PDA

View Full Version : Слънчев Бряг под 18



happypandaaa
06-18-2017, 19:29
Здравейте, на 7 юли отиваме с приятели на Слънчев Бряг, но само двама от 5 човека са на 18 а другите на 17.Пускат ли в дискотеките/клубовете под 18 и по-точно в кои за да не си губим времето да се пробваме за тези в които не пускат, а да знаем къде да ходим. :D

Kapi90
06-18-2017, 20:05
Навсякъде искат лични карти, а вече дали ще ви пуснат е друг въпрос, но пускаха едно време след 1:30 :)

RiB
06-18-2017, 21:15
курвар :Д Как може да отидеш на възможно най-пропадналото място в цяла България :lol: сърби ли чурата яко :lol:

fls63
06-19-2017, 08:25
курвар :Д Как може да отидеш на възможно най-пропадналото място в цяла България :lol: сърби ли чурата яко :lol:

хахахаах, разби
+1

Грозния
06-19-2017, 18:43
курвар :Д Как може да отидеш на възможно най-пропадналото място в цяла България :lol: сърби ли чурата яко :lol:А защо не 8)?!

Друг е въпросът, че ако ги сгащи полицията, може да спят в ареста и да се обадят на родителите им да ги приберат, което ще е мега якото и незабравимо море :D!

Kapi90
06-19-2017, 19:31
А защо не 8)?!

Друг е въпросът, че ако ги сгащи полицията, може да спят в ареста и да се обадят на родителите им да ги приберат, което ще е мега якото и незабравимо море :D!

До колкото аз знам и съм чувал, дори да ги приберат в Слънчев Бряг за това че са непълнолетни и са примерно от София, не звънят на родителите им, само ги сплашват. Слагат им белезници или ги държат в патрулката ;d и към 7 сутринта ги пускат :)
Не им се занимава, честно казано да ги вкарват в ареста, деца дето отишли на дискотека, но като цяло авторе, пускат навсякъде след някакъв час.

ةتشضل انزفث
06-19-2017, 20:07
Здравейте, на 7 юли отиваме с приятели на Слънчев Бряг, но само двама от 5 човека са на 18 а другите на 17.Пускат ли в дискотеките/клубовете под 18 и по-точно в кои за да не си губим времето да се пробваме за тези в които не пускат, а да знаем къде да ходим. :D

и аз искам да попитам същото мисля лятото да ходя там да побачкам малко и също ме интересува дали пускат ?

xXxAngerfisTxXx
06-19-2017, 20:53
бягай от тая дупка на мутри и курви ве... меката на наркотиците :D