PDA

View Full Version : изтрийте ми акаунта



nqmamNervi
06-02-2017, 21:05
Този пост ме провокира да пусна темата

auriss:


на голяма част от пишещите тук профилите попаднат ли пред ейч ар директно отпадат от подбора
може да греша ама от целия коптор тук само номката и сигурно рънъра бих могъл да търпя по 8 часа на ден струва ми се

а те бая дълбаят - не оставяйте следи към местата, където влизате да си избивате лиготията или нуждата от конфликт


Замислих се колко много следи оставяме, докато ползваме Интернет, съзнателно или не, мислейки си, че сме анонимни зад даден псевдоним. Някой с малко повече време и умения би могъл да сглоби пъзела за нула време. Всеки човек пише/разсъждава и се изказва по определен начин. Различните реакции в определени ситуации допълнително отсяват възможностите.

Неприятното е, че цялата тази информация е в някакви бази от данни на някакви сървъри и никой не знае за какво би могла да бъде използвана в бъдеще. Откъде да знам, например, че нетинфо не продава IP + постовете ми на дадена рекламна агенция, или че в бъдеще няма да го направи? Ако въпросната рекламна или каквато и да е корпорация събере информация от соц. мрежи и още няколко сайта, тя има пълен психо профил на една сериозна част от населението. След това стигаме и до HR-те, които могат да не те одобрят само заради някаква простотия, която си писал, като си се напил в даден форум/соц.мрежа.

Това е в разрез с човешките права, превръщаме се в продукти и в хора без лично пространство, което на мен не ми допада. Затова вярвам, че бъдещето на форумите от този тип е в image-board системите, където няма нужда от регистрация и на първо място е обменът на информация. Така пък потребителите няма да могат да си четкат егото и да си набавят нужната онлайн валидация, но това е дълъг преход, през който човечеството трябва да мине.

Въпросът ми е: има ли вариант да ми бъде изтрит профилът и има ли гаранция, че няма да има остатъци в базата от данни?

dreamwalker
06-02-2017, 21:08
Не, веднъж в Интернет, завинаги в Интернет, така работи Интернет.

Добре, че нямаш нерви.

P.S. Ако това, което този потребител е написал, беше вярно, въпросния нямаше да си намери работа в сферата, при положение, че неведнъж се е изявявал с откровено грозни расистки коментари + подтикване към насилие. И това в предполагаемо сериозни теми в раздел Политика.

anonymous908491
06-02-2017, 21:11
hohohohho
ауриса никога не е имал собствено мнение и не е отстоявал собствена позиция
ако не планираш да ставаш президент на България
никъв проблем нямаш с простотиите в нета
плюс това не вярвам да се казваш Нямам с фамилия Нерви

nqmamNervi
06-02-2017, 21:19
Не, веднъж в Интернет, завинаги в Интернет, така работи Интернет.

Добре, че нямаш нерви.

P.S. Ако това, което този потребител е написал, беше вярно, въпросния нямаше да си намери работа в сферата, при положение, че неведнъж се е изявявал с откровено грозни расистки коментари + подтикване към насилие. И това в предполагаемо сериозни теми в раздел Политика.

Не е задължително да бъде така. Това е доста пораженческо мислене.
Относно послеписа - насочен е към човека и не е аргумент. Дигитализацията ще се разпространява още повече и след време всичко това ще бъде автоматизирано и с много по-голяма точност. Представи си как един изкуствен интелект отсява кандидатите за дадена позиция по това какво е намерил за тях в мрежата.



hohohohho
ауриса никога не е имал собствено мнение и не е отстоявал собствена позиция
ако не планираш да ставаш президент на България
никъв проблем нямаш с простотиите в нета
плюс това не вярвам да се казваш Нямам с фамилия Нерви

Първия ред е към човека, игнорирам го.
Не е много трудно човек, който иска, да направи връзката. Ако реша, мога да разбера как се казваш и да намеря още информация за теб (не се хваля или нещо от сорта). Просто несъзнателно изпускаме доста информация, която не се знае как и от кого ще се ползва.

anonymous908491
06-02-2017, 21:24
Първия ред е към човека, игнорирам го.

сега като се замисля е добра идея да спреш да ползваш нет
и да се върнеш към математика

dreamwalker
06-02-2017, 21:25
Не е задължително да бъде така. Това е доста пораженческо мислене.
Относно послеписа - насочен е към човека и не е аргумент. Дигитализацията ще се разпространява още повече и след време всичко това ще бъде автоматизирано и с много по-голяма точност. Представи си как един изкуствен интелект отсява кандидатите за дадена позиция по това какво е намерил за тях в мрежата.


Добре, така да е.

Ако е изкуствен, тогава няма да е HR. Точно Аурис с форумното си поведение опровергава твърдението си. От доста години съм в този форум и някои от неговите коментари са едни от най-отвратителните, които съм чела, от хуманистична гледна точка.

Влизаш от дъжд на вятър във форума, нямаш и 200 мнения, тук повечето са с над 2000.

Necrologist
06-02-2017, 21:27
Първия ред е към човека, игнорирам го.
Не е много трудно човек, който иска, да направи връзката. Ако реша, мога да разбера как се казваш и да намеря още информация за теб (не се хваля или нещо от сорта). Просто несъзнателно изпускаме доста информация, която не се знае как и от кого ще се ползва.

Режи си кабела за интернета и си живей живота щастливо тогава, защо се оплакваш в онлайн форум, който пък те "шпионира" и ти "краде информацията"? Жалка гледка.

NomNomNom
06-02-2017, 21:32
към всички бъдещи HR-и - такава съм, това е положението

nqmamNervi
06-02-2017, 21:34
сега като се замисля е добра идея да спреш да ползваш нет
и да се върнеш към математика

Сигурно имаш право. Просто постове от този род не допринасят с нищо за дискусията и по-скоро биха предизвикали изместване на темата.
https://cryptome.org/2012/07/gent-forum-spies.htm


Добре, така да е.

Ако е изкуствен, тогава няма да е HR. Точно Аурис с форумното си поведение опровергава твърдението си. От доста години съм в този форум и някои от неговите коментари са едни от най-отвратителните, които съм чела, от хуманистична гледна точка.

Влизаш от дъжд на вятър във форума, нямаш и 200 мнения, тук повечето са с над 2000.

Хората се променят постоянно. Понякога са афектирани, друг път пишат ей така, за да предизвикат драма. В истинския живот имаме избирателна памет и често такива случки ги забравяме, докато тук всичко се пази и това е анти-човешко. Не може да се съди един човек само по лошите му постове (в случая). А това колко поста има даден потребител няма значение, важното е какво съдържат. Примерно тези във 'фън' не дават кой знае колко информация за индивида, сякаш някакви чат ботове си пишат.

dreamwalker
06-02-2017, 21:34
НямамНерви, тази твоя тема ме подтикна да науча всичко за теб, преди не се бях интересувала.

Сега ще направя всичко възможно да стана HR.

anonymous908491
06-02-2017, 21:35
Откъде да знам, например, че нетинфо не продава IP + постовете ми на дадена рекламна агенция, или че в бъдеще няма да го направи? Ако въпросната рекламна или каквато и да е корпорация събере информация от соц. мрежи и още няколко сайта, тя има пълен психо профил на една сериозна част от населението. След това стигаме и до HR-те, които могат да не те одобрят само заради някаква простотия, която си писал, като си се напил в даден форум/соц.мрежа.

мога да ти гарантирам, че нетинфо продават само мейли, кво като държат абв-ето, толкова малко им е акъла на тъпаците

dreamwalker
06-02-2017, 21:37
Хората се променят постоянно. Понякога са афектирани, друг път пишат ей така, за да предизвикат драма. В истинския живот имаме избирателна памет и често такива случки ги забравяме, докато тук всичко се пази и това е анти-човешко. Не може да се съди един човек само по лошите му постове (в случая). А това колко поста има даден потребител няма значение, важното е какво съдържат. Примерно тези във 'фън' не дават кой знае колко информация за индивида, сякаш някакви чат ботове си пишат.

Именно.

Не знам дали си твърде наивен или просто ТУ ти влияе зле, но имам чувството, че не знаеш в какъв форум се намираш.

nqmamNervi
06-02-2017, 21:38
Режи си кабела за интернета и си живей живота щастливо тогава, защо се оплакваш в онлайн форум, който пък те "шпионира" и ти "краде информацията"? Жалка гледка.

Решението е солидно, 10/10, но къде видя "шпионира" и "краде информация"? Проектираш. Това, за което пиша, е факт. Твоето е пораженческо мислене. Трябва да се стремим към градация.


Именно.

Не знам дали си твърде наивен или просто ТУ ти влияе зле, но имам чувството, че не знаеш в какъв форум се намираш.

ad hominem

Necrologist
06-02-2017, 21:39
Решението е солидно, 10/10, но къде видя "шпионира" и "краде информация"? Проектираш. Това, за което пиша, е факт. Твоето е пораженческо мислене. Трябва да се стремим към градация.

Добре.
Чао.

dreamwalker
06-02-2017, 21:42
Решението е солидно, 10/10, но къде видя "шпионира" и "краде информация"? Проектираш. Това, за което пиша, е факт. Твоето е пораженческо мислене. Трябва да се стремим към градация.



ad hominem

Не ми ad hominem-вай, че ще стана HR.

dreamwalker
06-02-2017, 21:45
Човек, ти нямаш нито едно несериозно мнение в този форум, защо си още тук.

Това не е място за хора, които се вземат твърде на сериозно.

anonymous908491
06-02-2017, 21:46
Човек, ти нямаш нито едно несериозно мнение в този форум, защо си още тук.

Това не е място за хора, които се вземат твърде насериозно.

щото тва му е сериозния профил
с другия псува като каруцар и се държи
като дошъл от някоя пещера

nqmamNervi
06-02-2017, 21:47
Човек, ти нямаш нито едно несериозно мнение в този форум, защо си още тук.

Това не е място за хора, които се вземат твърде насериозно.

Отново ad hominem. Ти си някакъв спец в изместването на темите, обаче.

dreamwalker
06-02-2017, 21:47
щото тва му е сериозния профил
с другия псува като каруцар и се държи
като дошъл от някоя пещера

Не, този няма други профили, гарантирам.

dreamwalker
06-02-2017, 21:47
Отново ad hominem. Ти си някакъв спец в изместването на темите, обаче.

А ти си балък, който не може да преценява обстановката.

Научил си две-три фразички, които ми пробутваш нахално.

anonymous908491
06-02-2017, 21:49
Не, този няма други профили, гарантирам.

твоята гаранция ще мине само във Франция
той с причина цитира даден потребител

nqmamNervi
06-02-2017, 21:50
Не, този няма други профили, гарантирам.

Всъщност грешиш :D


А ти си балък, който не може да преценява обстановката.

Научил си две-три фразички, които ми пробутваш нахално.

А това вече си е заяждане, но не ми се занимава с теб (нямамнерви). Ако нямаш с какво още да допринесеш по темата, най-учтиво ще те помоля да не се занимаваш с моята персона.

dreamwalker
06-02-2017, 21:50
твоята гаранция ще мине само във Франция
той с причина цитира даден потребител

Не, просто е от тези, които лесно се впечатляват и лесно се манипулират.

Аурис е с няколко години по-голям от него.

dreamwalker
06-02-2017, 21:51
Всъщност грешиш :D



А това вече си е заяждане, но не ми се занимава с теб (нямамнерви). Ако нямаш с какво още да допринесеш по темата, най-учтиво ще те помоля да не се занимаваш с моята персона.

Да, окончателно доказа хипотезата ми.

anonymous908491
06-02-2017, 21:53
Аурис е с няколко години по-голям от него.

плюс това е с към 30 кила по-тежък и с 15см по-нисък
ама в случая не обсъждаме ауриса дали е нисък и дебел очилатко

nqmamNervi
06-02-2017, 21:59
Не знаех, че въпросния потребител е толкова противоречив. Вероятно дискусията щеше да тръгне в друга посока, ако не бях написал името.

dreamwalker
06-02-2017, 22:00
плюс това е с към 30 кила по-тежък и с 15см по-нисък
ама в случая не обсъждаме ауриса дали е нисък и дебел очилатко

Знам как изглежда ауриса, но в случая обсъждаме пусналия темата.

dreamwalker
06-02-2017, 22:01
Не знаех, че въпросния потребител е толкова противоречив. Вероятно дискусията щеше да тръгне в друга посока, ако не бях написал името.

Аз щях да ти разваля темата и без да бе написал името и щях да го направя без грам угризения, защото си я публикувал в Кофата, т.е. самият ти я оценяваш като боклук.

anonymous908491
06-02-2017, 22:01
Знам как изглежда ауриса, но в случая обсъждаме пусналия темата.

само ти го обсъждаш, аз се мъча да не заспя от глупостите му

nqmamNervi
06-02-2017, 22:04
Аз щях да ти разваля темата и без да бе написал името и щях да го направя без грам угризения, защото си я публикувал в Кофата, т.е. самият ти я оценяваш като боклук.

В кофата има по-голяма свобода на словото малко или много. Ти като браузваш кофата за боклук ли се имаш? Не ми отговаряй.

dreamwalker
06-02-2017, 22:05
В кофата има по-голяма свобода на словото малко или много. Ти като браузваш кофата за боклук ли се имаш? Не ми отговаряй.

Да, имам много ниска самооценка, очевидно и ти. Нали? Не ми отговаряй.

anonymous908491
06-02-2017, 22:05
В кофата има по-голяма свобода на словото малко или много. Ти като браузваш кофата за боклук ли се имаш? Не ми отговаряй.

тя не е боклук
тя е мацка с малки цици

dreamwalker
06-02-2017, 22:06
А той се опитва да ме надмине по блъф, но не успява засега.

anonymous908491
06-02-2017, 22:07
вие почнете ли с тва 'не ми отговаряй'
ще трябва сам да си говоря

dreamwalker
06-02-2017, 22:09
вие почнете ли с тва 'не ми отговаряй'
ще трябва сам да си говоря

Не е като да не си го правил преди.

anonymous908491
06-02-2017, 22:11
Не е като да не си го правил преди.

не е като да не си се учила от мен

dreamwalker
06-02-2017, 22:12
не е като да не си се учила от мен

Ами... не е като да съм.

anonymous908491
06-02-2017, 22:16
Ами... не е като да съм.

ми да си, бе
за тва си толкова лесна за разпознаване

dreamwalker
06-02-2017, 22:17
ми да си, бе
за тва си толкова лесна за разпознаване

Знам, че те е яд.

anonymous908491
06-02-2017, 22:19
Знам, че те е яд.

оу, направо сън не ме лови
нали си личи

dreamwalker
06-02-2017, 22:21
оу, направо сън не ме лови
нали си личи

Да, личи си, от 10 часа си във форума без прекъсване, предполагам моето завръщане е причината за тази активност.

anonymous908491
06-02-2017, 22:22
Да, личи си, от 10 часа си във форума без прекъсване, предполагам моето завръщане е причината за тази активност.

не се усетих, ама ми е кофти за нютон, на него му е приятно да си пишете, аз само време запълвам

dreamwalker
06-02-2017, 22:23
не се усетих, ама ми е кофти за нютон, на него му е приятно да си пишете, аз само време запълвам

Щом казваш, все пак си слушал другаря Живков, друго е...

anonymous908491
06-02-2017, 22:24
Щом казваш, все пак си слушал другаря Живков, друго е...

и ти си го слушала, ма
не си разбирала, ама си слушала
нали сме били задължени да го слушаме
хохохохох
понеже тва ръсиш нонс стоп

dreamwalker
06-02-2017, 22:25
и ти си го слушала, ма
не си разбирала, ама си слушала
нали сме били задължени да го слушаме
хохохохох
понеже тва ръсиш нонс стоп

Аз мислех, че го харесваш, не за друго, ще говоря за Югов вече.

И не ми говори на "ма", много е просташко.

anonymous908491
06-02-2017, 22:27
И не ми говори на "ма", много е просташко.

тва с малко въображение ще мине за комплимент
благодаря

dreamwalker
06-02-2017, 22:28
тва с малко въображение ще мине за комплимент
благодаря

Пак заповядай.

aurissaaaaa
06-02-2017, 22:50
нищо лично към дримока и папагала, но е достатъчно да им видиш форумната активност за да ти стане ясно доколко достоверен източник на информация са по темата
в най-добрия случай да са още хлапета. в най-лошия - неудачници

във всеки случай се рови. Ако имаш познати в някои от по-свестните компании - питай ги. Не си оставяй личното инфо в този кенеф.

// дримок, в най-добрия случай да си ми виждала фейса отпреди 5-6 години. повече от това, и евентуално скайпа ми, няма да намериш в нета. А да вържеш името и личния ми мейл към профила ми тук просто няма шанс.

dreamwalker
06-02-2017, 23:36
нищо лично към дримока и папагала, но е достатъчно да им видиш форумната активност за да ти стане ясно доколко достоверен източник на информация са по темата
в най-добрия случай да са още хлапета. в най-лошия - неудачници

във всеки случай се рови. Ако имаш познати в някои от по-свестните компании - питай ги. Не си оставяй личното инфо в този кенеф.

// дримок, в най-добрия случай да си ми виждала фейса отпреди 5-6 години. повече от това, и евентуално скайпа ми, няма да намериш в нета. А да вържеш името и личния ми мейл към профила ми тук просто няма шанс.

И какво ѝ е на форумната ми активност, о, велики Аурис, интелектуален титан на тийнпроблем?

Намерила съм много повече и не само от нета. Няма ли шанс. Преди около половин година тук беше започнал да пише един политик и той мислеше, че няма шанс някой да разбере, беше много неприятно изненадан, когато му пратих линк към едно негово изказване в медиите.

dreamwalker
06-02-2017, 23:39
И пропусна да ни разясниш как си намерил работа въпреки гнусните си изказвания в този форум.

aurissaaaaa
06-02-2017, 23:41
не излизаш от тук, лузър
и си намерил един дебел. тр да спра да влизам тук; вдига ми кръвното някви хлебарки да ми се дървят

dreamwalker
06-02-2017, 23:48
не излизаш от тук, лузър
и си намерил един дебел. тр да спра да влизам тук; вдига ми кръвното някви хлебарки да ми се дървят

Хехехе, аз влизам тук, за да ти вдигам кръвното, лузър.

Нямаш нерви. Ще разкажеш ли как намери работа въпреки расистките си изказвания и обидите, които ръсиш наляво и надясно.

dreamwalker
06-02-2017, 23:50
Как се справяш с тази агресия на работното място.

aurissaaaaa
06-03-2017, 00:08
леко да седна да ти 'разяснявам' квото и да било, ненормалник. толкова дебили дето ровите на хората из профилите сте се навъдили тук, че даже съжалявам, че има 1-2ма на които съм пускал фейсбук и скайп

бахти откачалките

dreamwalker
06-03-2017, 00:23
леко да седна да ти 'разяснявам' квото и да било, ненормалник. толкова дебили дето ровите на хората из профилите сте се навъдили тук, че даже съжалявам, че има 1-2ма на които съм пускал фейсбук и скайп

бахти откачалките

Значи от HR като ровят няма проблем, но когато някой друг рови, той става "дебил" и "ненормалник", така ли.

Или намекваш, че HR са такива.

aurissaaaaa
06-03-2017, 00:38
хаха ок не се получи
обикновено ме дразниш въпреки че знам че това е целта
този път просто е тъжно

пробвай пак

dreamwalker
06-03-2017, 00:39
хаха ок не се получи
обикновено ме дразниш въпреки че знам че това е целта
този път просто е тъжно

пробвай пак

Аз мисля, че се получи.

Ти си тъжен.

И аз те обичам. <3

haritov
06-03-2017, 04:52
към всички бъдещи HR-и - такава съм, това е положението

ние сме тайно общество забрави ли?

сега всички ще знаят за нас

NomNomNom
06-03-2017, 08:21
И какво ѝ е на форумната ми активност, о, велики Аурис, интелектуален титан на тийнпроблем?

Намерила съм много повече и не само от нета. Няма ли шанс. Преди около половин година тук беше започнал да пише един политик и той мислеше, че няма шанс някой да разбере, беше много неприятно изненадан, когато му пратих линк към едно негово изказване в медиите.

Дрийм, животът извън интернет не е толкова лош;
Това кого харесваш или не , и защо, си е лично предпочитание, ти го наричай расизъм;
Толкова ли се срамуваш от себе си, че нон стоп трябва да преследваш други хора, за да се самовалидираш или нещо такова

dreamwalker
06-03-2017, 08:42
Дрийм, животът извън интернет не е толкова лош;
Това кого харесваш или не , и защо, си е лично предпочитание, ти го наричай расизъм;
Толкова ли се срамуваш от себе си, че нон стоп трябва да преследваш други хора, за да се самовалидираш или нещо такова

Доста си далеч от истината всъщност, но продължавай да правиш предположения, ще уцелиш.

P.S. Аурис има меко казано отвратителни коментари, в които е напълно сериозен, за разлика от теб егото му е стигнало такива върхове, че не е способен да различи ирония вече.

inewton
06-03-2017, 09:52
И аз те обичам. <3

Това се нарича прелюбодейство. По канон трябва да ти наложа епитимия от 20 години. Кво прайм ся?

dreamwalker
06-03-2017, 10:57
Това се нарича прелюбодейство. По канон трябва да ти наложа епитимия от 20 години. Кво прайм ся?

Май си въобразяваш, а уж аз съм dreamwalker.

dreamwalker
06-03-2017, 13:35
Ауриса май има някакви психически отклонения. Много е параноичен и агресивен. Да си увеличи дозата на чайчетата или да прибегне до някакви по-силни медикаменти. Дано си обърне внимание.
Жоре, сигурен ли си, че не могат да ти свържат името с профила тук? Да ти направим ли тая мечешка услуга?

А може би прекалява с алкохола, Жоре.

aurissaaaaa
06-03-2017, 13:59
мечешката услуга не себе си ще я направиш ако тръгнеш да ми разнасяш инфо, до което си стигнал през скайп чатовете за безживотници
много внимавай в картинката

dreamwalker
06-03-2017, 14:02
мечешката услуга не себе си ще я направиш ако тръгнеш да ми разнасяш инфо, до което си стигнал през скайп чатовете за безживотници
много внимавай в картинката

Нямам скайп. :lol:

Запиши се на йога, ще видиш ползата.

dreamwalker
06-03-2017, 14:13
https://www.youtube.com/watch?v=CGyEd0aKWZE

anonymous908491
06-03-2017, 16:50
Запиши се на йога, ще видиш ползата.

чай, йога и гей паради

dreamwalker
06-03-2017, 16:51
Ако Аурис чете това, искам да му кажа, че аз нямам нищо против хомосексуалните, не съм хомофоб, не е нужно да отправя агресията си към мен.

anonymous908491
06-03-2017, 16:54
Ако Аурис чете това, искам да му кажа, че аз нямам нищо против хомосексуалните, не съм хомофоб, не е нужно да отправя агресията си към мен.



хехехехе
гузен негонен бяга
шефчетата на ауриса изкрейзиха след победата на Тръмп
такъв батак е при тях, че никой не знае, какво да прави
а паниката поражда гняв
ако още не разбираш защо и на кого е ядосан

dreamwalker
06-03-2017, 16:56
хехехехе
гузен негонен бяга
шефчетата на ауриса изкрейзиха след победата на Тръмп
такъв батак е при тях, че никой не знае, какво да прави
а паниката поражда гняв
ако още не разбираш защо и на кого е ядосан

Намекваш, че е ядосан на хетеросексуалните ли, но защо.

anonymous908491
06-03-2017, 16:59
Намекваш, че е ядосан на хетеросексуалните ли, но защо.

ядосане на всеки, който не изглежда ядосан
щом не си ядосан, значи не си от моите
елементарна логика
иначе тия смешки за скайпа звучат ли написани от някой
който не е ядосан

aurissaaaaa
06-03-2017, 17:25
не си толкова устат по форумите за комп. графика
дано не опреш до мен да ти гледам св-то някой ден, толкова имам да ти кажа брат

драскай си иначе
малка държава сме

anonymous908491
06-03-2017, 17:28
ти само хуя можеш да ми гледаш
нали си фенче на пишките

смотани некадърници като теб търсят да бачкат за някой
за тва си такъв насран и трепериш за "реномето" си

aurissaaaaa
06-03-2017, 17:30
аз казах квото имам да ти казвам. хубаво че такива като тебе не минават през ситото

ти си бачкай за себе си, жив и здрав да си. опазил ме господ да си ми колега

anonymous908491
06-03-2017, 17:34
хохохохох
сякаш съм те викал да казваш нещо
ядосано некадърно човече

колеги с теб не можем да бъдем посмъртно
аз гъза си не бих го продал, ма теб гледам не ти пречи
само дето голям страх някой да не кажел нещо за теб
то във ФБР да бачкаше, нямаше да са те стресирали толкова

aurissaaaaa
06-03-2017, 17:35
бе зависи от гледната точка
ядосан щото те гледам отдолу или ядосан щото те гледам отгоре и ме дразни че не си знаеш мястото
наистина зависи

пийс

dreamwalker
06-03-2017, 17:36
ядосане на всеки, който не изглежда ядосан
щом не си ядосан, значи не си от моите
елементарна логика
иначе тия смешки за скайпа звучат ли написани от някой
който не е ядосан

Ама аз не помня случай в този форум, в който Аурис да не е бил ядосан. ;д

inewton
06-03-2017, 17:37
бе зависи от гледната точка
ядосан щото те гледам отдолу или ядосан щото те гледам отгоре и ме дразни че не си знаеш мястото
наистина зависи

пийс

Ти ще идваш ли на парада? Носят се някакви слухове за теб.

dreamwalker
06-03-2017, 17:39
бе зависи от гледната точка
ядосан щото те гледам отдолу или ядосан щото те гледам отгоре и ме дразни че не си знаеш мястото
наистина зависи

пийс

Не знам, ама 27-годишен да не може да си контролира гнева по тийнейджърски форуми май не е много добре.

dreamwalker
06-03-2017, 17:39
Ти ще идваш ли на парада? Носят се някакви слухове за теб.

Той няма да го пише тук, да не тръгнат да го проверяват.

inewton
06-03-2017, 17:41
Той няма да го пише тук, да не тръгнат да го проверяват.
А вие откъде знаете, че е гей? Защото му лепвате етикети без да имате доказателства?

dreamwalker
06-03-2017, 17:42
А вие откъде знаете, че е гей? Защото му лепвате етикети без да имате доказателства?

Не съм казала, че е. Просто му напомних, че не съм хомофоб, за всеки случай.

inewton
06-03-2017, 17:43
Не съм казала, че е. Просто му напомних, че не съм хомофоб, за всеки случай.
Не става дума само за теб.

dreamwalker
06-03-2017, 17:44
Не става дума само за теб.

А и ако е, това обяснява донякъде агресията.

anonymous908491
06-03-2017, 17:46
Не става дума само за теб.

хехехе разни индикации

inewton
06-03-2017, 17:47
А и ако е, това обяснява донякъде агресията.
То си е негова работа какъв е. Както казваше един свещеник, на земята всеки сам си затваря вратата към рая. Въпросът е защо му го натяквате.

dreamwalker
06-03-2017, 17:48
То си е негова работа какъв е. Както казваше един свещеник, на земята всеки сам си затваря вратата към рая. Въпросът е защо му го натяквате.

Аз му мисля доброто, просто го съветваме да се успокои, не виждаш ли.

inewton
06-03-2017, 17:50
Аз му мисля доброто, просто го съветваме да се успокои, не виждаш ли.
Не го съветвате да се успокои, постоянно му повтаряте, че е гей. Във всяка тема, в която се появи го правите.

хехехе разни индикации
Например?

dreamwalker
06-03-2017, 17:51
Не го съветвате да се успокои, постиянно му повтаряте, че е гей. Във всяка тема, в която се появи го правите.

Например?

Посочи къде съм писала, че е.

inewton
06-03-2017, 17:53
Посочи къде съм писала, че е.
Вече споменах, че не става дума само за теб. Точно ти не помня да си правила такива коментари, ти по принцип не правиш подобни коментари.

dreamwalker
06-03-2017, 17:54
Вече споменах, че не става дума само за теб. Точно ти не помня да си правила такива коментари, ти по принцип не правиш подобни коментари.

Йей. <3

inewton
06-03-2017, 17:56
Йей. <3

Това не решава проблема.

Не виждам защо се заяждате с него, аз не съм го видял да проявява ad hominem, oсвен ако не го предизвикат.

dreamwalker
06-03-2017, 17:58
Това не решава проблема.

Не виждам защо се заяждате с него, аз не съм го видял да проявява ad hominem, oсвен ако не го предизвикат.

Nope, той постоянно го прави, затова дълго време мислех, че е по-малък от мен. ;д

inewton
06-03-2017, 17:59
Nope, той постоянно го прави, затова дълго време мислех, че е по-малък от мен. ;д
Не съм забелязал да го прави.

dreamwalker
06-03-2017, 18:01
Не съм забелязал да го прави.

Защото не е било към теб, подозирам. ;дд

inewton
06-03-2017, 18:03
Защото не е било към теб, подозирам. ;дд
Не взимам обидите на хора, които не познавам на сериозно. На тези, които познавам също, ама това е друг въпрос.
И все пак нямаш нищо срещу него.

dreamwalker
06-03-2017, 18:08
Не взимам обидите на хора, които не познавам на сериозно. На тези, които познавам също, ама това е друг въпрос.
И все пак нямаш нищо срещу него.

Аз също.

Но това не означава, че не се подразбира злобата, с която са отправени към теб.

А моето заяждане е невинно, просто той (и още един-двама) се възприема твърде сериозно и не може да направи разликата, която други потребители могат.

inewton
06-03-2017, 18:10
Аз също.

Но това не означава, че не се подразбира злобата, с която са отправени към теб.

А моето заяждане е невинно, просто той (и още един-двама) се възприема твърде сериозно и не може да направи разликата, която други потребители могат.

Не знам. Ако бях видял, че проявява подобни симптоми нямаше да го харесвам. А сега го харесвам, както всички, от които нямам лошо впечатление.

dreamwalker
06-03-2017, 18:11
Не знам. Ако бях видял, че проявява подобни симптоми нямаше да го харесвам. А сега го харесвам, както всички, от които нямам лошо впечатление.

Нямаш ли лошо впечатление от мен. :@

inewton
06-03-2017, 18:12
Нямаш ли лошо впечатление от мен. :@
Не, трябва ли да имам?

dreamwalker
06-03-2017, 18:12
Не, трябва ли да имам?

Да.

inewton
06-03-2017, 18:13
Да.

Явно имаме различно мнение по въпроса.

dreamwalker
06-03-2017, 18:17
Явно имаме различно мнение по въпроса.

Но истината е само една.

inewton
06-03-2017, 19:15
Но истината е само една.

Засега не си ми правила лошо впечатление. И по- добре недей и за напред.

anonymous908491
06-03-2017, 19:23
А вие откъде знаете, че е гей? Защото му лепвате етикети без да имате доказателства?

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/580299-%D0%A1%D1%82%D0%B8%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D 1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-inewton?p=11379557&viewfull=1#post11379557

inewton
06-03-2017, 19:27
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/580299-%D0%A1%D1%82%D0%B8%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D 1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-inewton?p=11379557&viewfull=1#post11379557
Хората се променят.

anonymous908491
06-03-2017, 19:28
Хората се променят.

значи другата година може да си до мен
като сложа бялата качулка и тръгна по гробищата

inewton
06-03-2017, 19:32
значи другата година може да си до мен
като сложа бялата качулка и тръгна по гробищата
Всичко може. Ама дали ще стане не знам.

anonymous908491
06-03-2017, 19:33
ама поканя ли те да ловим костенурки
дори няма да се замислиш

inewton
06-03-2017, 19:36
ама поканя ли те да ловим костенурки
дори няма да се замислиш
Да, веднага ще откажа.
И ти ли си луднал по т. нар. костенурка? Не знам какво й харесвате, ама то си е ваша работа.
Сега да не помислите, че съвсем не я харесвам. Като човек може би ми е един от любимите във форума, ама нищо повече. Тя и религията не ми позволява повече.

anonymous908491
06-03-2017, 19:41
Да, веднага ще откажа.
И ти ли си луднал по т. нар. костенурка? Не знам какво й харесвате, ама то си е ваша работа.

http://ploshtadslaveikov.com/wp-content/uploads/2015/03/terry-pratchett-discworld-a.jpg

аз съм голям фен на Пратчет, а 200 кила костенурка ми навява разни асоциации

inewton
06-03-2017, 19:43
http://ploshtadslaveikov.com/wp-content/uploads/2015/03/terry-pratchett-discworld-a.jpg

аз съм голям фен на Пратчет, а 200 кила костенурка ми навява разни асоциации
Пратчет... Още едно нещо, по което се различаваме.

anonymous908491
06-03-2017, 19:44
Пратчет... Още едно нещо, по което се различаваме.

сигурен съм, знам му мнението за религията

inewton
06-03-2017, 19:45
сигурен съм, знам му мнението за религията
Не е свързано с религията, не харесвам такъв жанр още отпреди да стана вярващ.

anonymous908491
06-03-2017, 19:46
Не е свързано с религията, не харесвам такъв жанр още отпреди да стана вярващ.

ми то религията с пълна сила се вписва в същия жанр
не харесваш едното, а вярваш в другото

inewton
06-03-2017, 19:47
ми то религията с пълна сила се вписва в същия жанр
не харесваш едното, а вярваш в другото

Въпрос на гледна точка.

anonymous908491
06-03-2017, 19:53
Въпрос на гледна точка.

ако двамата гледаме в нищото, но гледаме под различен ъгъл
кой от двама ни ще види нещо различно от другия

inewton
06-03-2017, 19:56
ако двамата гледаме в нищото, но гледаме под различен ъгъл
кой от двама ни ще види нещо различно от другия

Няма "нищо" в природата.

anonymous908491
06-03-2017, 19:58
Няма "нищо" в природата.

природа е много общо понятие
а в пространството е пълно с празнота/нищо/

inewton
06-03-2017, 20:03
природа е много общо понятие
а в пространството е пълно с празнота/нищо/

Не е пълно с нищо. Пълно е с градивни частици. Другия вариант е да кажа, че е пълно с етер, ама от опит знам, че това не се приема насериозно от съвременното общество.

Indistinct
06-03-2017, 20:05
ама поканя ли те да ловим костенурки
дори няма да се замислиш

Сезонът е отдавна закрит.

anonymous908491
06-03-2017, 20:38
Сезонът е отдавна закрит.

да не си изостанала от ятото


Не е пълно с нищо. Пълно е с градивни частици. Другия вариант е да кажа, че е пълно с етер, ама от опит знам, че това не се приема насериозно от съвременното общество.

ти градивни частици с очите си няма как да видиш
можеш да го въртиш цял живот, но пак няма как да стигнеш
до нещо различно

inewton
06-03-2017, 20:40
да не си изостанала от ятото



ти градивни частици с очите си няма как да видиш
можеш да го въртиш цял живот, но пак няма как да стигнеш
до нещо различно
И пак ще виждаш различни "отрези" от пространството като гледаш под различен ъгъл.

Indistinct
06-03-2017, 20:41
да не си изостанала от ятото

Като малка намерих две костенурчета в градината до Дунав.

anonymous908491
06-03-2017, 20:42
И пак ще виждаш различни "отрези" от пространството като гледаш под различен ъгъл.

и всичко видимо в тях ще е едно и също нищо
не налагай твоята гледна точка над другите


Като малка намерих две костенурчета в градината до Дунав.

в смисъл преди година две
да не ги кръсти Мура и Соло

inewton
06-03-2017, 20:43
и всичко видимо в тях ще е едно и също нищо
не налагай твоята гледна точка над другите

Но ще е различно място.

anonymous908491
06-03-2017, 20:45
Но ще е различно място.

с идентично съдържание на нищо
нищото си е нищо
където и да е
в каквото и да си го сложил

Indistinct
06-03-2017, 20:46
в смисъл преди година две
да не ги кръсти Мура и Соло

В смисъл преди десетилетие.

anonymous908491
06-03-2017, 20:46
В смисъл преди десетилетие.

хехехехех
те Соло и Мура изглеждат като толкова големи

inewton
06-03-2017, 20:48
с идентично съдържание на нищо
нищото си е нищо
където и да е
в каквото и да си го сложил
Ама тук става дума за различни точки от пространството, не за това какво то съдържа. Виждаш различно място и толкова.

Indistinct
06-03-2017, 20:49
хехехехех
те Соло и Мура изглеждат като толкова големи

Не ги сравнявай с костенурки, обидно е.

anonymous908491
06-03-2017, 20:49
Ама тук става дума за различни точки от пространството, не за това какво то съдържа. Виждаш различно място и толкова.

значи се изяснихме
гледната точка зависи само от въображението
щото гледайки едно нищо
само въображението може да запълни нищото

anonymous908491
06-03-2017, 20:50
Не ги сравнявай с костенурки, обидно е.

обидно за теб
обидно за тях
обидно за мен
или обидно за целия човешки род

inewton
06-03-2017, 20:50
значи се изяснихме
гледната точка зависи само от въображението
щото гледайки едно нищо
само въображението може да запълни нищото
Вече се рабрахме, че няма "нищо".

anonymous908491
06-03-2017, 20:52
Вече се рабрахме, че няма "нищо".

нищо видимо
а всичко невидимо се вижда само с технически средства
каквито не е имало преди 2000 години

Indistinct
06-03-2017, 20:52
обидно за теб
обидно за тях
обидно за мен
или обидно за целия човешки род

И за костенурковия също.

anonymous908491
06-03-2017, 20:54
И за костенурковия също.
а ако някой е кръстил две костенурки Соло и Мура
не казвам, че ти си толкова изперкала
ма всичко е възможно

inewton
06-03-2017, 20:55
нищо видимо
а всичко невидимо се вижда само с технически средства
каквито не е имало преди 2000 години
Не само с очи виждат/са виждали хората. А има и такива, които с очи гледат и не виждат.

anonymous908491
06-03-2017, 20:57
Не само с очи виждат/са виждали хората. А има и такива, които с очи гледат и не виждат.

айде без да се нападаме
кофти изглеждам с очила
има недостатъци, но е важно как изглеждаш все пак

Indistinct
06-03-2017, 20:59
а ако някой е кръстил две костенурки Соло и Мура
не казвам, че ти си толкова изперкала
ма всичко е възможно

Хора всякакви.
Костенурки също.

anonymous908491
06-03-2017, 21:02
Хора всякакви.
Костенурки също.

нали си от Бургас
защо бракониерстваш в Русе

Indistinct
06-03-2017, 21:03
нали си от Бургас
защо бракониерстваш в Русе

Бургас не ми харесва като град. Не можа ли да ми измислиш по-добър?

anonymous908491
06-03-2017, 21:05
Бургас не ми харесва като град. Не можа ли да ми измислиш по-добър?

мога да измисля Плевен
ама там е голям разврат
и вашите няма да те пуснат

Indistinct
06-03-2017, 21:06
мога да измисля Плевен
ама там е голям разврат
и вашите няма да те пуснат

Плевен също не е сред любимите дестинации.

anonymous908491
06-03-2017, 21:08
Плевен също не е сред любимите дестинации.

в Ню Йорк няма да те пратя
колкото и да се оплакваш

Indistinct
06-03-2017, 21:10
в Ню Йорк няма да те пратя
колкото и да се оплакваш

И без това костенурките се чувстват ниски, не е необходимо да добавяме 50+ етажни сгради. ?

anonymous908491
06-03-2017, 21:12
И без това костенурките се чувстват ниски, не е необходимо да добавяме 50+ етажни сгради. ?

те се чувстваш ниски
щото са ниски
не е въпрос на чувства

значи изяснихме височината ти - ниска
останаха още няколко

Indistinct
06-03-2017, 21:15
те се чувстваш ниски
щото са ниски
не е въпрос на чувства

значи изяснихме височината ти - ниска
останаха още няколко

С това дедукционно чувство ще ти е нужен много успех.

anonymous908491
06-03-2017, 21:26
ако нямах бан в калдата
можех да питам Соло
но и не съм чувал за манекенка, която да си крие мерките
обаче манекенките са високи

Indistinct
06-03-2017, 21:38
ако нямах бан в калдата
можех да питам Соло
но и не съм чувал за манекенка, която да си крие мерките
обаче манекенките са високи

Аз пък не съм чува за манекенка костенурка.

anonymous908491
06-03-2017, 21:43
Аз пък не съм чува за манекенка костенурка.

ниски са, за тва няма манекенки
аз също не бих дал прякор 'костенурка' на някоя висока и с манекенски мерки

Indistinct
06-04-2017, 04:54
ниски са, за тва няма манекенки
аз също не бих дал прякор 'костенурка' на някоя висока и с манекенски мерки

На кого би дал такъв прякор?

mincheto
06-04-2017, 09:56
мога да измисля Плевен
ама там е голям разврат
и вашите няма да те пуснат

Абе хора...като се разприказвахте за Плевен там случайно да има стрийптиз клуб? :lol: Чувала съм че има..имам да уреждам сметтки със сина на собственичката.Не си е платил стари дългове към мен.

inewton
06-04-2017, 09:57
Абе хора...като се разприказвахте за Плевен там случайно да има стрийптиз клуб? :lol: Чувала съм че има..имам да уреждам сметтки със сина на собственичката.Не си е платил стари дългове към мен.

Мутра ли си?

mincheto
06-04-2017, 10:00
Мутра ли си?

Аз не,мъжа ми е военен а първият му братовчед е най-големият мафиот в Пловдив ;)

inewton
06-04-2017, 10:02
Аз не,мъжа ми е военен а първият му братовчед е най-големият мафиот в Пловдив ;)
А, вярно, разказвала си ми. Бях забравил, извинявай. Ама за братовчеда на мъжа ти. А мъжа ти нали беше тираджия?

anonymous908491
06-04-2017, 10:04
На кого би дал такъв прякор?

само за една се сещам
по-лесно е да я прескочиш, отколкото да я заобиколиш
ама външния вид и е най-малкия проблем
пробивно, натегаческо, некадърно и неуко същество
което върши всякви поръчки за едната похвала и издигане

corbV2
06-04-2017, 13:35
Ей, много тъпо ми изтрихте мненията вчера и сигурно Ауриса не ми е видял последното ;/.
Та, Аурисче, не съм стигнал до инфо през скайп. Освен това, в тия чатове голямата част от хората имат по-адекватен социален живот от теб. Какво си мислиш, че ще постигнеш, като ме заплашваш? А и нали се сещаш, че нямаш законово право да заплашваш.
Друго ми е чудно. Значи тук можеш да си показваш гнилата същност, но в реалните си интеракции я прикриваш и стигаш до параноя, да не те разкрият. Стой зад убежденията си. Само това мога да ти кажа

Indistinct
06-04-2017, 15:17
само за една се сещам
по-лесно е да я прескочиш, отколкото да я заобиколиш
ама външния вид и е най-малкия проблем
пробивно, натегаческо, некадърно и неуко същество
което върши всякви поръчки за едната похвала и издигане

Понятията ни за костенурка се различават.

aurissaaaaa
06-04-2017, 15:28
няма откъде другаде да ми имаш името освен ако не ме знаеш ирл. а ако се окажеш този, който си мисля (щото имам подозрения че едно килерно подмолно интригантско педалче се подвизава тук) - е тогава вече ква случка ще ти се случи идея си нямаш
в реалните си 'интеракции' нищо не прикривам - познатите ми знаят, че пиша тук, а и тук, и ирл от устата ми излиза едно и също ама с тая разлика, че наживо такива мишки като теб не си позволяват да се дървят и не ми се налага да си 'показвам същността'.
ако ме познаваш реално, пробвай се така да ми говориш да видим ще ти оставя ли зъби в устата.

2-3ма тотални задръстеняка сте в тоя форум, които шарите от тема на тема да провокирате, сипете подмолничко лайна и после мрънкате като ощипани някой като ви отговори. И такава самоубеденост, такава необходимост да критикувате, че направо мирише на неудачние и комплексарщина.
Я бий една пауза и прочети първите 2 страници наново. Т'ва от хора без психични отклонения може ли да дойде бе? Вие нормални ли сте въобще ? Откъде-накъде ще си позволявате да ме коментирате мен ? И кво очакваш - да се дървите и да си трая 'щото ... 'щото сте много светнати или кво ? Моето его било огромно .... Т'ва ... ??? Наистина нямам думи просто.
И са седнал да ме заплашва, че ще ми пуска личното инфо, та Гугъл да го индексира и тоя кенеф да ми излиза под името. Я бий една пауза и се осъзнай.

anonymous908491
06-04-2017, 16:01
два пръста сланина на гърдите и 24 часов стрес
някой ще си докара инфаркт преди да стане на 30
в такива случаи и чайчетата не помагат

golemiq_korab_minava
06-04-2017, 16:04
айде оставете аурса намира.
абсолютно ненавиждана и подмолна постъпка спрямо ауриса.

NomNomNom
06-04-2017, 16:06
айде оставете аурса намира.
абсолютно ненавиждана и подмолна постъпка спрямо аурса.

Дрийма се оля, само това ще кажа

anonymous908491
06-04-2017, 16:06
гоуем си, защо дриймуука не го забеляза, не знам
тва цял кораб да не видиш си е приключение

anonymous908491
06-04-2017, 16:15
Дрийма се оля, само това ще кажа

да не забравяме, че сме в кофата
тук е имало и наводнения

ПyРкО ♠
07-28-2017, 05:23
Бейби, изглежда положението ти се влошава със всеки изминал ден, депресията и липсата на сексуален живот, си казват своето.
Не смяташ ли, че трябва да се промениш и да прекратиш активността си в форумът, плюс това вече не ти отива на годинките да го посещаваш, отдавна надхвърли тийнейджърските години.
Очакваме със голямо нетърпение да ти изтече почивката, подарена от ЬОнгЧен-Ун
Пийс dreamwalker :-(

WiseEssays
04-06-2022, 00:11
Наистина оценявам този пост. Търсих това навсякъде! Слава богу, че го намерих в този блог. Наистина се възхищавам на работата ви и се надявам в бъдеще да се върна за повече информация. като този! Благодаря отново!