PDA

View Full Version : Дали ме харесва?



MBX
06-22-2017, 08:17
Здравейте! Аз съм момче на 14 от София, тъкмо завършил 7 клас. Тази учебна година опознах по-добре една съученичка, която много не контактуваше с другите от класа. Открих, че е геймър и че има много приятели от целия свят, с които си пише по ФБ, както и че слушаме сходна музика. Започнахме да ходим заедно за закуска в голямото междучасие и да обсъждаме какви ли не теми. Първоначално се държах с нея като с приятел, но след време осъзнах, че я харесвам и започнах да й привличам вниманието. Дойде Коледа, когато по традиция с томбола си избираме човек, на който да подарим някакъв подарък. Е, паднахме се взаимно и си разменихме неща, свързани с любимите ни групи. Даде ми и бележка, в която ми каза колко специален съм за нея, но също така пишеше, че се радва на нашето ПРИЯТЕЛСТВО. В същото време целият клас ни бъзикаше, че сме заедно. След време обаче тя ми каза да спра да флиртувам, защото си има приятел. Отдалечих е от нея и щях да я забравя, но тя продължи да си говори с мен. Все пак реших да й призная чувствата си на 15.06, тъй като това щеше да ни бъде последния ден, когато се виждаме. Взех й тениска и й написах бележка, но така и не останахме насаме, за да й ги дам. Тя си тръгна и бях тъжен, но се сетих да й пиша, за да се видим на другия ден. Така и стана. Разхождахме си и квартала, говорехме си и усещах, че и двамата си прекарваме страхотно. Като я изпращах до спирката на трамвая тя каза, че може пак да се виждаме лятото и ме прегърна. Беше страхотно, но тя обаче не е прочела онази бележка, защото иначе щеше да ми пише. Аз й предложих да се мотаем из центъра и да ми прави компания, докато ходя до един магазин, но тя ми отговори, че не обича места с много хора. Смених тактиката и й предложих пак да отидем в местния парк, но тя отказа. Сега мисля отново да й предложа да се видим и там да й кажа, че я харесвам, но се чудя дали ме отбягва. Какво да правя? Как по-точно дай кажа, че я обичам? Не мога да спра да мисля за нея.

blackangel_236
06-22-2017, 14:13
Не казвай, че я обичаш. Звучи грозно за хора, който нямат връзка повече от месец.
Отново й предложи да излезете, но я остави тя да избере мястото. Тя все още ли има приятел?

MBX
06-22-2017, 14:34
Скъсали са, но се притеснявам, че ако не й кажа веднага ще си намери друг ако не ме харесва де. Ии това с прегръдката стана на 16.06, после бях извън града и като се прибрах веднага я попитах дали иска да се видим и тя отказа без да каже защо.

OwnWorstEnemy
06-22-2017, 15:05
Може би не е най-подходящият момент, но очевидно има нещо повече от приятелство между вас, предлагам да изчакаш - може би тя е тъжна защото е скъсала с приятеля си, и на нея й трябва време.

MBX
06-22-2017, 16:32
Скъсаха преди много време, не мисля, че още го помни. А и той не е от България. Като я питах дали са се виждали на живо, тя с притесни.

nachossr
06-22-2017, 18:05
Не мисля, че те харесва.

MultiVitamin
06-23-2017, 17:10
Само на 14 си, ама плииз донт би а пуси. Трии я от всякъде и пълен игнор

MBX
06-24-2017, 08:52
Само на 14 си, ама плииз донт би а пуси. Трии я от всякъде и пълен игнор

Не разбирам какво имаш предви.

Грозния
06-24-2017, 09:50
...тя ми каза да спра да флиртувам, защото си има приятел.
...тя ми отговори, че не обича места с много хора. Смених тактиката и й предложих пак да отидем в местния парк, но тя отказа.Тя не те харесва истински - просто си е губила времето с теб!
Било и е скучно, нямало е с кого да излезе и затова е избрала теб! Ти не си нищо особено за нея, просто играчка за през свободното време и повече не си и нужен и тя те е захвърлила.
Спри да комуникираш с нея под каквато и да е форма и я забрави!

Само на 14 си, ама плииз донт би а пуси. Трии я от всякъде и пълен игнорТова е най-правилното решение!

Не разбирам какво имаш предви.Означава да спреш да се лиготиш, да не и пишеш повече или да я каниш да се виждате!
Тя не се интересува от теб!

sladura89
06-24-2017, 16:31
Не знам изобщо момичетата харесват ли някой истински и дали изобщо го показват или разкриват чувствата си или винаги чакат момчето да го направи и после или да му бият шута и да почнат да го избягват или пък да го водят за носа като знаят вече какво изпитва към тях!???

Грозния
06-24-2017, 23:00
Не знам изобщо момичетата харесват ли някой истински и дали изобщо го показват или разкриват чувствата си или винаги чакат момчето да го направи и после или да му бият шута и да почнат да го избягват или пък да го водят за носа като знаят вече какво изпитва към тях!???Добре си си научил урока!

LightBearer
06-24-2017, 23:29
Грозния го каза много правилно деба. Махни го т'ва същество.
Сладура, често показват чувства и предприемат първи инициативата, разбира се. В повечето случаи такива са от леките, но не е задължително.

LudiqZaek
06-25-2017, 00:38
Грозния го каза много правилно деба. Махни го т'ва същество.
Сладура, често показват чувства и предприемат първи инициативата, разбира се. В повечето случаи такива са от леките, но не е задължително.

Хахахаха всяка бивша освен 1 започваше да си признава чувствата и да ми се обяснява в любов, не съм им се връзвал на нито една, с всяка от бившите не сме ходили повече от месец. Използват те докато имат изгода, като им омръзнеш те "хвърлят в боклука" и колкото по-рано го разберете всички, толкова по-добре.

sladura89
06-25-2017, 05:57
Добре си си научил урока!

Имам добър учител- Живота!

sladura89
06-25-2017, 05:58
Грозния го каза много правилно деба. Махни го т'ва същество.
Сладура, често показват чувства и предприемат първи инициативата, разбира се. В повечето случаи такива са от леките, но не е задължително.

Все още не съм попадал на такива, но щом казваш!