PDA

View Full Version : Закъсняващ цикъл



SGU2
05-17-2017, 06:39
Здравейте! На 21 години съм ,приятелката ми на 20. Пиша във връзка с въпрос за цикъла й. Преди да кажа нещо искам да отбележа ,че винаги го правим с презерватив , пазим се един друг и никога не свършвам в нея дори с презерватив ,като съм. Въпроса ми е : трябваше да й дойде на 14-ти май ,днес сме 17-ти и е 4-ти ден закъснение и двамата сме малко притеснени.Вчера , на 3-тия ден направихме домашен тест и беше отрицателен. Миналият месец й дойде на 16-ти ,и винаги и идва навреме ,на точната дата.Няма никакви признаци ,нищо не я боли,не е замаяна и всички други симптоми ,които се проявяват. Може ли да е от смяната на времето ,постоянно топло студено ,наскоро напусна работа и започна да става по-късно и да спи повече , и сме изложени на доста стрес ,защото сме стууденти и двамата и доста се напрягаме в университета поради изпити и прочие... и още нещо ,февруари (4-ти) пи ескапел ,защото не бяхме сигурно дали не е станало нещо, възможно ли е чак сега да й се отразява на цикъла ,защото тогава и дойде няколко дена след като го пи , и после 2-ри път пак за малко. Има ли основание да се притесняваме?

NomNomNom
05-17-2017, 08:17
Споко, от времето/стрес, отпусни я едно хубаво(ама много много хубаво) и бързо ще й дойде