PDA

View Full Version : Проблем във връзката



wrongturn1699
05-24-2017, 08:40
Честно казано не знам как да започна.
Имам приятел от година и 4 месеца, това не е най-дългата ми връзка, но за него е най-сериозната връзка, която е имал някога. Всичко вървеше добре, да разбира се, имаше много спадове в отношенията ми, но винаги сме правили компромиси, както той, така и аз. Проблемите започнаха този месец. Приятеля ми започна да се държи все по-хладно и по-хладно с всеки изминал ден, опитвах се да говоря с него, но отговора, който получавах е, че се държи така, защото имал проблеми в работата. Да, разбирам го, че е напрегнат, но не знам защо трябва това да афектира на отношенията ни, мисля и съм на мнението, че това, което става в работно време, трябва да си остане там. Имаше два пъти, в които беше писал на други момичета (мисля, че знаете какви неща), с извинението, че съм му липсвала и ме е нямало до него в даден момент, защото съм имала някаква работа и не съм имала възможност за част от деня да му обърна внимание. Та, този месец както ви споменах започнах да се съмнявам в това, че може да има друга. Честно да си кажа и двамата имаме малко проблеми с ревността в резултат от което си имаме паролите за социалните мрежи (Facebook; да, наистина знам, че е глупаво, просто защо ако той има моята, аз да нямам неговата).След което ми спомена, че някакво момиче (според него фейк профил) му е писала и той само е прочел съобщението, а аз повярвах на думите му. Изведнъж преди 2 седмици близо след поредната караница за глупавото му държание той смени паролата си и не ми даде обективна причина защо го е направил. Не настоявах особено да ми я даде, но в крайна сметка я получих. Видях в съобщенията му, незнайно как изтрито съобщение което гласи "Дам, имаш ли си приятел", да наистина не е кой знае какво, но не е проблема в това, че е питал този въпрос, проблема е, че ме излъга много нагло, имайки в предвид, че го попитах няколко пъти дали наистина само е прочел съобщението, а отговора, който получих на въпроса беше "Да, само я seen-нах". Всичко мина и замина, до онзи ден. Случайно видях в телефона му, че в приложението Viber си е писал с някакво момиче (мисля, че пак бихте се досетили какви неща), питах го дали са излизали - каза, че не са, попитах го също от кога си пишели - отговори ми, че са поддържали контакт близо месец. Поради зрителната ми памет успях да запомня телефонния номер на момичето и и звънях около десетина пъти, без отговор от нейна страна обаче. Вчера прословутото момиче ми звънна от чужд номер, обясних й за какво става дума, но явно тя не знаеше, че това момче си има приятелка. Та, казах и как се пиша във Facebook за да ми разясни какво е станало, тъй като моят "приятел" отказа да ми обясни или да ми покаже хронология с думите "Не искам да ти го причинявам". Момичето ми обясни как стоят нещата. Каза ми, че са били поддържали контакт от март месец, били са излизали (не са правили нищо, просто са се видели за малко), бил и писал неща от сорта на "Аз съм само твой, ти само моя" ..най-клишираните думи, които може да изрече всяко момче. След като разбрах за какво става дума, говорих отново с моя приятел, той ми обещава, че нямало да се повтори, че ме обича, че съжалява, че не ме е заслужавал и всякакви клишета от тоя сорт.
Най-лошото е в това, че наистина държа на този човек, че искам да съм с него, но наистина не бих искала да ме лъжат повече, но както казват, щом го е правил, ще продължи да го прави.
Въпроса ми е, заслужава ли си да търпя и да стоя в неведение постоянно, да се тормозя, да прощавам постоянно, а това не да не се оценява?

Free Soul
05-24-2017, 09:02
Всеки заслужава втори шанс, ако момчето ти те обичаше изобщо нямаше да се сваля с друга. Да, макар и да си има гадже може да контактува с другия пол, но много зависи какъв е типът контакт. И щом си изкарва и най-малкия проблем от "работата" във връзката ви, просто го остави не си струва. Отговорът към въпроса ти: Никога не си заслужава, ако един човек наистина държи на теб не би ти го причинил, освен ако не крие нещо наистина сериозно.

Necrologist
05-24-2017, 09:02
Въпроса ми е, заслужава ли си да търпя и да стоя в неведение постоянно, да се тормозя, да прощавам постоянно, а това не да не се оценява?

Отговорът е не.

MultiVitamin
05-24-2017, 17:45
Трябваше още при първата му издънка да го зарежеш. Сега вече е късно. Явно си станала зависима от него и измъкване няма. 4estit 24ti mai na vsi4ki

NomNomNom
05-24-2017, 18:03
Този е нестабилен, в началото си написала, че като не си му обръщала внимание в тази част на деня, затова е търсел други - това адекнатно ли е

jghgh
05-24-2017, 20:05
не ме кефи тоя, но ти си решаваш

nachossr
05-24-2017, 20:10
Я го махай

heartsdesire
05-24-2017, 22:59
Не, не си заслужава. Ти сама каза, че и преди го е правил. А и извинението, че теб те е нямало не върви. Как да вярваш на такъв човек, който си запълва времето, в което те няма с някакви други момичета? Според мен направо си се възползва от твоята любов и доверието ти.

Pug_306
05-25-2017, 08:23
Няма смисъл, пак ще го направи !

RiB
05-27-2017, 10:51
:D понеже съм в ебахти лайната сега ще ти се присмея и на теб, ей така да има :Д и мен ми го начукаха яко, така че АХАХАХАХАХАХ

RapExotic
05-27-2017, 21:16
но за него е най-сериозната връзка, която е имал някога.

Едва ли ще е най-сериозната щом прави такива неща. Няма смисъл според мен.