PDA

View Full Version : Как да напълнея????



Tihomir4o
05-08-2017, 21:17
Не знам дали това е правилната тема на която да побликъвам това но не видях по-близка...Та на 11 години съм (почти 12) ръстът ми е към 1,51-1,52-1,53...и тежа околу 32-33 кила...и много спешно трябва да вдигна няколко килца...очаквам всякъкви отговори не само на хранителен режим..и за протокола тренирам футбол а да се откажа за каквото и да е е невъзможно!!
Благодаря предварително!! :)

boro123
05-09-2017, 19:46
замени всичката здравословна храна с макдоналдс :D
ПП. Това не е майтап, ще напълнееш наистина, ако не стане, увеличи количеството.

ةتشضل انزفث
05-10-2017, 18:41
Като заначало можеш да правиш тренировки с тежести - повече килограми по-малко повторения. Добре ще е ако правиш макс 8 повторения на тебе толкова ти трябват , от 8 нагоре е само кардио.
И се тъпчи ама много от сутрин до вечер без значение с кво въглехидрати , KFC и мн. други
Маса трябва да качиш наистина , ама от мен да знаеш че много трудно ще качиш само и единствено мускули...
Мускули и маса комбинирано е истината

ةتشضل انزفث
05-10-2017, 18:45
може и да пиеш протеин ако искаш. Купуваш си направо цял протеин и си пиеш , но разбира се не прекаляваш и го пиеш точно както ти е написано на опаковката. Освен това ще те предупредя да внимаваш все пак откъде го купуваш че на пазара бая ментета има и както си неопитен като нищо ще те подлъжат...

4ing4ong
05-12-2017, 02:46
Яж през нощта. Много помага! ;)

ةتشضل انزفث
05-12-2017, 13:45
Ако до училището ти има баничарница може да си взимаш за закуска две банички и боза. Ако обядваш да е в Макдоналдс взимаш си там хамбургер , картофи и каквото се сетиш. Тъпчи се просто