PDA

View Full Version : Проблем!



merilyn85
05-18-2017, 12:20
Здравейте, от няколко седмици имам един проблем с компютъра и по точно интернет браузърите. Използвам firefox, но е така и на другите. Предполагам, че е от някакъв вирус или понеже съм теглила нещо, което не трябва и сега почти винаги ми redirect-ва на друга страница. Където и да вляза дали в zamunda, youtube, fb или тук, като кликна на някой линк ме препраща на някакви реклами като efbet или някакви сайтове от сорта на weevah2.top и u.hpfy.me, което е адски дразнещо. Инсталирах на firefox-а някаква приставка, която уж спира препращанията, но и тя не помогна.
Надявам се да ми помогнете, благодаря за отделеното време! :)

JDeel
05-18-2017, 17:39
Модерните браузъри си имат система за плъгини, extensions, apps или както там се наричат при съответния браузър. Така че трябва да провериш какви такива са инсталирани за твоите браузъри и да премахнеш съмнителните. И естествено е добре да си провериш и компа за гадинки.

Alexander Hr.
05-18-2017, 19:50
Това е рекламен вирус.Лично са ме хващали такива вируси но те са лесни за чистене.Инсталираш програма за чистене от нета и си готов.

merilyn85
05-19-2017, 17:05
Не съм много на ти с компютрите, но не съм чак толкова неразбираща от тях. Но какви по точно плъгини и extensions трябва да си изтегля... и каква програма за чистене? Ако имаш предвид противовирусна, те всички или поне тея, които си струват се заплащат, ако може поне име на програма да се насоча ще съм много благодарна. Мерси

anonymous908491
05-20-2017, 16:42
Ако имаш предвид противовирусна, те всички или поне тея, които си струват се заплащат

глупости
от години добрите антивирусните са безплатни, платени са мобилните им версии и разни ненужни екстри по тях

merilyn85
05-20-2017, 17:20
глупости
от години добрите антивирусните са безплатни, платени са мобилните им версии и разни ненужни екстри по тях

като са глупости, дай линк

anonymous908491
05-20-2017, 19:45
http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2388652,00.asp

ةتشضل انزفث
10-31-2017, 16:01
Това е рекламен вирус.Лично са ме хващали такива вируси но те са лесни за чистене.Инсталираш програма за чистене от нета и си готов.

Oт програмата ще се изтрият вирусите , но за педерасите се съмнявам :?