PDA

View Full Version : Сектанти по домовете. Проучване за БЪЛГАРИЯ



ПyРкО ♠
07-01-2017, 12:38
Здравейте

Какво е положението в вашите градове, особено в по-малките. Надявам се, че всеки от вас знае за тези групички, които почти всяка седмица минават по-домовете на хората, търсят лабилни хора на които раздават разни книги и други религиозни брошури..
Кажете какво мислите, защо тези хора биват допуснати да правят такива мероприятия на наша територия ?
Защо властите не се погрижат за тях ?
За финал да подчертая, че тези хора не са Българи, те са чужди граждани най-вероятно поляци или чехи 'Бели и добре изглеждащи жени/мъже' , които говорят добре Български език..

anonymous908491
07-01-2017, 13:44
има готини женки между тях
пускаш ги у вас, напиваш ги
и им показваш кой е Бог

inewton
07-01-2017, 14:15
На мен не ми пречат. Раздават безплатни книги, убивам време докато спорим за религия... За мен изпълняват социална функция.

fls63
07-01-2017, 15:37
Здравейте

Какво е положението в вашите градове, особено в по-малките. Надявам се, че всеки от вас знае за тези групички, които почти всяка седмица минават по-домовете на хората, търсят лабилни хора на които раздават разни книги и други религиозни брошури..
..
В нашия град не обикалят по домовете, а те засичат из улиците и ти предлагат каквото там предлагат. Мизерници.
Надявам се и аз да се вземат мерки срещу тях, но на дали. Всеки е различен и свободен да прави и вярва в каквото пожелае.

NomNomNom
07-01-2017, 20:47
Някакви лелки веднъж идваха да ми говорят за библията, казах им, че ще прочета и др път ще говорим
Записали са си и дойдоха пак

Не помня дали някой не ги изгони, или аз ли им казах, че не съм по религиите и т.н.

Но бяха мн модерни, на таблет ми пускаха клипче за джизъс

( свидетели на йехова )

LoadRunner
07-01-2017, 21:56
вчера бащата каза че е изгонил мъж и жена от свидетелите на йехова щото го чакали час да се върне
явно от нашия блок сме останали ние и още някой друг непроверен щом чак ни чакат за да ни отметнат

в крайна сметка кви са тея свидетели на йехова, така и не съм разучавал
чувал съм че принуждавали хората дда правят неща по заобиколен начин но колко тр да си тъп че да препишеш на някой непознат жилището си

аз мисля че никой не може да повлияе на трезвата ми преценка и да ме убеди да върша някви щуротии в мой лиен ущърб

NomNomNom
07-02-2017, 12:05
^ сигурно разчитат да попаднат на онзи 1% по-уязвими хора ( зависими, потиснати ) , и не им пука, ще обиколят вс

fls63
07-02-2017, 13:42
^ сигурно разчитат да попаднат на онзи 1% по-уязвими хора ( зависими, потиснати ) , и не им пука, ще обиколят вс

Прав/а си. Проблема е, че в днешно време има повече от 1% такива хора.
Сякаш ние всички си нямаме достатъчно проблеми и работа, че да ни ги допълват с още глупости... Ужас.

anonymous908491
07-03-2017, 20:26
има и интересни секти
стават чудни неща при тях
виждал съм ги с очите си