PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата хд



mariya2002
05-11-2017, 12:51
Ами направо започвам, темата ми не е проблем а просто въпрос.Бях си харесала едно момче с което се запознахме в крайна сметка(аз вече бях спряла да го харесвам),но така се случи ,че и той започна да ме харесва хд (не съм сигурна на 100% но беше написал на едно момиче че съм била сладка,би тръгнал с мен др.)Но не беше за дълго, и един ден се видях с един негов приятел и се заговорихме.И той ми каза,че това момче ми било харесало задника хд Първо се засмях ,но после си помислих.Той ми беше казал ,че съм била забавна,интелигентна,хубав а,а в крайна сметка съм имала само хубав задник хдСтана ми тъпо.А въпроса ми е,какво значи това,смисъл ако вие сте казали на някое момиче ,че го хар. защо казвате на приятелите си,ами тая има яко дупе и това въобще значи ли нещо,не го приемам сериозно просто питам.

YoungBloodZ
05-11-2017, 16:02
Лапешки истории. Може наистина да те е харесвал, но да не е искал да казва на приятелите си. Затова като са го попитали "какво мислиш за тази" (т.е. за теб) е отговорил, че имаш хубав задник.

KREED
05-11-2017, 16:38
Shut up...

https://media.giphy.com/media/9mWg0JLV4NwM8/giphy.gif

mariya2002
05-11-2017, 17:24
Попринцип темата не е важна ,просто ми се случва за втори път и ми стана любопитно ,защо се получава така.

angelche3
05-11-2017, 17:55
Душата ми е прекалено чиста че да използвам думи като "готин задник". Тоя пич просто те е искал за знаеш какво :) такива празни приказки че си интелигентна тва онова са пълни глупости. Тоя загорялник се чуди как да спи с теб, кой знае колко дълги са му били сесийте от мастурбаций мислейки за теб.

anonymous908491
05-11-2017, 19:02
Лапешки истории. Може наистина да те е харесвал, но да не е искал да казва на приятелите си. Затова като са го попитали "какво мислиш за тази" (т.е. за теб) е отговорил, че имаш хубав задник.

хахахаха смехурко
сигурно като те питат за костенурката и ти почваш да обясняваш кви хубави очи има и как направо потъваш в тях