PDA

View Full Version : харесвам това момиче



messi123
06-05-2017, 16:53
има едно момиче по което адски си падам, обаче насаме двамата не сме били много,повече с приятели и си пишем от време на време.. разбрахме се и официално ще имаме първа среща, знам какво харесва, знам и характера..абе г/д съм я опознал.. от нейни приятелки съм чувал,че ме харесва, но е объркана.. не почвала лесно връзка..

като сме си говорили нали така по така сериозни разговори ми сподели че и допадам като момче, симпатяга съм бил, готин, имал съм хубаво тяло,очи.... но виждам че нещо не е както трябва...

Как да направя опит за първа целувка на тази първа среща.. и мен ме е срам и нея.. ужас, не знам за нейния опит, но моя е почти нулев с другия пол и винаги съм се притеснявал.

Бе с една дума Адски Сухар съм.. :Д

Free Soul
06-05-2017, 17:44
Първо говорете, пускайте шеги и т.н., прецени момента и я целуни.

MultiVitamin
06-05-2017, 22:16
Момче, слушай батко ти.
Заведи я в Мараята, Снейка или Релакса. Говори и пълните простотии например как оня ден си щял да сгазиш катаджия. Не забравяй че всяка история, която й разкажеш трябва да е 100% истина. Нищо сериозно не й говори и не позволявай разговора да тръгне в такава посока. Когато усетиш, че се отпуска и те гледа вече с оня поглед просто стани, плати сметката и си тръгни с извинение, че ти е изникнала спешна работа. Следващия път като се видите ще останеш повече от доволен.

messi123
06-06-2017, 18:52
Това ако го направя и сигурно няма да се видим повече :D

Някой друг с по-така приемливо мнение btw free soul tnx

Free Soul
06-06-2017, 19:06
За нищо. После да кажеш как е минало.

MultiVitamin
06-07-2017, 18:35
Наистина кажи как е минало. Чакаме.

RiB
06-09-2017, 21:27
може да е объркана, защото не знае мъж ли е, жена ли е