PDA

View Full Version : Забранена връзка...



Buterffly15.10
06-09-2017, 07:25
Jzhshqhqhahs

BartSimpson
06-09-2017, 08:36
Здравей, първо да ти кажа, че и на 27 да си дъртия пак ще ти се бърка в живота. Не искам да звуча грубо, но повечето турци живеят в миналите векове що се отнася до взаимоотношения с другите. Има два варианта: или ще продължите да се криете, или ще се изправиш срещу баща си. Момчето колкото и да е свястно и добро все някога ще му писне от тези неща, повярвай ми.. казвам ти го като човек, който също е криел връзка, заради прищявки от женската страна. Единственият нормален изход е да се изправиш срещу баща си и да му покажеш, че не си малка, че си отговорна и държиш на своето преди на момчето да му дойде до гуша и да си тръгне от теб.

Free Soul
06-09-2017, 09:48
Не че съм груба, но баща ти като не иска българин за твой мъж, защо изобщо живеете в България?
А за момчето и неговите обещания, един съвет: не вярвай на обещания, а на действия.
Защото може тези обещания да се окажат илюзия и тогава психиката ти няма да е срината, ами не знам нещо по-лошо ще да е.
Но ако издържи докато завършите, тогава вече ще е друго. Изправяте се двамата срещу баща ти и му казвате, че ще сте заедно въпреки всичко, но не бързайте, още сте много зелени.