PDA

View Full Version : Дехидратиране ?



LudiqZaek
06-18-2017, 18:57
Да ви попитам едно въпросче. Пия само сокове, газирани напитки, но от 5 месеца не съм пил вода. Възможно ли е заради това всеки ден да ми пресъхва устата ? Особено след като пуша не мога да преглътна изобщо , чудя се ако започна да пия само вода дали ще се оправи. Според вас ?

inewton
06-18-2017, 20:25
Да ви попитам едно въпросче. Пия само сокове, газирани напитки, но от 5 месеца не съм пил вода. Възможно ли е заради това всеки ден да ми пресъхва устата ? Особено след като пуша не мога да преглътна изобщо , чудя се ако започна да пия само вода дали ще се оправи. Според вас ?

Кой пие вода бе, братко. Водата съдръжа микроби.

Грозния
06-19-2017, 18:53
Да ви попитам едно въпросче. Пия само сокове, газирани напитки, но от 5 месеца не съм пил вода. Възможно ли е заради това всеки ден да ми пресъхва устата ? Особено след като пуша не мога да преглътна изобщо , чудя се ако започна да пия само вода дали ще се оправи. Според вас ?Първо един въпрос - личната ти лекарка да не се казва случайно д-р Радева :) ?


https://www.youtube.com/watch?v=JQxwxc9Tvw4
:D

Как така може да не пиеш вода :shock: ? Не знам защо се тровиш с тия химии :? ?! Ако не пиеш редовно вода може да си докараш камъни в бъбреците. Пий вода, тя е най-полезна особено в жегите :)!

LudiqZaek
06-19-2017, 21:19
Пия 2 литра енергийни на ден вместо вода, свикнах.