаднах на такъв човек и как може да има такива хора: СМисъл да си говориш с даден човек с часове, да си пишеш да се смееш, да си правите взаимни комплименти.. бе кви ли не неща и на края да ти наговори такива тъпотии...

Някак си хем тъпо ми стана, хем разбрах къв глупак съм бил и как тя се е подигравала с мен..

Necrologist
05-06-2017, 23:59
На огън момиче си попаднал.

inewton
05-07-2017, 07:37
Moже пък да е шизофреник момичето или биполярна личност.

NomNomNom
05-07-2017, 08:02
Един фр наскоро ми разказа за подобна мацка, супер готина и яка, обаче след изветно време започнало да й прещтраква

Игнор и бягай

Jack_Reacher
05-07-2017, 12:44
я не се занимавай с глупости бе мой

ةتشضل انزفث
05-07-2017, 13:09
Moже пък да е шизофреник момичето или биполярна личност.

100 %

Sun4000
05-07-2017, 13:47
До сега бях чувал само за този термин Биполярна Личност, но като прочетох имам чувството,че това момиче е точно такова... Едно към едно с описанието за Биполярна личност или разстройство...

Рязка промяна в настроението от смях към депресия и обратното,
Гневна, раздразнителна
Прекалено приказлива общителна, бързо говорене.

Повишена самооценка или грандиозни идеи: е тук буквално в целта...

Леле майко божия мила :@ Знаех си,че и има нещо /Викам си може да има проблеми в семейството знае ли човек и не съм питал.... / но нещо от вътре ми казваше,че не е съвсем окей, Ам само заради това,че ми харесваше не обръщах толкова Внимание, А то какво се оказа...

belphegor
05-07-2017, 14:05
Не се занимавай с такива. Още на :
"Малко странна е, но точно това ме кефеше, брутална.. и винаги за нещо се сърдеше и то за някви тъпни.. "
Такива дето се сърдят за тъпни като цяло ако можеш да избегнеш.

Иначе имах един приятел, който така се държеше с момичета, само че напълно съзнателно. Звъни на мацката в 2 през нощта и ѝ казва нещо от типа на "Как можа да го направиш, повече не ми се обаждай". Пълен блъф. После мацката му звъни, той не вдига, тя му праща смс-и и т.н. Намираше някво удоволствие в това пича....

Sun4000
05-07-2017, 15:26
Това нещо не е нормално, значи аз квото и да е казала съм го правил а тя за глупости се сърди, е вече приключих смисъл то тя ми каза директно изтрий ми номера и всичко, не ме занимавай..

Но не мога да разбера хуу възползвала се е от мен, запълвала си е времето, но как може два месеца да отделяш много от времето си за да си говориш и пишеш с някого който ти е бил неприятен??? Да не говорим за последните две седмици,че тя буквално не спря да ми звъни то не беше рано сутрин то не беше като е на даскало, то не е като се прибира, като е навън.. абе много разговори, много снимки много обяснения..много чудо, кога ще идваш да ме видиш, и накрая да ти кажат:

Не ме занимавай ти си жалък, през пичката ми е било за теб и винаги е било така, грозен си а се мислиш за най-най, самовлюбен съм бил..
Какъв човек трябва да си за да отидеш от едната крайност в другата за няма и няколко часа и то без да съм я обидил?

Все още не ме е махнала от ФБ, но мисля аз да го направя и напълно да приключа и да Блокирам, да ли така ще бъде по-добре или да изчакам някаква съответна реакция.. то вече няма на какво да се надявам..

Но преди време каза,че лесно се пали и лесно и минавало, е вече и да се извини няма и го простя, но как мислите да Я МАХАМ ЛИ напълно да затворя страницата или поне да я дразня като и показвам,че ми е все тая за напред?

KREED
05-08-2017, 11:36
BIPOLAR ALERT

http://www.cadabamshospitals.com/images/bipolar-disorder-treatment-center.jpg

Братле, не се занимавай с глупости. Да си ебе майката тъпата курва.

Sun4000
05-08-2017, 17:02
О и това направих... от както написа тези неща, всякаква снимки коментари и всякакво общо което съм имал го изтрих, само където не я блокирах за момента...

Днес влизам викам е боли ме фара за тая ще си качвам снимки, ще се правя на луд... качвам първата снимка.. няма и 1минута минути... първото харесване е от *******..... за чий хууй ми харесва снимката тая ?!?! кво иска ??!? боже боже... нали съм бил такъв онакъв кво иска да ми покаже с това? ...

fls63
05-08-2017, 18:40
Абе, авторе... Има къде къде по-лоши неща които се случват, а ти се депресираш от някакво момиче за дето те е нахулило!?
Хахаха

anonymous908491
05-08-2017, 19:29
ПМС или ПСМ беше

Sun4000
05-08-2017, 19:52
Ти явно не си прочела за какво става въпорс.. Не съм се депресирал че ме е нахулило, а как два месеца през които сме комуникирали нон стоп тя се е правила на луда или нз на какво, но се с една дума се подигравала или нз как да го опиша дори.. Ти да общуваш с даден човек, да споделяш, да казваш че ти е приятна неговата компания и изведнъж да ти изтипосат такива неща по твой адрес.. как би го приел...

За това питах за съвет.. просто не е нещо което се случва ежедневно да не му обърнеш внимание... просто не го разбирам..

inewton
05-08-2017, 20:31
Ти да общуваш с даден човек, да споделяш, да казваш че ти е приятна неговата компания и изведнъж да ти изтипосат такива неща по твой адрес.. как би го приел...
Огромна стратегическа грешка. Аз като не се държа добре с някакви непознати няма как да изпадна в такава ситуация. Май ти липсва внимание. Затова се държиш добре с всеки.

Sun4000
05-08-2017, 21:21
Държал съм се добре с нея защото видях някакво отношение и защото ми допадна като човек.....и напротив изобщо не се държа добре със всеки и не допускам хора близко до себе си..,но тук явно съм допуснал сериозна грешка..

Sun4000
05-09-2017, 10:09
Уж съм не съм бил на нивото и уж съм бил такъв.. пък днес ми звъни.. е не и вдигнах.. не разбирам не разбирам.. какво иска...

KREED
05-09-2017, 15:46
Иска да се лигави с теб.

draid
05-09-2017, 17:29
Ако това е най-лошото, то или имаш бедна фантазия или не си се сблъсквал с живота достатъчно здраво.

Игнорираш и толкова!

Sun4000
05-10-2017, 16:44
Вчера след като написах последния коментар тук трябваше да пътувам.. гледам пак звъни, пак звъни, пак звъни... Наистина пътувах за бал и викам ще и кажа,че не мога да говоря и пътувам и нямам време..

Вдигнах и:
Да?
-Защо не вдигаш
Пътувам.. Кажи ?
-Ами трябва да поговорим
За какво?
-Ами има за какво да поговорим...
Не мога сега Шофирам и няма как(бях спрял но все тая)
-Добре да ти звънна по-късно като се прибереш?
Няма да се прибирам тая вечер няма как
-Амми утре да ти звънна
Ще видим.. и затворих телефона...
...............

вечерта от бала снимки, купони ... това онова знаете как е... Гледам пак ми харесва снимките.

Повече не е Звъннала нито вчера нито днес...

Necrologist
05-14-2017, 16:37
Знаеш ли кво, аз предлагам да и дадеш втори шанс и да пишеш по някой друг коментар в тая тема, като стане нещо интересно между вас.

inewton
05-14-2017, 17:01
Всеки прави грешки. Всеки заслужава втори шанс.

Sun4000
05-14-2017, 17:12
Ами в Петък говорихме, извини се каза,че нищо от това което е казала не го мисли, просто е била изнервена и аз съм писал в неточния момент.. каза,че много съжалява... и други работи...

КАкто и да е, просто вече повече от приятели не можем да бъдем../Поне това си го мисля за момента/ смисъл аз гледах на нея към момиче което да сме нещо повече, не говоря за секс...

Но тя явно си просто такава по-отпусната, по-широкоскроен човек и не обръща чак толкова внимание на такива неща като мен... Обича явно да има внимание върху себе си, но пак казвам повече от приятели не виждам как можем да бъдем.. освен ако е наистина толкова луда поне да я изчукам.. ако се видим в бъдеще....но за друго не виждам шанс...

Може би поне ще имам ей така да си запълвам времето с нея от време на време като и пиша.. хем малко се опарих, хем добих малко опит - (с нея се отпуснах напълно), хем си взех поука... хем ще си знам за напред, хем няма да търся под-вола теле..

И да си мил и да не си мил.. в днешно време няма значение. Може би просто съм си такъв човек.. по-скромен, по-чувствителен,емоционален и там греша.. !