PDA

View Full Version : Проблем! Не знам как да убедя нашите да ми вземат графичен таблет!



forr_cross
05-22-2017, 18:47
Здравейте! Както вероятно подсказва заглавието, имам проблем с това да убедя своите родители да ми вземат графичен таблет.
Хобитата ми включват създаване на анимации и рисуване, а наскоро се захванах и с графичен дизайн. Проблемът е, че без графичен таблет ми е малко трудно когато се опитвам да правя тези свои хобита.
Не би било проблем ако нашите не бяха стриктни. Особено в момента, направо е ад.
Аз съм в 9-ти клас и имам някои затруднения по предметите като химия и физика. Всичко останало ми е 5 и 6. Но за тях и това не стига. Сигурен съм, че ако ги попитам просто ще ми откажат заради липсата на "добри оценки". Макар че аз съм почти сигурен че се справям доста по-добре от поне 50% от останалите ученици в 9-тите класове в нашето училище.
Наскоро реших да си взема един, но както казах, те са ужасно стриктни. Не мога да си купувам нищо освен ако не ги питам предварително. Да не говорим, че и тези таблети са скъпи.

Въпросът ми е:
Как да ги убедя да ми вземат един?
Ако имате идеи или съвети, моля споделете! Ще съм ви много благодарен!

Necrologist
05-22-2017, 19:52
Аз също не бих ти купил графичен таблет.
Тея неща струват майка си и баща си, и никак няма да си заслужава, ако е само за едното "хоби".

anonymous908491
05-22-2017, 21:02
трудно ти е да учиш, трудно ти е да драскаш с мишка, ама ти е лесно да искаш неща, които не си заслужил

Грозния
05-22-2017, 21:45
Здравейте! Както вероятно подсказва заглавието, имам проблем с това да убедя своите родители да ми вземат графичен таблет.
... Да не говорим, че и тези таблети са скъпи.

Въпросът ми е:
Как да ги убедя да ми вземат един?
Ако имате идеи или съвети, моля споделете! Ще съм ви много благодарен!Аз съм същия - искам да ми купят джип, ама те не ми купуват ебаси :( ! Някой може ли да ми помогне да ги убедя? Искам джип пък!










































П.С. Това е сарказъм, ако някой не е загрял :D !

Chrysothemis
05-23-2017, 15:21
Работи и сам си го купи.

forr_cross
05-23-2017, 15:37
Работи и сам си го купи.

Обмислях да започна лятна работа, но проблемът е, че нямам идея дали в региона в който аз живея предлагат каквато и да е работа за малолетни. Единствената за която знам, е доставчик на вестниците на Кауфланд, но за тях май свършиха местата...
Както и да е, добър съвет, благодаря!

JDeel
05-23-2017, 22:21
Колко струват тия играчки?

forr_cross
05-24-2017, 18:20
Колко струват тия играчки?

Зависи от модела и фирмата.
Има от по 50, 100, 200, 500. Има и професионални за 1000+.
Зависи какво точно очакваш от тях.