PDA

View Full Version : често съм отхвърлян



yuriy
07-01-2017, 22:53
Мисля че имам проблем когато съм в училище, но често и на вън постоянно ме отхвърлят. Движа се в компания с шест приятели, (четири момчета и две момичета) всички, сме много задружни ,но обаче все аз съм последна дупка на кавала. Когато ,ходят или се разберат някаде да ходят все, мен не ме викат с тях, ако съм навън с тях, ако се стигне до тема примерно за момичета дори, и да разбирам нещо все някои казва дори без да знае, а за какво да говориме ми ти и без това не разбираш нищо. Ако ,пък има някакво общо събития аз съм последния на които ще кажат за това, а аз съм човек с които можеш за всичко, да говориш иначе много са ми помагали. И аз на тях също много съм им помагал незнам защо гледам да съм добър толерантен, да се отзовам за всичко. Така е и с момичетата от нашата компания, те даже още повече не ми обръщат внимани все се чудя грешката в мен ли, е и защо съм го заслужил, това отношение от приятелите ми .Дано сте ме разбрали защото несъм, много добър в писмените изповеди.

inewton
07-02-2017, 14:42
Навлек. Намери си друга компания.

blackangel_236
07-03-2017, 08:06
моля те, погледни си учебника по български.
Аз също бях в подобна ситуациа. Просто спри да поддържаш връзка с тях.

naivilikutushou
07-07-2017, 13:55
Може би единственият ти грях е че си грозен. Но за сметка на това си и интроверт. Може би като следствие на това че заради начина по който изглеждаш хората не ти "помагат" да се включваш социално, както става автоматично при повечето. И с това включване си по-информиран, знаеш повече и т.н. Чел ли си за хало-ефекта?

FlektarnCom
07-08-2017, 18:44
Мисля че имам проблем когато съм в училище, но често и на вън постоянно ме отхвърлят. Движа се в компания с шест приятели, (четири момчета и две момичета) всички, сме много задружни ,но обаче все аз съм последна дупка на кавала. Когато ,ходят или се разберат някаде да ходят все, мен не ме викат с тях, ако съм навън с тях, ако се стигне до тема примерно за момичета дори, и да разбирам нещо все някои казва дори без да знае, а за какво да говориме ми ти и без това не разбираш нищо. Ако ,пък има някакво общо събития аз съм последния на които ще кажат за това, а аз съм човек с които можеш за всичко, да говориш иначе много са ми помагали. И аз на тях също много съм им помагал незнам защо гледам да съм добър толерантен, да се отзовам за всичко. Така е и с момичетата от нашата компания, те даже още повече не ми обръщат внимани все се чудя грешката в мен ли, е и защо съм го заслужил, това отношение от приятелите ми .Дано сте ме разбрали защото несъм, много добър в писмените изповеди.

Официално добре дошъл в живота и "сладостите му".

Alfabetagama
07-15-2017, 21:39
Дръж се мъжки,от написаното ти личи ,че си льольо без никво самочувстие. Заебавай ги тия.

Грозния
07-16-2017, 21:20
Дръж се мъжки,от написаното ти личи ,че си льольо без никво самочувстие. Заебавай ги тия.Най-вероятно е льольо, но липсата на самочувстние не е причина, а симптом за други недостатъци.