PDA

View Full Version : Прецаках ли се?



Run Simba
06-07-2017, 14:25
Здрасти,

Нямам много опит със връзките, запознах се с едно момиче в унияверситета ми - започнахме да излизаме и всичко вървеше много добре - ходихме 2-3 пъти на кафе - поканих я да дойде с мен в България (живея в САЩ) - тя каза добре ще дойда, след 2 дена ми прати е-майл със оферти които е гледала за билети и ме разпитваше дали това е хубава цена дали да купува(не става дума да ме използва за разходка - предложих да и купя билет категорично отказа имала нейни пари). След кафетата я поканих на български питник събор дойде със сестра и прекарахме мега яко - поне според мен учих я да играе хоро базикахме се вицове, смешки цял ден. А сестра и през целия ден ми мяташе някакви уж случайно изпуснати фрази от типа "много добро момче си" "мил, разбран" "изглеждаш добре до сестра ми, радвам се че се намерихте" и така нататък. На връщане от събора в колата момичето не спря да се хвали пред сестра и "той ме покани в България, ще ходим за 10-15 дена ще е много хубаво гледах снимки на черно море изглежда прекрастно". Оставих ги пред тях и я питах "искаш ли та пием кафе тези дни" "естествено звънни ми като си свободен".. И до там.. мина 1 месец от въпросния събор.. гледам да не и пиша през 5 минути ама на 2-3 дена и пиша 99% от слуайте никакъв отговор 1 път ми писа сори ама много съм заета..
Казах го това на няколко приятели и реакцията беше "тъпа американка кво се занимаваш" баща ми директно ми каза прибирай се в България да си търсиш гадже нямаш работа с американка всичките българи познати женени за американки са разведени.
Само че вчера единия приятел ме пита "абе мой човек ти за тея 2-3 пъти като излизате направи ли нещо - целуна ли я спа ли с нея нещо" - Не... А какво чакаш? Момичето ти е казало идвам с теб в България а ти не си я целунал.. тя и да е искала нещо е истинала вече научи се да си по агресивен никой няма да мине половината свят с "просто приятел" не тя е искала нещо повече от теб, но след като 3 пъти не си направил нищо е решила че не си заслужава и за това е спряла да ти пише, докато не се научиш да си агресивен нищо добро не те чака с момичетата.

Не съм депресиран станалото станало.. ама ме човърка коя теза е по правилната че е "тъпа американка" или че аз съм бил прекалено пасивен? Да наистина можеше да използвам някой момент да я целуна ама излизали сме 3 пъти не е като да сме излизали месеци години и аз системно да съм го играел "просто приятел". Пък и каня я да дойде в България с мен, водя я по кафета, водя я на български събор представям я пред познати уча я да играе хоро това нищо ли не значи? . Какво мислите?

someone24
06-07-2017, 14:41
Според мен приятелят ти е прав казвам ти от женска гледна точка. Вие сте излизали 3 пъти съвсем нормално е да я целунеш, нещата които си направил са супер научил си я да играе хоро и си поканил с теб в родната ти страна, но тези неща може да ги направи всеки ПРИЯТЕЛ. Тя е искала по задълбочени взаимоотношения и се е отчаяла. Може би и аз бих постъпила така на нейно място.

Free Soul
06-07-2017, 14:44
Мисля, че и двете тези са верни.
И до колкото знам в САЩ, хората са свикнали нещата да стават бързо, а ти определено си карал по-бавно.
Но това не значи да станеш някакъв надут курвар, просто като усетиш, че трябва да направиш нещо, го направи.

Run Simba
06-07-2017, 14:51
Мога ли да направя нещо от тази позиция? Знам къде живее, gps-a пази адресите днеска го видях мога да и изпратя нещо - цветя картичка да и покажа че искам нещо повече или вече съм изтървал влака?

Free Soul
06-07-2017, 14:54
Хм ако живее в къща и напиши " I love you" със свещи или нещо по-оригинално. Ако не е "тъпа американка" ще загрее.

MultiVitamin
06-07-2017, 18:31
Щом учиш в сащ, значи родителите ти имат пари и следователно не са толкова тъпи. Ти моето момче обаче къртиш тъпомера. Не си наследил и грам от акъла на вашите. На американката не е трябвало въобще да й позволяваш да се приближава до тебе докато не ти направи една свирка. Първо чукане и после връзка. Така се действа там...

Run Simba
06-07-2017, 19:43
Много ги разбирате как се действа "там"

RiB
06-09-2017, 21:25
Симба, баща ти не умря ли, премазан от биволи?

RapExotic
06-12-2017, 00:39
То "там" са известни с това, че са златотърсачки, така че явно е искала да те проучи и не си се оказал достатъчно финансово красив за нея. Послушай баща си.

sladura89
06-12-2017, 12:20
Тя е искала по задълбочени взаимоотношения и се е отчаяла. Може би и аз бих постъпила така на нейно място.

Като иска по-задълбочени взаимоотношения има уста да каже, има глава на раменете да я използва и не е на 5 предполагам, можела е да покаже, че има желание поне, ако толкова и е трудно да го каже, да го предразположи и нещата ще се случат, ако толкова е искала все пак момчетата не четем мисли!!!

Run Simba
06-13-2017, 15:56
Малко ъпдейт за ситуацията - реших да послушам приятелите и да и покажа че ми дреме за нея.. пратих и букет цветя.. снощи ми писа "мислих много за предложението ти да ходим в България наистина ми харесва идеята и много ти благодаря за това" но не мисля че мога да дойда ти ще ходиш Август а аз в края на Август почвам университет ще съм 3-ти курс искам малко време преди учебната година да се подготвя защото ще е доста тежка година, наистина ми харесва това че ме покани и го оценявам но няма как да дойда това лято" - а преди 1 месец ми пращаше оферти за евтини билети които е ровила из интернет както и да е.. . Днес си влизам в банковата сметка и виждам че парите ми за букета са върнати от компанията - пише че цветята са отказани.. Продължяваме напред както се вика.. Баща ми вчера ми разправя - всички българи които познавам тук жени за американки са или разведени или пред развод, а и тази е религиозна(като ходихме на събора ме караше да я чакам пред цъкрвата и да и мине неделната литургия или каквото там се води) за какво си вкарваш такъв автогол? Ако си решил че ти трябва гадже знаеш къде е летището хващай си куфара и отивай в България за месец два :D

anonymous908491
06-13-2017, 16:08
Хм ако живее в къща и напиши " I love you" със свещи или нещо по-оригинално. Ако не е "тъпа американка" ще загрее.

пък ако случайно и запали къщата с тия свещи и е 'тъпа американка'
ще и плаща издръжка в следващите 30 години

sladura89
06-13-2017, 17:56
Малко ъпдейт за ситуацията - реших да послушам приятелите и да и покажа че ми дреме за нея.. пратих и букет цветя.. снощи ми писа "мислих много за предложението ти да ходим в България наистина ми харесва идеята и много ти благодаря за това" но не мисля че мога да дойда ти ще ходиш Август а аз в края на Август почвам университет ще съм 3-ти курс искам малко време преди учебната година да се подготвя защото ще е доста тежка година, наистина ми харесва това че ме покани и го оценявам но няма как да дойда това лято" - а преди 1 месец ми пращаше оферти за евтини билети които е ровила из интернет както и да е.. . Днес си влизам в банковата сметка и виждам че парите ми за букета са върнати от компанията - пише че цветята са отказани.. Продължяваме напред както се вика.. Баща ми вчера ми разправя - всички българи които познавам тук жени за американки са или разведени или пред развод, а и тази е религиозна(като ходихме на събора ме караше да я чакам пред цъкрвата и да и мине неделната литургия или каквото там се води) за какво си вкарваш такъв автогол? Ако си решил че ти трябва гадже знаеш къде е летището хващай си куфара и отивай в България за месец два :D

Искаше ми се да си прав, че е толкова лесно да си хванеш гадже в България, ама за жалост хич не е лесна задача, даже неангажираща връзка не може да се намери!!!