PDA

View Full Version : Най-добрана ми приятелка



Girllll
05-19-2017, 09:34
Здравеите!Като вече разбрахте от заглавието темата е относно наи добрата ми приятелка.
Когато се сприателих с нея беше едно наистина мило момиче, но с годините драстично се промени. Постоянно иска тя да е най най, затова и завижда на всички които са постигнали повече от нея. За целта учи много, но разбира се го крие въпреки че всички знаят , че е зубърче и всеки дружи с нея само за да препише домашното преди часа. Да не говорим че половината клолас преписва от нея. Мисли си че е "феимъс" защото мима много приятели ама жестоко се лъже. Хората от училище както вече споменах по горе за преписването , хората с които излиза говорят зад гърбът и без едно др момиче и аз. Другите са едни малки момичета на по 6 пред блока и.
И така понеже е "феимъс" постоянно ме убижда защото се мисли за нещо повече. Че съм бела забила, че съм била кифла и т.н.
Стана и много сърдлева сърди ми се ( и не само на мен) по минимум 5 пъти на ден че не съм я изпратила че не съм и била подала химикала и общо нзето такива глупости. Вече почти не се случва да си говорим нормално само ме обиждадразни изнудва и т.н.
Согато све навън с друг се държи с мен като чужд човек Почти не ми говори сякаш съм щяла да я засрамя.
Прави шеги с мен и краде мои само и само да излезе забавната, а мен отхвърля.
Моля ви помогнете ми как да я зарежа сега съм 6 клас и ми остова година с нея в един клас? Въпросът ми е как да си намеря приятели от класа заради нея нямам никакви?не ме харесват от класът ми постоянно си говорят зад гърбът ми?

Girllll
05-19-2017, 09:36
Здравеите!Като вече разбрахте от заглавието темата е относно наи добрата ми приятелка.
Когато се сприателих с нея беше едно наистина мило момиче, но с годините драстично се промени. Постоянно иска тя да е най най, затова и завижда на всички които са постигнали повече от нея. За целта учи много, но разбира се го крие въпреки че всички знаят , че е зубърче и всеки дружи с нея само за да препише домашното преди часа. Да не говорим че половината клолас преписва от нея. Мисли си че е "феимъс" защото мима много приятели ама жестоко се лъже. Хората от училище както вече споменах по горе за преписването , хората с които излиза говорят зад гърбът и без едно др момиче и аз. Другите са едни малки момичета на по 6 пред блока и.
И така понеже е "феимъс" постоянно ме убижда защото се мисли за нещо повече. Че съм бела забила, че съм била кифла и т.н.
Стана и много сърдлева сърди ми се ( и не само на мен) по минимум 5 пъти на ден че не съм я изпратила че не съм и била подала химикала и общо нзето такива глупости. Вече почти не се случва да си говорим нормално само ме обиждадразни изнудва и т.н.
Согато све навън с друг се държи с мен като чужд човек Почти не ми говори сякаш съм щяла да я засрамя.
Прави шеги с мен и краде мои само и само да излезе забавната, а мен отхвърля.
Моля ви помогнете ми как да я зарежа сега съм 6 клас и ми остова година с нея в един клас? Въпросът ми е как да си намеря приятели от класа заради нея нямам никакви?не ме харесват от класът ми постоянно си говорят зад гърбът ми?

Съжалямам за грешките

Djodja
05-19-2017, 14:06
'' Мисли си че е "феимъс" защото мима много приятели ама жестоко се лъже. '' ; ,, Зубърче''

Съжалявам, че съм директна , но откривам завист и в твоите очи. Няма нищо лошо да учиш и да си услужлив със знания, това не те прави зубър. Още по-хубаво е , когато не го натрапваш в очите на хората и когато не се оплакваш колкото много за учене си имал. В този живот с оплакване и хвалене нищо не става.

,,Другите са едни малки момичета на по 6 пред блока и.'' - Няма нищо лошо да се разбираш и с по-малки от теб, щом се чувстваш добре с тях и ти е весело, забавно. Малките създания те правят по-лъчезарен човек.

..Че съм бела забила, че съм била кифла и т.н.
Стана и много сърдлева сърди ми се ( и не само на мен)'' - Явно това е начинът и на общуване има такива хора, които се шегуват по-този начин. В този случай или ще тръгнеш и ти да й се шегуваш с такива нарицателни , или ще й кажеш , че не ти е приятно като те нарича кифла. Когато човек навлиза в пубертета /6 клас/ нормално е да си сменя настроенията и да се сърди. Когато си права за нещо и го кажи, вместо да си мълчиш и да правиш компромиси. На сърдит Петко празна му торбата, като я оставиш един път ще дойде и ще ти се извини.

,,Согато све навън с друг се държи с мен като чужд човек Почти не ми говори сякаш съм щяла да я засрамя.'' - Изводите си ги правиш ти, тя не ти е казвала че ще я засрамиш нали? Нормално е да комуникира и с другите хора, защото очакваш да ти обръща внимание само на теб? Тръгни и ти да говориш с тях , бъди общителна и отворена. Тогава няма да ти е скучно и да се чудиш защо тя не говори с мен сега...


Прави шеги с мен и краде мои само и само да излезе забавната, а мен отхвърля. - Това е грубо от нейна страна , но в този случай като каже някоя твоя шега ти кажи гръмогласно , а това дето ти го казах миналия ден. Много е яко / сестра ми/брат ми / браточедката ми/ винаги ми бъзика/ го използва и показваш , че ти си го казала всъщност.

В случай че си човек на място няма да я оставиш , но като имаш проблем или си засегната , вместо да мълчиш й го казват. Диалогът решава проблема. Също така не мисли , че само за нея говорят лоши неща, ако й споделяш за това, тя ще ти споделя какво говорят хората й за теб!

Danigeorgiev30
05-19-2017, 19:05
Здравейте!
Нов съм и искам да ви споделя един проблем?