PDA

View Full Version : Една невероятна любов от разстояние



justdoitbaby_
06-11-2017, 09:24
Здравейте на всички. Момче съм, на 20 години. Искам да споделя моята история и да ви попитам за вашите мнения. Всичко започна преди месец и половина. Като гръм от ясно небе се запознах с въпросното момиче. Колкото и клиширано да звучи, се влюбихме от пръв поглед. От тогава до днес, всеки един момент си го изкарахме заедно. Правех и изненади постоянно, тя на мен също. Колкото и от кратко за я познавам, съм убеден че тя е моят човек и просто се допълваме на 1000 процента.
Всичко във нея е повече от перфектно. Не е нормално да се влюбя толкова бързо в някого, така че вие си правете сметка
що за човек е тя, лично за мен... Разбрахме се, че ще се изчакаме лятото, ще си останем заедно, ще си пишем, ще се чуваме... Само ме е страх да не се отчуждим. Адски близка ми стана тя за отрицателно време. Имаме големи планове за бъдещето. Дори като си дойде, ще живеем заедно. Бъдещето ни е общо, споделяме общи възгледи. Въпроса ми е дали някой е изпадал в подобна ситуация и ако да, какви съвети може да ми даде. Отворен съм за всякакви мнения. Поздрави!

Free Soul
06-11-2017, 13:04
Първи съвет: никога не си правете планове за по-напред от утре, защото като се разделите, ще се садвате.
Втори съвет: Не се доверявай на 100%, че познаваш някого, защото за един месец няма как да я опознаеш изцяло и ако бързате ще се разочаровате един от друг. Ще кажеш, че няма как да стане, но се върни и го кажи след някой друг месец.
Трети съвет: със сигурност ще се отчуждите ако няма разбиране помежду ви.
Любов от разстояние - няма бъдеще, но все пак успех.

Грозния
06-11-2017, 13:22
Досега виждали ли сте се на живо?

justdoitbaby_
06-12-2017, 11:09
Да, бяхме нон-стоп заедно последният месец. Просто исках съвет за връзките от разстояние. И аз и тя сме сигурни, че ще се справим 3 месеца.

RiB
06-12-2017, 11:32
хаахахахха :D Връзките от разстояние ли? Развързват се бързо и неочаквано :3

golemiq_korab_minava
06-12-2017, 11:58
хаахахахха :D Връзките от разстояние ли? Развързват се бързо и неочаквано :3

А ако се съберат на едно място?
21 век сме
И не сме закрепостеняци.

Грозния
06-12-2017, 18:48
Просто исках съвет за връзките от разстояние.Такива връзки нямат бъдеще!
Губиш си времето, нищо няма да стане между вас!
Други въпроси?

А ако се съберат на едно място?
21 век сме
И не сме закрепостеняци.Кораб, я кажи колко връзки си имал досега, без значение дали от растояние или на живо :D?

golemiq_korab_minava
06-12-2017, 18:50
Нямал съм. : )

LoadRunner
06-12-2017, 20:37
Такива връзки нямат бъдеще!
Губиш си времето, нищо няма да стане между вас!
Други въпроси?

Мома ти т** ли си че говориш на кораба
я ти каи колко връзки си имал досега
ма как не се усеща прос**то ко***е
:ХХХ

nachossr
06-13-2017, 17:24
Не е непосилно да издържите 3 месеца разделени, ако след това ще сте заедно. Обаче връзка от разстояние изобщо не е хава работа и е много малък шанса да се получи....

LadyTerrible
06-18-2017, 11:34
Връзките от разстояние зависят от хората и тяхната нагласа,както и тези без разстояние. :D Познавам хора,които изкараха по 5 години на разстояние и останаха заедно и такива,които не издържаха и година.Статистики не гледай-мой личен съвет.
Ако вие двамата имате нагласата да се справите и го искате-няма какво да ви спре.Още повече 3 месеца хич не са много.Честно.Няма идеална рецепта за поддържане на връзките от разстояние.За всяка двойка е различно.Вие ще си намерите вашия начин. Тея тъпотии "любовта от разстояние няма бъдеще" са абсурдни. Генерализация тук няма. Вашата връзка е във ваши ръце.