PDA

View Full Version : Той се държи като дете



Trippy6ix
06-20-2017, 17:56
Здравейте,приятелят ми ще прави 19 скоро,но се държи като дете. Ако има значение,зодия скорпи е. Ходим от малко време,но ревнува и то много,предимно от фейсбук коментари,реакции,което е доста глупаво. И бях написала един пост,и отдолу тагнах един приятел,нищо повече,и той го видя,видя и че съм му харесала снимката със сърце,още когато дори не съм се познавала с гаджето си,и ми прати скрийншотове *вчера* от чат,където негов приятел го кани да шмъркат и да правят тройка с някаква си,и след това ми каза,в 7 часа,лека от сега,и му писах вечерта към 2,лека и той просто ми видя съобщението,и днеска го попитах докога,и ми каза : ''искаш ли да ти кажа нещо? Когато обичаш някой не се занимаваш с други не общуваш с други , аз мисля че 1 ти е достатъчен а не да търсиш внимание от други аз не го правя , ти го правиш мислиш ли че ми е добре като гледам как тагваш момчета и така на татък. Еми не ми е приятно , не се чуди после защо те игнорирам, не съм лош но когато правите тъпи неща и аз ще правя същото да сме квит.'' При условие,че АЗ НЕ търся внимание от никого,не искам никой друг , пък камоли да се занимавам с друг. След това ми каза,че му е писнало той да оправя нещата,което изобщо не е вярно,винаги аз пиша първа когато ме игнорира,винаги аз прощавам,когато се държи зле,никога не му се сърдя,защото ме е игнорирал два дена. Знам,че звучи тъпо,но мен ми е ужасно,защото много го обичам,а той се държи така..Казва,че иска време,но не съм сигурна дали изобщо ще ме потърси,или следващата...

BartSimpson
06-20-2017, 18:44
Гаджето ти е путка, разкарвай го.

nachossr
06-20-2017, 18:54
Гаджето ти е путка, разкарвай го.

+1

MultiVitamin
06-20-2017, 21:24
Момчето е право. И аз бих отишъл да шмъркам и да правя тройка отколкото да ти търпя лекото поведение. По-добре го остави да си намери сериозно момиче

angelche3
06-20-2017, 22:54
Гаджето ти е путка, разкарвай го.
+666