PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка избира гаджето си пред мен



Ivana.ivanova
06-15-2017, 23:38
Най-добрата ми приятелка ходеше с едно момче лятото за 1 месец и скъсаха.. Това момче много го уважавах и одобрявах за нея, беше добър, мил мислих, че си подхождат многоо и не само аз а всичките и приятелки. Така де както казах скъсаха после февруари месец пак тръгнаха... Тя каза, че сега го обича много и, че няма да го остави, защото не може без него дори твърди, че ще се оженят, защото се обичали безумно много. Лъже родителите си и излиза с него, той я кара да бяга от училище заради него и нещо почна да не ми допада това момче след това почна да я ревнува от всички не и дава абсолютно нищо дори и се кара ако хареса снимката на някое момче?!?!?! Дразни се и от мене и от другите и приятелки, защото излизала много често с нас след това тя почти не излизаше с нас, защото той и забрани. Казах и, че не е правилно така да прави и да го слуша за най-дребните неща, но тя пак нейната си знаеше и казваше, че той я обича и ще са заедно завинаги. Изпусна много моменти с приятелките си само, защото той не и дава нищооо.. Не знам, защото го търпи.. Той почна да обижда и приятелките й и в случая и мен. Прави се на големия бияч, защото ходи на фитнес и ако някое момче погледне гаджето му (приятелката ми ) той му вика кво я зяпаш бе смешник. Забравих да спомена тя е на 16 а той на 17

qkataa_123
06-24-2017, 08:15
Това явно е голяма ревност :D

Ричито
06-26-2017, 19:13
Не мисля въобще, че ти е работа да се притесняваш толкова много за приятелката си. В крайна сметка е влюбена - всеки е бил влюбен и няма как да се измъкне от чувството на любовта. Да, не винаги половинките са ни безкрайно подходящи, но в крайна сметка не винаги всичко става от първия път. Сега може и да твърдят, че ще се оженят, но само след 2-3 години, когато той завърши и отиде в университет, пътищата им ще се разбият - тя ще иска да учи едно, той друго и т.н. В университета се срещат с нови хора, може ново гадже да си хванат, тъй че въобще не го мисли, пък и ти самата казваш, че връзката им не е с години, а е от няколко месеца, тъй че нищо сериозно не може да се очаква от такава кратка връзка. Още повече, че приятелката ти е на 16 години - голям човек е, нека сама да се оправя и да си носи последиците от направеното. В крайна сметка в тоя живот всеки сам се оправя - приятели, роднини - всичко е до време. Ако все пак толкова те е грижа за момичето и се терзаеш вътрешно - сподели на някой от твоите родители, училищен психолог, класен ръководител - нека те, ако преценят да вземат мерки по въпроса, но сама не предприемай нищо. :)

fls63
06-27-2017, 07:34
Не я мисли толкова. Тоя простак ще я зареже и тя след това веднага ще дотърчи плачейки при теб. После ако решат пак да се зарибят- ще те зареже отново. Тя щом те зарязва заради един, ще те зареже и заради друг. Това да ти е ясно!
Писнало ми е от такива приятелки! Не съм се виждала от дълго време с мои поради същите причини... Казах им повече да не ме търсят, щом ще ме използват за утеха.
(Имам една приятелка. Тя е по абсолютно същия начин. Мечти за безкрайната им връзка и не знам си кво. Живеем през няколко улици, а не сме се виждали вече повече от година.)

fls63
06-27-2017, 07:43
... Още повече, че приятелката ти е на 16 години - голям човек е, нека сама да се оправя и да си носи последиците от направеното. ...

На 16 - голям човек е????? Ще ме уморите.
:D :D :D :D :D :D