PDA

View Full Version : Наднормено тегло



Nikolay00
06-01-2017, 15:21
Здравейте! Не знам дали в този раздел трябва да бъде този пост или в някой друг.. Както и да е. Имам сериозен проблем с моето тегло от години.Момче на 17 години съм и съм се занимавал 5 години със спорт (футбол),тогава нямах проблем, но след като се отказах да тренирам (преди 4-5 години) рязко започнах да напълнявам..Буквално се занемарих и спрях да практикувам всякакъв спорт.В момента съм виско 1.74cm и тежа 110 килограма,ужасно е просто.Много хора започнаха дори да ме подиграват в училище,но не съм такъв,че да се засягам защото това което ти направиш на себе си,никой не може да ти го направи.Нямам намерение да се връщам отново към футбола или друг спорт,може би бих искал да се занимавам с фитнес.Ако някой е имал или има като моят проблем нека сподели как да успея да сваля поне 30-40 килограма (естествено,че няма как да ги сваля за няколко месеца).Ако някой може да ми помогне с това как да се храня,някакви упражнения да правя и т.н. ще съм Ви много благодарен!
Лек ден на всички ! :)

anonymous908491
06-01-2017, 15:25
яж не повече от 2 печени пилета на едно ядене
ама не да сложиш едно печено пиле и към него гарнитура от две печени пилета

muhatacece
06-01-2017, 20:56
Еми пич, не съм специалист, но според мен просто си изготви някаква диетка, не яж глупости и оди да тренираш, това е. И не забравяй, след всяко сране сваляш по 5 кг !!!

super_men
06-24-2017, 14:52
Всеки рано или късно срещна подобен проблем.

Основно това се случва с разширяване на стомаха постепенно и при хранене човек изпитва глад докато запълни празнотата в този вече по голям стомах. Това от своя страна води до дебелеене.

Друга причина е , че се храним късно вечерта, консумираме, тестени изделия, газирано, шоколад, пържено и месо.

Ако искате да отслабнете намалете тези храни и се хранете максимално по-рано вечерта от сегашния ви режим.

Сутрин и вечер правете по няколко серии коремни преси за свиване на стомаха, Ако сте упорити за няколко месеца

проблема Ви ще е решен.

Успех!