PDA

View Full Version : Интересни филми



just.me.teddy
05-30-2017, 17:52
Здравейте хора!
Знаете ли някакви филми като "Карибски пирати", "Хари Потър", "Хрониките на Нарния" и т.н.? Или кажете такива, които на вас са ви допаднали. Аз мога да ви препоръчам "La La Land". Вие?

blackangel_236
06-21-2017, 21:45
аз се впечатлявам от много филми и от фантастиката любимите ми са Хобит - трилогия, Властелинът на пръстените - трилогия и Аватар. Иначе филми като Уоли също са ме трогвали. Ако търсиш нещо базирано по истински случаи - Не се срамувам, Невъзможното, Чудеса от рая, Троя, Странният случай на Бенджамин Бътън. Уличният котарак боб(и не, не се разказва за котки), Вълкът от Уолстрийт, 3096 дена, Стаята, Купихме си зоопарк. Също и филми, които на мен специално много ми въздействаха, макар и да не са по истински случаи - Реквием за една мечта, Завръщане, Защо тъгува Гилбърт Грейп, Великият Гетсби. Ако анимациите ти допадат, в този жанр също има хубави филми като Ледена епоха, Легенда за пазителите, както написах и по-горе - Уоли(мислех, че е поредната глупост, но щом го изгледах...). Друго от фантастиката - Планетата на маймуните - трилогия, 2012(то е нещо от сорта на края на света, изригването на Йелоустоун), Звездни рейнджъри(който излезе тази година), Петата вълна - не е лош филм, но не ме впечатли особено, Мумията, Пътуване до центъра на земята, Тайнствения остров, Дивергенти. Преди потопа е документален, но също хубав.