PDA

View Full Version : Три години 161???...



Полимера
07-03-2017, 20:10
Здравейте, аз съм момче от София на 15 години.
Отварям темата, защото искам да видя мнения от повече хора.
Ситуацията е такава, че от 12 годишен съм 161 см и се чудя дали ще порасна повече.
Мислите ли че ще стана поне малко по-висок след време?
Напишете дали някой сега е така или е бил като тинейджър...
Между другото според вас нисък ли съм и какво мислите за ниските хора като цяло?
Благодаря за вниманието!

Rakshy
07-04-2017, 11:45
всеки, който е висок 161 или повече е бил висок 161 см ахахахха

Грозния
07-04-2017, 19:00
Ситуацията е такава, че от 12 годишен съм 161 см и се чудя дали ще порасна повече.
Мислите ли че ще стана поне малко по-висок след време?Едва ли! Щом не си порастнал за последните 3 години, няма да станеш по-висок.

Напишете дали някой сега е така или е бил като тинейджър...На тоя въпрос Ракиши вече ти отговори :D.

Между другото според вас нисък ли съм и какво мислите за ниските хора като цяло?Нисък си!
Повечето хора се отнасят към ниските с презрение, особено ако си нисък мъж. Възприемат те като слаб и това най-вероятно е самата истина (както е при животните)! Щом те възприемат за слаб, спират да те уважават! След като не те уважават, няма и да те харесват! Щом не те харесват, в техните очи ти ще си грозен и най-вероятно ще ти се подиграват. В най-добрия случай само ще те презират.

Сега разбра ли :) ?

Полимера
07-04-2017, 20:32
всеки, който е висок 161 или повече е бил висок 161 см ахахахха

Имах предвид дали някой е спрял да расте на 12.
Нямам познати които да са спряли на 12.
Добре моя грешка(не се изразих правилно), но кой би си помислил, че може да се схване по такъв нелогичен начин...
Браво, че си остроумен!

ةتشضل انزفث
07-04-2017, 20:35
Едва ли! Щом не си порастнал за последните 3 години, няма да станеш по-висок.
На тоя въпрос Ракиши вече ти отговори :D.
Нисък си!
Повечето хора се отнасят към ниските с презрение, особено ако си нисък мъж. Възприемат те като слаб и това най-вероятно е самата истина (както е при животните)! Щом те възприемат за слаб, спират да те уважават! След като не те уважават, няма и да те харесват! Щом не те харесват, в техните очи ти ще си грозен и най-вероятно ще ти се подиграват. В най-добрия случай само ще те презират.

Сега разбра ли :) ?

За последното не съм съгласен. Аз тренирам редовно и компенсирам с мускули + това при всеки е индивидуално. Аз тази година изобщо не се понасях с класа си - така се случи просто. Най-странното е че как ли не сме се обиждали , но НИКОЙ не ми е казвал че съм нисък :D а сме си разменяли брутални обиди. В крайна сметка от другата година се местя в ново училище и може да се каже , че всички хора ме уважават като изключим педалите от стария ми клас , но определено причината не беше в ръста ми

Пък и аз съм по-нисък дори от него така че не виждам за какво се притеснява

ةتشضل انزفث
07-04-2017, 20:37
Имах предвид дали някой е спрял да расте на 12.
Нямам познати които да са спряли на 12.
Добре моя грешка(не се изразих правилно), но кой би си помислил, че може да се схване по такъв нелогичен начин...
Браво, че си остроумен!

Гледай да не отдаваш значение на ръста си , аз съм 1.51 на 17 така че има и по-зле от тебе , но аз определено не се чувствам така ;)

Полимера
07-04-2017, 20:39
Гледай да не отдаваш значение на ръста си , аз съм 1.51 на 17 така че има и по-зле от тебе , но аз определено не се чувствам така ;)

Аз също тренирам и май последния път когато ми казаха лице в лице, че съм нисък беше в 1-ви клас...зД

ةتشضل انزفث
07-04-2017, 20:42
Аз също тренирам и май последния път когато ми казаха лице в лице, че съм нисък беше в 1-ви клас...зД

Ем значи никъв проблем няма брато :) аз направих мускули и тренирам редовно така че според мене това ти е по-важно , спокойно по-вероятно е ръста ти да прави само визуално впечатление сред останалите , нищо повече.

Полимера
07-04-2017, 20:52
Ем значи никъв проблем няма брато :) аз направих мускули и тренирам редовно така че според мене това ти е по-важно , спокойно по-вероятно е ръста ти да прави само визуално впечатление сред останалите , нищо повече.

Явно е така.
Ще гледам да наблегна повече на тренировки и действие, а не да мисля колко съм висок.
:)мерси за мотивацията!

ةتشضل انزفث
07-04-2017, 21:32
Аз тия неща от опит ти ги говоря ;) иначе най-голямата мотивация си самия ти за себе си

Rakshy
07-05-2017, 01:43
Аз тия неща от опит ти ги говоря ;) иначе най-голямата мотивация си самия ти за себе си

с толкова малка мотивация не мисля, че ще успее

хехе хохо хихи

Грозния
07-05-2017, 07:45
За последното не съм съгласен.Ти може да не си съгласен, но то си е така :) !
Може да си много як, но нисък (колко пък як може да си?!) и хората които са по-високи ще се отнасят с теб с пренебрежение дори само заради по-ниския ти ръст. По-високият ръст е не само физическо, но и психологическо предимство - оттам идват нещата, като в повечето случаи не се стига до директен физически сблъсък (сбиване)!
Също както при животните :D!

с толкова малка мотивация не мисля, че ще успее

хехе хохо хихиРакиши стига си тролил децата толкова брутално :D !
Хубаво е да се казва истината директно (както правя аз), но ти изгрубяваш :? !

ةتشضل انزفث
07-05-2017, 09:14
Ти може да не си съгласен, но то си е така :) !
Може да си много як, но нисък (колко пък як може да си?!) и хората които са по-високи ще се отнасят с теб с пренебрежение дори само заради по-ниския ти ръст. По-високият ръст е не само физическо, но и психологическо предимство - оттам идват нещата, като в повечето случаи не се стига до директен физически сблъсък (сбиване)!
Също както при животните :D!
Ракиши стига си тролил децата толкова брутално :D !
Хубаво е да се казва истината директно (както правя аз), но ти изгрубяваш :? !

Ти колко си висок иначе ? Със сигурност си по-висок от мене. Това , че съм нисък според тебе е пречка да имам мускули ли ?

Полимера
07-05-2017, 10:28
Ти може да не си съгласен, но то си е така :) !
Може да си много як, но нисък (колко пък як може да си?!) и хората които са по-високи ще се отнасят с теб с пренебрежение дори само заради по-ниския ти ръст. По-високият ръст е не само физическо, но и психологическо предимство - оттам идват нещата, като в повечето случаи не се стига до директен физически сблъсък (сбиване)!
Също както при животните :D!
Ракиши стига си тролил децата толкова брутално :D !
Хубаво е да се казва истината директно (както правя аз), но ти изгрубяваш :? !


с толкова малка мотивация не мисля, че ще успее

хехе хохо хихи


Брат има ли смисъл въобще да им се отговаря на тия двамата?

Грозния
07-05-2017, 10:33
Ти колко си висок иначе ? Със сигурност си по-висок от мене. По-висок от тебе, но пак съм с нисък ръст.

Това , че съм нисък според тебе е пречка да имам мускули ли ?За да имаш някакви мускули не е пречка. Пречка е хората да те уважават, възприемат като равен и да те харесват.

Спомни си оня заядлив кикбоксьор от даскалото ти, за който пусна тема. Нали си по-як от него?! Тогава той защо се заяжда с теб и приятелчетата ти и иска да ви бие? А?!

А ако знаеш пък жените колко си падат по ниски мъже :D!
#това е сарказъм

HollyGolightly
07-05-2017, 11:55
Имах предвид дали някой е спрял да расте на 12.
Като бях на 12 станах 161см, сега съм на 23 и пак съм толкова...:smt102

ةتشضل انزفث
07-05-2017, 13:12
По-висок от тебе, но пак съм с нисък ръст.
За да имаш някакви мускули не е пречка. Пречка е хората да те уважават, възприемат като равен и да те харесват.

Спомни си оня заядлив кикбоксьор от даскалото ти, за който пусна тема. Нали си по-як от него?! Тогава той защо се заяжда с теб и приятелчетата ти и иска да ви бие? А?!

А ако знаеш пък жените колко си падат по ниски мъже :D!
#това е сарказъм

Тоя попринцип се дърви и бие със всички. Пребивал е един познат който е 2 метра и поне 100кг , така че не му е само с мен проблема тоя налита на всеки. Пък и се преместих от тва даскало и не съм спрял да храня класа си от тогава :D
А относно нашия човек , както ти казах той не подбира опонентите си на който реши да се извърви го прави , но някой ден като стана полицай ще го видя колко отворен е. Заядлив , заядлив ама сигурно като види патрулка му се свива сърцето :razz: . С такива като него почти цял живот се разправям така че тоя няма да е нито първия , нито последния.

inewton
07-05-2017, 14:41
Аз спрях да раста на 7. Във всякакъв смисъл. Останах си 130 cm и повече от половин (почти кръгъл) идиот. Преживява се.

Грозния
07-05-2017, 17:10
Тоя попринцип се дърви и бие със всички. Пребивал е един познат който е 2 метра и поне 100кг , така че не му е само с мен проблема тоя налита на всеки. Явно е по-сприхав и скандалджия. Но това не променя нещата с ръста.

... някой ден като стана полицай....

аз съм 1.51 на 17 така че има и по-зле от тебе , но аз определено не се чувствам така ;)Не знам дали осъзнаваш, но с тоя ръст НИКОГА няма да станеш полицай! Няма дори да те допуснат на изпитите! Ще те отпратят, защото не покриваш критериите за ръст! Ако не вярваш - провери!

Като бях на 12 станах 161см, сега съм на 23 и пак съм толкова...:smt102Да, но ти си жена. Ниският ръст при жена не е чак такъв проблем.

Аз спрях да раста на 7. Във всякакъв смисъл. Останах си 130 cm и повече от половин (почти кръгъл) идиот. Преживява се.Ти ако трябваше да живееш от тролене, щеше да си умреш под моста! Дори за това не те бива :? !

ةتشضل انزفث
07-05-2017, 19:26
Явно е по-сприхав и скандалджия. Но това не променя нещата с ръста.

Не знам дали осъзнаваш, но с тоя ръст НИКОГА няма да станеш полицай! Няма дори да те допуснат на изпитите! Ще те отпратят, защото не покриваш критериите за ръст! Ако не вярваш - провери!
Да, но ти си жена. Ниският ръст при жена не е чак такъв проблем.
Ти ако трябваше да живееш от тролене, щеше да си умреш под моста! Дори за това не те бива :? !

То аз също съм по-сприхав характер и може би като мълча се чувствам още по-зле. А за МВР - в краен случай ще си платя. Само ръста ми е проблема , иначе бягам бързо и имам и властен характер. Пък и гледай инспектор Красимир Костов , също е 1.51.
То при мене ще е малко като дебелите полицаи :D :D но с разликата че при мене само ръста е пречката , а при тях доста неща.

Rakshy
07-06-2017, 02:06
Брат има ли смисъл въобще да им се отговаря на тия двамата?

пиши само с малки букви бе

an7raks
07-06-2017, 07:44
с толкова малка мотивация не мисля, че ще успее

хехе хохо хихи

ПХАХАХАХАХАХХААХАХАХ, не, не... :lol: нимоа

joana18107
07-06-2017, 11:16
мисля че да

Грозния
07-06-2017, 16:22
То аз също съм по-сприхав характер и може би като мълча се чувствам още по-зле.А така, заради това ще те скъсат и на психото. Не че ти хлопа дъската, но ако е така както казваш, психологическият ти профил е неподходящ.

А за МВР - в краен случай ще си платя.И колко мислиш че ще трябва да платиш за да си затворят очите за психото и ръста ти :D ?! Айде психото може и да го замажат някак, но ръста няма как да го скриеш! То да беше 2-3 сантиметра как да е, но ти си с една глава по-нисък от минимума!
Освен това не е толкова важно колко "ще си платиш", по-важно е да си близък с нужните хора.

Пък и гледай инспектор Красимир Костов , също е 1.51.Кой пък е тоя и как реши че е 151 см :shock: ?

Rakshy
07-06-2017, 19:17
Кой пък е тоя и как реши че е 151 см :shock: ?

този, който преди години даваше пътната ситуация в сутрешния блок на БТВ. Дето рисуваше едни картинки с колички. Катаджия е. Сцепваха го от гаври навсякъде :D

ةتشضل انزفث
07-06-2017, 19:31
А така, заради това ще те скъсат и на психото. Не че ти хлопа дъската, но ако е така както казваш, психологическият ти профил е неподходящ.
И колко мислиш че ще трябва да платиш за да си затворят очите за психото и ръста ти :D ?! Айде психото може и да го замажат някак, но ръста няма как да го скриеш! То да беше 2-3 сантиметра как да е, но ти си с една глава по-нисък от минимума!
Освен това не е толкова важно колко "ще си платиш", по-важно е да си близък с нужните хора.
Кой пък е тоя и как реши че е 151 см :shock: ?

Ами докато четеше всички правила за кандидатстване в МВР за да има за какво да се заядеш с мене , явно си пропуснал да видиш и този инспектор. Ами личи си че не е повече от 1.50 но как той е станал полицай е въпроса.

an7raks
07-06-2017, 19:48
Ами докато четеше всички правила за кандидатстване в МВР за да има за какво да се заядеш с мене , явно си пропуснал да видиш и този инспектор. Ами личи си че не е повече от 1.50 но как той е станал полицай е въпроса.

Що се обясняваш на тоя недоклатен оръфляк? Драпай си в твоята посока и остави нещастниците да работят някаква работа, на която да ходят с яд. ;)

Rakshy
07-06-2017, 20:27
Що се обясняваш на тоя недоклатен оръфляк? Драпай си в твоята посока и остави нещастниците да работят някаква работа, на която да ходят с яд. ;)

друго си е да станеш кука от яд, за да мислиш, че си над тях ;)

ةتشضل انزفث
07-06-2017, 20:29
Що се обясняваш на тоя недоклатен оръфляк? Драпай си в твоята посока и остави нещастниците да работят някаква работа, на която да ходят с яд. ;)

Мани че ще се дотресе и тебе ще те почне...

Грозния
07-06-2017, 20:31
този, който преди години даваше пътната ситуация в сутрешния блок на БТВ. Дето рисуваше едни картинки с колички. Катаджия е. Сцепваха го от гаври навсякъде :DАаа, сетих се :shock: !

Ами докато четеше всички правила за кандидатстване в МВР за да има за какво да се заядеш с мене...Не ме разбирай криво! Нямам намерение да се заяждам с тебе ни най-малко! Аз се опитвам да ти помогна, казвам ти каквото знам и се опитвам да ти обясня как стоят нещата. Ако искаш ми вярвай! Ако искаш вярвай на Антраксолана. Провери кой ти казва истината, питай и други хора кой е прав!

...явно си пропуснал да видиш и този инспектор. Ами личи си че не е повече от 1.50 но как той е станал полицай е въпроса.Този "инспектор" едва ли е най-добрият пример. В случая това не е важно, нито пък за теб е важно как той е станал полицай.
Като отидеш да си подаваш документи и на изпити те отхвърлят по ръст или психо какво ще им кажеш?!
"Ама вижте Красимир Костов е 151 см, защо той може да е полицай, а аз не може?"
Или "Вижте колко ченгета-дебелаци има, аз съм по-бърз и по-силен от тях!"
Не става така!
Може тогава критериите да са били други, може тогава да не са били дебели, или да са познавали правилните хора и така да са влезли в системата. Ти познаваш ли правилните хора?

Що се обясняваш на тоя недоклатен оръфляк? Драпай си в твоята посока и остави нещастниците да работят някаква работа, на която да ходят с яд. ;)О, Антраксоланке :D!
Ти маминото синче (или щерка :razz: ) с какво помагаш на арабина като подхранваш илюзиите му?! Не само че не му помагаш, но ти му вредиш, защото го караш да си губи времето с непостижими цели! Не всички са като теб с връзките на мама и тати!

Мани че ще се дотресе и тебе ще те почне...Аз Антраксолана отдавна съм я почнал :D !

an7raks
07-06-2017, 20:39
Мани че ще се дотресе и тебе ще те почне...

Няма как да ме почне женствения, щото не му виждам мненията. :D
Ракши, никъде не съм коментирал подбудите. ;) Ако ще и мияч на кенефи да му е мечтата да стане, щоти му харесвал аромата, пак щях да му кажа да драпа.

Грозния
07-06-2017, 20:58
Ракши, никъде не съм коментирал подбудите. ;) Ако ще и мияч на кенефи да му е мечтата да стане, щоти му харесвал аромата, пак щях да му кажа да драпа.С други думи дрънкаш празни приказки, като един несериозен лигльо (какъвто си) :? !

ةتشضل انزفث
07-06-2017, 21:22
Ааа, сетих се :shock: !
Не ме разбирай криво! Нямам намерение да се заяждам с тебе ни най-малко! Аз се опитвам да ти помогна, казвам ти каквото знам и се опитвам да ти обясня как стоят нещата. Ако искаш ми вярвай! Ако искаш вярвай на Антраксолана. Провери кой ти казва истината, питай и други хора кой е прав!
Този "инспектор" едва ли е най-добрият пример. В случая това не е важно, нито пък за теб е важно как той е станал полицай.
Като отидеш да си подаваш документи и на изпити те отхвърлят по ръст или психо какво ще им кажеш?!
"Ама вижте Красимир Костов е 151 см, защо той може да е полицай, а аз не може?"
Или "Вижте колко ченгета-дебелаци има, аз съм по-бърз и по-силен от тях!"
Не става така!
Може тогава критериите да са били други, може тогава да не са били дебели, или да са познавали правилните хора и така да са влезли в системата. Ти познаваш ли правилните хора?
О, Антраксоланке :D!
Ти маминото синче (или щерка :razz: ) с какво помагаш на арабина като подхранваш илюзиите му?! Не само че не му помагаш, но ти му вредиш, защото го караш да си губи времето с непостижими цели! Не всички са като теб с връзките на мама и тати!
Аз Антраксолана отдавна съм я почнал :D !

То какви ли не хора влязоха в МВР , дори престъпници така че нека първо се явя на изпитите , видя кво е положението и тогава ще му мисля. Извини ме , ако съм ти казал нещо накриво :D :D

an7raks
07-06-2017, 21:43
То какви ли не хора влязоха в МВР , дори престъпници така че нека първо се явя на изпитите , видя кво е положението и тогава ще му мисля. Извини ме , ако съм ти казал нещо накриво :D :D

Просто не спори с този дебил, човече... Най-обикновен нещастник, който ще продължава да ти намила едно и също, дори да му покажеш значка.
ПП: И не го цитирай, че ми се гади, като му мерна мнение... Не че не знам какво точно е написал, де. Непредсказуем като изгрева е.

iFakesmile
07-06-2017, 23:11
Както расте чурката - така и ти ще пораснеш!

Грозния
07-07-2017, 07:52
То какви ли не хора влязоха в МВР , дори престъпници така че нека първо се явя на изпитите , видя кво е положението и тогава ще му мисля.Влезли са с връзки, как мислиш?! Тия работи не са случайност.
Заради ръста може да не те допуснат до изпитите, имай го в предвид.

Извини ме , ако съм ти казал нещо накриво :D :DНяма нищо :)!

Просто не спори с този дебил, човече... Най-обикновен нещастник, който ще продължава да ти намила едно и също, дори да му покажеш значка.
ПП: И не го цитирай, че ми се гади, като му мерна мнение... Не че не знам какво точно е написал, де. Непредсказуем като изгрева е.Знам че ме четеш Турксолано :D!

npp
08-01-2017, 17:53
Здравейте, аз съм момче от София на 15 години.
Отварям темата, защото искам да видя мнения от повече хора.
Ситуацията е такава, че от 12 годишен съм 161 см и се чудя дали ще порасна повече.
Мислите ли че ще стана поне малко по-висок след време?
Напишете дали някой сега е така или е бил като тинейджър...
Между другото според вас нисък ли съм и какво мислите за ниските хора като цяло?
Благодаря за вниманието!

с подходящи храни и ежедневни упражнения можеш да имаш поне няколко сантиметра плюс, например с баскетбол и волейбол, подходяща гимнастика, повече витамин д и калций, и др. средства

Грозния
08-01-2017, 22:15
с подходящи храни и ежедневни упражнения можеш да имаш поне няколко сантиметра плюс, например с баскетбол и волейбол, подходяща гимнастика, повече витамин д и калций, и др. средстваДрумлюк, не ти ли омръзна вече :? ?!

npp
08-03-2017, 16:43
Друмлюк, не ти ли омръзна вече :? ?!

не съм дрийма - не е писала вече от няколко седмици, или поне не от профил dreamwalker