PDA

View Full Version : как да си намеря момиче? приятелка, човек с който да общувам



Gre33en
05-11-2017, 19:55
на 22години съм от малък град. почти завърших университета( задочно ), спортувам.. работя към нашите в магазина, но като изцяло съм ограничен от приятелства...

Много рядко да изляза.. искам, но винаги или ми отказват или няма с кого или просто не искат... дори в социалните мрежи не мога да комуникирам.. и там пробвам, всеки зает,всеки с нещо се занимава, пробвал съм с различни момичета да си пиша.. никоя не отговаря,дори покана не приемат...

Ясно ми е,че съм срамежлив но не знам какво да правя, вскякакви опити, насила съм излизал, унизявал съм се, правил съм се на две и половина.. няма няма.. разбирате ли няма ей с кого да пиеш една бира..

Искам да заговоря някое момиче и на живо и кво умирам от срам, не знам кво да кажа, мълча,притеснявам се... искам някого до себе си а ме е страх...

Много съм отчаян, седя и си мисля глупости.. дори нашите хайде бе излез, казвам искам ама с кого? с кого? звъня, пиша, говоря, никой.. насила дори пробвам пак не става..

Нито са проблем парите, нито кола нито свободно време.. и кво пак седя забил и се чудя кво да правя.. пробвам дори рандом хора да добавям за да си комуникирам пак не става.. От доста време спрях онлайн игрите, но натам ме кара мисълта пак да се забия в тъпия комп а не искам..

В университета и там нищо не успях да завържа като приятелство..
Имам чувстовото, че света е спрял за мен, едно и също едно и също никакъв напредък нищо.. седя на едно място...

Да емигрирам? да ходя навън, да смен града? е и какво ще работя? какво..

Близки и роднини почти нямам.. или са много далеч и сме на здравей/здрасти или изобщо нямам връзка с тях...

inewton
05-11-2017, 19:56
Питай Урим и Тумим.

nachossr
05-11-2017, 20:00
Имаш ли момчета приятели, които да те запознаят с някой/я?

Gre33en
05-11-2017, 21:11
Ами честно казано почти не... Имах едно приятелче от години, ам той се премести в друг град да учи и живее, има приятелка и като си дойде се виждаме точно за по 20-30 минути и до там...

nachossr
05-11-2017, 21:19
Ако е в по-голям град и не ти е проблем да го посетиш, можеш да говориш с този човек да му обясниш за какво иде реч и да излезеш с него и негова компамия. Разбира се, ако това приятелче няма против.

Gre33en
05-11-2017, 22:49
Съмнявам се да е проблем, ама да му досаждам за такива работи.. малко ъъъ.. той работи и учи.. и просто хем ще ми е кофти на мен хем на него.. бе..

nachossr
05-12-2017, 07:37
Не ти говоря да спиш при него. Ми примерно така за през деня някаква излизанка. Или пък му предложи да заформите една виличка. За една две нощувки се съберете компания и ядене, пиене и ти ще може да се запознаеш с хора някакви потенциални за излизанка.

Archer!
05-12-2017, 12:35
Ако е в по-голям град и не ти е проблем да го посетиш, можеш да говориш с този човек да му обясниш за какво иде реч и да излезеш с него и негова компамия. Разбира се, ако това приятелче няма против.

90% от хората ще му се смеят и подиграват. Не е като да отиде и да каже "дай ми 20 лв на заем".

nachossr
05-12-2017, 13:51
90% от хората ще му се смеят и подиграват. Не е като да отиде и да каже "дай ми 20 лв на заем".

То въпроса е по-близък да го вкара в компания, а не някой случаен.

Gre33en
05-12-2017, 17:08
Да не кажете,че не съм пробвал.. питах го.. Абе братле кво става как е.. лаф малко.. викам а бе скоро да направим нещо, да се съберем? да се видим? малко пиячка..? .. да разпусна малко,че напоследък ебахти тъпнята...

-Брато няма да мога много съм зает, ся имам и изпити и не ти обещавам нищо..

......

Имам един друг "авер" с който лятото излизахме, ам и той уж се прави на оборотен излиза това онова, все ме пита аре ще пием ли бира... И като дойде петък/събота... винаги измисля оправдание... от януари до средата на април всеки път го питах, звънях.. смятайте колко петъци и съботи са това... ВИНАГИ ОПРАВДАНИЕ... Един път ми звънна (началото на Март) и ме пита хайде на Диско викам окей, и след две минути ама брато няма да има място в Таксито много хора сме.. както и да е.. пак ме отряза...

Трети "авер" звъни само когато няма с кой да излезе и ако може да го разхождам.. нали имам кола.. не ми е проблем 10-те лева бензим, не ми е проблем 5те лева кафе дето ще го черпя, ама да нахалства е няма как... Последно ми пише Хайде кога ще ме караш на кафе? Брато аз всеки път те карам.. де измисли ти нещо.. ей аман... излизах 2-3 пъти тая година с него колкото да разнообразя малко.. но това не са приятели...

и горе/долу това са тези с които съм комуникирал последно...

За фитнеса имам доста познати, говорим лафим, да излезем съм намеквал ама никой не е отразявал..

и За последно имам един двама колеги Които са по-така приятелски настроени.. но се виждаме само на изпити и контролни когато има..

Просто не виждам от къде и как.. умряла работа.. и да ходя да сменя града и работа да почна и държава да сменя не мисля как би станало по-добре....

nachossr
05-12-2017, 17:10
Имате ли обща група на курса във фейсбук? Например моя курс има такава и всеки, който има предложение за излизане пише постче или нещо...

Gre33en
05-12-2017, 17:34
Имаме група, но освен за неща в университета за 4 години един не е написал за излизане ;) разбираш ли всяко нещо което съм могъл съм пробвал.. всеки път като съм бил на лекция/ изпит .. винаги съм казвал хайде на кафе, хайде после да се видим...

Не знам, не казвам,че съм китка за мирисане, особен типаж съм, но съм и доста разговорлив мога да говоря и с напълно непознати, но на общи теми.. просто да задълбочавам и да разпитвам няма как.. ;(

nachossr
05-12-2017, 18:00
Вдигни купон у вас ли не знам вече и кажи на тоя на оня нали ела на домашно а у... Друго честно не ми идва на ума :(

NomNomNom
05-12-2017, 19:11
Защо не си намериш работа далеч от вас, по-голям град, друга държава, и на някакви групови събирания тръгнеш, където има жени (танци манци + в Софията в библиотеката правят някакви партита за необвързани)

Free Soul
05-17-2017, 18:50
Проблемът ти е че се стягаш прекалено много и че търсиш вината в другите. Разшири малко повече мисленето си, можеш да общуваш с всеки. Запознай се с някой по интернет, сприятелете се и се вижте (каза, че нямаш проблем с пари и кола, което при пътувания и такъв тип запознанства е плюс) А и да не стане, продължи да опитваш, все някога ще стане.

Грозния
05-17-2017, 19:14
на 22години съм от малък град. почти завърших университета( задочно ), спортувам.. работя към нашите в магазина, но като изцяло съм ограничен от приятелства...

Много рядко да изляза.. искам, но винаги или ми отказват или няма с кого или просто не искат... дори в социалните мрежи не мога да комуникирам.. и там пробвам, всеки зает,всеки с нещо се занимава, пробвал съм с различни момичета да си пиша.. никоя не отговаря,дори покана не приемат...

Ясно ми е,че съм срамежлив но не знам какво да правя, вскякакви опити, насила съм излизал, унизявал съм се, правил съм се на две и половина.. няма няма.. разбирате ли няма ей с кого да пиеш една бира..

Искам да заговоря някое момиче и на живо и кво умирам от срам, не знам кво да кажа, мълча,притеснявам се... искам някого до себе си а ме е страх...

Много съм отчаян, седя и си мисля глупости.. дори нашите хайде бе излез, казвам искам ама с кого? с кого? звъня, пиша, говоря, никой.. насила дори пробвам пак не става..

Нито са проблем парите, нито кола нито свободно време.. и кво пак седя забил и се чудя кво да правя.. пробвам дори рандом хора да добавям за да си комуникирам пак не става.. От доста време спрях онлайн игрите, но натам ме кара мисълта пак да се забия в тъпия комп а не искам..

В университета и там нищо не успях да завържа като приятелство..
Имам чувстовото, че света е спрял за мен, едно и също едно и също никакъв напредък нищо.. седя на едно място...

Да емигрирам? да ходя навън, да смен града? е и какво ще работя? какво..

Близки и роднини почти нямам.. или са много далеч и сме на здравей/здрасти или изобщо нямам връзка с тях...Спукана ти е работата!
Особено ако си от малък град, местните мацки са готови да се пуснат на първия пич в София, но теб няма и да те погледнат!

ةتشضل انزفث
05-19-2017, 19:40
Спукана ти е работата!
Особено ако си от малък град, местните мацки са готови да се пуснат на първия пич в София, но теб няма и да те погледнат!

За съжаление е точно така , а как може да се промени това само ще гадаем

Ospi
05-19-2017, 20:13
Просто се случва, деа знам. Допадаш си с някоя и тка, но често тия приятелките са бая по-големи от теб, защото всъщност нещата протичат както когато си намираш приятелка. Смисъл girlfriend.

Бтв, не се насилвай братле, нищо истинско няма да излезе от това. Идеята е да ти идва отвътре, а явно си по-различен от повечкото хора на акъл, но не се комплексирай от това. Ще видиш че има хора, с които ще си освободен и ведър, и такива сред които няма да ти е приятно. Ами уйдисай си на кефа и излизай с тея, с които ти харесва.

И Бтв 2ри път - ТИ що се занимаваш с такива дебили ве? Да черпиш кафета? Да се молиш наляво надясно? Май ти излизаш дебила, но не бъди!

MultiVitamin
05-20-2017, 18:31
Лично аз бих се самоубил.
Шегувам се естествено. Започни да се занимаваш с научни дейности или пък просто изкопай дупка. Изкопай една пред блока и всеки ден го прави докато измислиш решение или пък просто бутни аверите вътре

sladura89
05-20-2017, 20:58
Трябва сериозна промяна според мен! 1-во спираш да лъскаш сабята, така ще придобиеш увереност и няма постоянно да си някъв сдухан и да се притесняваш да заговориш някой! Второ обличаш се според модата и поддържаш добра хигиена! Трето повечко фитнес за да се напомпаш, ако имаш мускулесто тяло все ще се намери коя да ти върже! Освен това трябва по-малко да ти пука да се правиш на корав и, че нямаш нужда от другите току виж сами почнали да те търсят като видят, че не се нуждаеш от тях и се оправяш сам!!! Може да се правиш на зает или, че имаш богат избор от момичета дори и да не е така, тогава според мен ще имаш повече шанс!

Gre33en
05-21-2017, 14:43
Просто се случва, деа знам. Допадаш си с някоя и тка, но често тия приятелките са бая по-големи от теб, защото всъщност нещата протичат както когато си намираш приятелка. Смисъл girlfriend.

Бтв, не се насилвай братле, нищо истинско няма да излезе от това. Идеята е да ти идва отвътре, а явно си по-различен от повечкото хора на акъл, но не се комплексирай от това. Ще видиш че има хора, с които ще си освободен и ведър, и такива сред които няма да ти е приятно. Ами уйдисай си на кефа и излизай с тея, с които ти харесва.

И Бтв 2ри път - ТИ що се занимаваш с такива дебили ве? Да черпиш кафета? Да се молиш наляво надясно? Май ти излизаш дебила, но не бъди!

Ами как да не се занимаваш с дебили.. като няма с кой да излезнеш се примиряваш... иначе трябва да забия вкъщи пред компа...

Free Soul
05-21-2017, 17:18
А защо от време на време не започнеш да пътуваш?

Ospi
05-21-2017, 17:29
Тва горе ^ е добър съвет. Спри да излизаш като няма смисъл, тренирай, чети книги и бачкай нещо. И пътувай.

sladura89
05-21-2017, 19:46
Аз много пъти излизам сам отивам в парка или в някое заведение, вярно сам е тъпо, ама се свиква, ако нямаш алтернатива! И мен редовно си ме режат за срещи, тоя бил зает оня бил не знам си къде, а пък да не говорим сами да се сетят да ме потърсят абсурд! :)

Gre33en
05-21-2017, 21:08
Тренирам, бачкам, честно казано и книга(на телефона де) чета от време на време :Д.. ам за пътувания... е ся завършвам Бакалавар и квото съм пътувал до Университета и това ще е.. не виждам къде мога да пътувам и то сам... ...

pandabear
05-21-2017, 22:08
разковничето е в книгата на телефона, да знаеш.
готините мадами си падат по четящ пич, с книга в ръка.
доста е секси :}

Free Soul
05-22-2017, 07:19
разковничето е в книгата на телефона, да знаеш.
готините мадами си падат по четящ пич, с книга в ръка.
доста е секси :}
Доста си права, това е дори много по-секси от някакъв нацепен батка
А за пътуването, опознай различни места, запознавай се с хора, дори и в автобуса/влака можеш да се запознаеш с някого

inewton
05-22-2017, 07:32
А за пътуването, опознай различни места, запознавай се с хора, дори и в автобуса/влака можеш да се запознаеш с някого
Може, може. Всеки път се запознавам с някоя баба.

Free Soul
05-22-2017, 14:18
Както можеш да се запознаеш с някоя баба, така и може да се запознаеш и с някое готино момиче

inewton
05-22-2017, 14:44
И с момичета съм се запознавал, ама все са откачени някакви. Последния път пътувах с една мръсница от Пловдив. Дойде кучето на наркоманите от съседното купе и тъкмо да го изгоня и тая почна да го мачка и да си прави слефита. А си му личеше, че никога не е ваксинирано, нито пък къпано.

Free Soul
05-22-2017, 15:48
Още по начина на говорене, обличане, ходене и т.н. се подразбира какъв е човек. Трябва да преценяш малко по-добре хората. А кучето не е виновно, че стопаните му са боклуци.

inewton
05-22-2017, 16:00
Още по начина на говорене, обличане, ходене и т.н. се подразбира какъв е човек. Трябва да преценяш малко по-добре хората. А кучето не е виновно, че стопаните му са боклуци.

Защо го казваш това? Защото изпозлвах "мръсница" ли?

Free Soul
05-22-2017, 18:13
кое от всичкото, което казах?

RiB
05-22-2017, 18:16
няма как, сори

corbV2
05-22-2017, 18:17
Още по начина на говорене, обличане, ходене и т.н. се подразбира какъв е човек.
Как разбираш какъв човек е някой с говорен дефект, няма вкус за обличане, накуцва и т.н.? ;д

Free Soul
05-22-2017, 18:23
Как разбираш какъв човек е някой с говорен дефект, няма вкус за обличане, накуцва и т.н.? ;д

За говорния дефект (не може да се разбере, затова гледаш други неща), за "вкуса" за обличане-понякога това значи, че човек е индивидуален и се облича така, както му е удобно, а не така, както искат другите. А за накуцването, много зависи и прочие, всичко си е индивидуално.

inewton
05-22-2017, 18:26
кое от всичкото, което казах?

Това, че не мога да преценявам хората.

Free Soul
05-22-2017, 18:40
Не само и от самата ти тема се подразбира. Или пък ги преценяш, но си токова отчаян да откриеш някого с когото да си допаднеш, че дори не обръщаш внимание.

inewton
05-22-2017, 18:44
:razz: Ама тя темата не е моя.

Necrologist
05-22-2017, 18:48
Не само и от самата ти тема се подразбира. Или пък ги преценяш, но си токова отчаян да откриеш някого с когото да си допаднеш, че дори не обръщаш внимание.

Тука съвсем се оплете.

Free Soul
05-22-2017, 18:54
Признавам, че обърках, НО и този който е писал темата и inewton са си отчаяни на тази тема.

Necrologist
05-22-2017, 18:57
Нютон си е пич, пловдивчанките всички са мръсници.

inewton
05-22-2017, 18:57
Признавам, че обърках, НО и този който е писал темата и inewton са си отчаяни на тази тема.
Глупости. Аз търся точно определена, не която върже.

nachossr
05-22-2017, 18:58
Нютон си е пич, пловдивчанките всички са мръсници.

Не съм съгласна

inewton
05-22-2017, 18:59
Нютон си е пич, пловдивчанките всички са мръсници.
Ама аз мръсници наричам всички, това е лош навик от един сериал. Иначе да, има бая мръсници в Пловдив, особено циганките... Ама не само те.

Necrologist
05-22-2017, 19:00
Ама аз мръсници наричам всички, това е лош навик от един сериал. Иначе да, има бая мръсници в Пловдив, особено циганките... Ама не само те.

Кой сериал?

inewton
05-22-2017, 19:05
Новите съседи.

Free Soul
05-22-2017, 19:05
Не съм от Пловдив, но хората там не ми изглеждат лошо, нито пък момичетата, които са "мръсници" според вас. Но на къде наклонявам разговора, за момчетата/мъжете винаги момичетата/жените са черните хд

Necrologist
05-22-2017, 19:06
Не съм съгласна

Лошо.

inewton
05-22-2017, 19:08
Не съм от Пловдив, но хората там не ми изглеждат лошо, нито пък момичетата, които са "мръсници" според вас. Но на къде наклонявам разговора, за момчетата/мъжете винаги момичетата/жените са черните хд

То никой не е казал, че всички са мръсници, ама не е като да няма. Пък и като не си оттам няма как да знаеш.

Necrologist
05-22-2017, 19:08
... , за момчетата/мъжете винаги момичетата/жените са черните хд

Няма проблем.
И за жените мъжете винаги са черните.

Free Soul
05-22-2017, 19:20
То никой не е казал, че всички са мръсници, ама не е като да няма. Пък и като не си оттам няма как да знаеш.

Не живея, но съм ходила там, е, естествено, че няма как да знам със сигурност, но все пак

Free Soul
05-22-2017, 19:20
Няма проблем.
И за жените мъжете винаги са черните.

Много зависи от жената ;)

Necrologist
05-22-2017, 19:25
Много зависи от жената ;)

Добре бе, добре.
Печелиш, айде.

inewton
05-22-2017, 19:26
Колко сте сладки. Що не се вземете?

Free Soul
05-22-2017, 19:26
Добре бе, добре.
Печелиш, айде.

Хубаво е да сi признава човек, когато е победен :D

Necrologist
05-22-2017, 19:30
Колко сте сладки. Що не се вземете?

Щото сърцето ми е заето.

inewton
05-22-2017, 19:31
Щото сърцето ми е заето.

Их, жалко. Откога не е имало форумен секс.

Free Soul
05-22-2017, 19:35
А за мен има много по-важни неща от връзки, любов и секс.

inewton
05-22-2017, 19:38
А за мен има много по-важни неща от връзки, любов и секс.
Какво по- важно от любовта? Св. ап. Павел пише: "А сега остават тия три: вяра, надежда, любов; но по-голяма от тях е любовта." 1 Коринт. 13:13

Free Soul
05-22-2017, 19:47
Образованието? Работата? Тези неща са ти бъдещето, ако си пропуснеш възможността за тях, заради някаква илюзия, като любов си труп.

inewton
05-22-2017, 19:49
Никой не е казал,че заради това можеш да си пропуснеш възможността. То от теб зависи.

Free Soul
05-22-2017, 19:51
Да, но щом се отнася за "любов" тя ВИНАГИ те разсейва.

Necrologist
05-22-2017, 19:53
Да, но щом се отнася за "любов" тя ВИНАГИ те разсейва.

Хубаво е човек да се разсейва от време на време.

Free Soul
05-22-2017, 19:54
Не и когато си има точно определени цели, които иска да постигне.

inewton
05-22-2017, 19:57
Да, но щом се отнася за "любов" тя ВИНАГИ те разсейва.

Това не е научно доказано.

Free Soul
05-22-2017, 20:04
Но на практика е така. А и мога да дам няколко класически примера, но няма смисъл.

Necrologist
05-22-2017, 20:17
Но на практика е така. А и мога да дам няколко класически примера, но няма смисъл.

Я дай, че ми стана интересно.

Free Soul
05-22-2017, 20:25
Ще дм само един: Известният български автор Пейо Яворов

Necrologist
05-22-2017, 20:36
Ще дм само един: Известният български автор Пейо Яворов

Ох, любимия ми.
При него любовта му е ""помогнала"" в творчеството, най-запомнящите му произведения са точно за любов.
Жалко, че любовта, а и други неща, са го докарали до това да сложи край на живота си.
Лора не е била лесна за обичане.

Free Soul
05-23-2017, 03:52
Жалко е, да, защото като автор е наистина много добър, а и от биографията му и като човек е добър, но "любовта", която всички защитавате толкова го убива и в двата смисъла. (психически и физически)