PDA

View Full Version : Търся младежи (особено момчета) за изследване свързано с взаимоотношенията



AuroraBorealis
05-08-2017, 11:11
Привет, съкъпи младежи!
Имам нужда от вашата подкрепа и да разбера повече за вашето мнение. В момента работя върху магистърската си теза по психология и си търся младежи между 16 и 19 г., които да попълнят няколко въпросника, които имат за цел да проучат поведението и нагласите на младежите (между 16 и 19 г.), свързани с взаимоотношенията им с другите.
Трябва да събера поне 200 човека, така че всеки е от значение! Изследването е анонимно и събирам данни до 14-ти май.
До момента масово се попълва от момичета, така че много искам да насърча всяко МОМЧЕ, което има желание, да се ВКЛЮЧИ, ще е безценно! Без вас, ще е много трудно да направя качествено изследване :)
Ще съм искрено благодарна да споделите и с ваши приятели, познати, съученици и всеки, който попада във възрастовата група и би имал желание да допринесе към науката и да отдели около 20 минути.

Благодаря ви предварително за съдействието и допринасянето към моята диплома!

Пишете ми и на лично, ако имате някакви въпроси!

https://goo.gl/forms/KM49xOYAgzxFgVfH2

anonymous908491
05-08-2017, 19:34
хахахахаха
7 въпрос напишете си трите имена, егн и точен адрес

curlyhair27
05-08-2017, 21:05
хахахахаха
7 въпрос напишете си трите имена, егн и точен адрес

Каква ти е мисълта?

draid
05-09-2017, 17:34
хахахахаха
7 въпрос напишете си трите имена, егн и точен адрес

А колко шарани има само...

Chrysothemis
05-09-2017, 19:04
А колко шарани има само...

Да, разбира се, на никого няма да му хрумне да напише измислено име, измислено егн и измислен адрес, това е твърде сложно за измисляне.

anonymous908491
05-09-2017, 19:27
Да, разбира се, на никого няма да му хрумне да напише измислено име, измислено егн и измислен адрес, това е твърде сложно за измисляне.

само дриймока трябва да пише, за да е явна шизофренията

Chrysothemis
05-09-2017, 20:04
само дриймока трябва да пише, за да е явна шизофренията

Така ли, колко често си мислиш за дриймока.