PDA

View Full Version : Коса



teodora787878
05-09-2017, 21:30
Здравейте, момичета! Преди няколко дни се подстригах, някъде малко над рамото :( А ми беше почти до кръста, но беше много нацъфтяла и беше ужас! Та, да обаче сега няма изгоряло, но след като се изкъпя, ако не я изправя бухва.. Не, не се къдри. Тя буквално бухва :D Някой има ли този проблем? И как се справяте с него?
И друго.. Много мразя къса коса и искам да си я пусна възможно най - дълга, откакто се подстригах не използвам преси, сешоари и т.н. Купих си една маска с розова вода, която е уж за растежа на косата, ползвам я около 3 седмици и никакъв ефект по принцип, тя почти свърши... Някакви маски, които наистина помагат за растежа на косата? :(

mincheto
05-19-2017, 07:22
Попринцип розовата вода е много полезна за много работи .Разрови се от нета и виж какво да си купиш за бърз растеж на косата.И мойта e до кръста даже вече го минава ,но мойта попринцип расте с часове както се казва много бързо расте и е гъста и тежка .Аз преди като я къпех я поливах със сварен чай от розмарин за бърз растеж има някъв ефект куписи и ти от аптеката розмарин и на сяко къпане на косата я поливай с чай от розмарин .И да..и аз като теб мразя да ползвам сушоари,ползвам само зимата и то ,ако ми се налага да излизам след това само тогава преси не ползвам от години .също може за си купиш ето този балсам за коса :
:arrow: http://prikachi.com/images.php?images/735/9124735s.jpg
Продават го в била струва само 2лв ,а прави чудеса,прави косата ми страхотна и блестяща нанася се на влажна коса този балсам е без отмиване .Нанасяш го по дължината на косата като нетрябва да нанасяш на скалпа и корените щото ще ти се омазни .

Ivaaaaa
05-25-2017, 17:20
Аз съм се убедила, че имаш ли някакъв вътрешен дефицит, нищо с външно приложение не би помогнало.