PDA

View Full Version : Проблем



Intel-Inside
06-20-2017, 15:10
Здравейте, преди 6 месеца се разделих с приятелката си по ужасен начин. Имаше любов, но аз сгреших много пъти и в един момент й писна и приключи всичко, както и да е. Проблемът е друг, не мога да свършвам без да мисля за нея, наистина не мога,без значение дали съм сам или с жена когато се стигне до края,трябва да мисля за нея. Не знам вече какво трябва да направя..

OwnWorstEnemy
06-20-2017, 16:36
Спри да разговаряш с нея ако го правиш. Не вини себе си прекалено много. Съсредоточи се върху нещо друго, намери хоби, излизай с приятели. След няколко месеца ще я забравиш. И още нещо - не е нещо лошо ако още я обичаш - нормално е, просто трябва да се помириш с миналото си и да погледнеш напред към бъдещето.

anonymous908491
06-20-2017, 17:09
но аз сгреших много пъти
Проблемът е друг, не мога да свършвам без да мисля за нея, наистина не мога,без значение дали съм сам или с жена когато се стигне до края,трябва да мисля за нея.

за нея ли си мислеше като съгрешаваше

Intel-Inside
06-20-2017, 17:45
Спри да разговаряш с нея ако го правиш. Не вини себе си прекалено много. Съсредоточи се върху нещо друго, намери хоби, излизай с приятели. След няколко месеца ще я забравиш. И още нещо - не е нещо лошо ако още я обичаш - нормално е, просто трябва да се помириш с миналото си и да погледнеш напред към бъдещето.

Не говоря с нея, излизам,всичко си е окей,минаха 6 месеца,проблемът е друг.

Папугай - не съм й изневерявал ако това питаш

angelche3
06-20-2017, 22:57
Пйй виагра и готоо

KaRiNa.Ni
07-09-2017, 23:15
Няма проблем с ерекцията,за да пие виагра,а със свършването.
Научете,за какво се използва виаграта и тогава я предлагайте!
А после,само ние сме работили на психологическа нагласа,а мъжете цък,цък и готово,да ама не...автора го доказва.
По темата потърси в интернет,посети уролог или каквото се сетиш.

NomNomNom
07-14-2017, 09:58
Уролог може да го научи да свършва и по др начини