PDA

View Full Version : Форумни войни xD



corbV2
07-07-2017, 14:11
Предлагам всякакви конфликти във форума да бъдат пренасяни тук, за да не се спамят темите в "нормалните" раздели и да се стига до заключването им.

LoadRunner
07-07-2017, 14:33
хайде сега и ти с 'категоричните' и ограничени мнения. помещението за галерията си го купих сама. и за да те поправя ще добавя: студентка, работеща на постоянен трудов договр във ветеринарна клиника, а да, имам и някакви допълнителни доходи от държавна и европейска стипендия (ама т'ва са някакви си 1000лв. отгоре, които попринцип отиват за храна и играчки на кучето.

пандата почна да се излага
евро стипендията е 120лв на месец или 600лв на семестър- т.е. 1200лв на година
стипендията за успех е същата-120лв на месец - т.е. 1200лв на година
т.е има от стипендии 2400лв на година/ тя каза 1000лв на месецх12=12000лв годишно
разликата е очевидна

на работата си не взима повече от 600лв на месец ако има и толкова понеже медицина и инженерни специалности не позволяват пълен работен ден/ да кажем има задължителен платен стаж на минимална заплата =400лв на месец
т.е. това са и доходите
техните да и пращат 600лв значи има 1000лв месечен доход като по-голямата часст е от техните

апартамента в който живее е или купен от родителите и така че тя принос там няма а само живее
ако е на квартира автоматично от джоба и режем 300лв

режем и 500лв за КУЧ независимо къде живее

пак не разбрах как един редовен студент на платен стаж и с 2400лв стипендия годишно си е купил помещение за 100 000лв
да кажем че ще каже че е на изплащане, значи не си го е купила а ще го изплаща 30години

чудно

да грубицизираме че помещението и струва 100 000лв

pandabear
07-07-2017, 14:41
казах допълнителни доходи от стипендии, а не на месец?
апартамента си е лично мой ;д к'ва квартира, к'во пращане на пари, не разбирам наистина.
ти т'ва помещение го изкара някакъв двустаен апартамент, а не помещение буквално с размерите на по-голям гараж. може би се излагам, само защото обяснявам тука като първолак, ама така се случва, когато отсреща човек или не чете с разбиране, или има психични проблеми. т'ва са двата варианта в този форум.

/нагло е да говориш с такава сигурност за подобни неща. то това е по-голямото излагане.

LoadRunner
07-07-2017, 14:56
относно апартамента ти е твой защото родителите ти са ти го подарили или прехвърлили и на теб ти остава там само да живееш
принос към придобиването му нямаш, т.е. консуматорстваш там

на мен ми стана смешно защото почваш да се праскаш с някакви уж незначителни неща и постижения които са непостижими за студент на стаж
а ставаше въпрос за помещението че не си го купила сама защото няма как финансово да стане според гореизложените факти
все пак говоря от личен опит и в качеството си на това че съм бил студент, също така и работя и също така съм наясно със всякакъв тип разходи, а и също така имам купища познати които не са си купили нищо сами но за сметка на това техните са им купили куп неща

но както казах или ако не съм казал явно спестяваш подробности и въвеждаш читателя в заблуда като възвишаваш някои твои постижения

т.е. сега казваш че е гараж, гараж и помещение си ги представям различно

гараж може да струва от 5 до 10 000лв , възможно е на изплащане да се вземе
но помещение е съвсем различно нещо, като кажеш помещение хората си правят апроксимация за помещение в което може да се развива търговска дейност а там цените не са гаражни

pandabear
07-07-2017, 14:59
за какъв платен стаж става въпрос, за втори път го споменаваш?

ти като чуеш помещение, какво точно си представяш?

сама съм го закупила, да. защо ми е да посочвам други подробности?

нищо не си праскам, някакъв рандомяк ми каза, че тези допълнителни доходи са ми паднали от небето, което не е така.

пак казвам – нагло е да говориш с такава сигурност за подобни неща.

YoungBloodZ
07-07-2017, 15:03
Много добре, корб.

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:07
Само ми е интересно ся, апартамента си е лично твой, ама мама и тате ли ти го купиха?
Лоада е прав, нещо мирише тука и не е някойтам.

pandabear
07-07-2017, 15:07
и с каква търговия точно го свързваш това помещение, като аз съм споделяла, че ще е малка галерийка, в която ще рисувам с деца, а парите дори няма да отиват за мен. никаква парична печалба няма да имам аз от цялата работа.

на толкова малоумни неща се изчетох днес, че повече не ми се занимава с глупости.
една огромна почивка си взимам отново от този форум.

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:09
Колко деца смяташ, че ще побереш в гаража си?

pandabear
07-07-2017, 15:11
няма да са много. групата ще е до десетина дечица макс :)

LoadRunner
07-07-2017, 15:11
аз не виждам нищо нагло или обиждащо в нещата които съм казал, ясно е че не обидно насочено
просто никой тука не пасе трева, поне аз така си мисля
според мен не е възможно в твоето положение да кажеш че имаш възможност да си купиш помещение/гараж все тая
и си казах защо, ясно и точно, запознат съм със заплатите и битувизмите на човека както и разходите
вече съвсем друго е да имаш пари дадени под формата на подарък от близки и роднини с които да си купиш недвижима собственост и после да кажеш че е твое
не мисля, тво би било ако си го изработила сама просто уточнявам
детайлите са много важни
поне за мен

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:12
няма да са много. групата ще е до десетина дечица макс :)

А апартамента последно... чий е?

LoadRunner
07-07-2017, 15:14
Само ми е интересно ся, апартамента си е лично твой, ама мама и тате ли ти го купиха?
Лоада е прав, нещо мирише тука и не е някойтам.

не съм писал тия неща за да обиждам пандата а да покажа че детайлите и изказът е много важен защото без детайли и точни думи хората винаги биват въвлечени в заблуда и си градят грешно впечатление за другия
а това не е хубаво

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:14
няма да са много. групата ще е до десетина дечица макс :)

Как смяташ да го осветиш този гараж... Липсата на Витамин Д при децата е опасна...
Отделно не знам кой родител ще си прати детето в гараж...
Там си пращаш детето да се надруса..

pandabear
07-07-2017, 15:15
твое би било ако си го изработила сама

за трети път, абсолютно сама съм си го изработила това помещение.

анар4и, не бери грижи за тези неща. когато започнеМ ремонта (ето тук вече ще имам помощ), ще се погрижим за тях.

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:15
не съм писал тия неща за да обиждам пандата а да покажа че детайлите и изказът е много важен защото без детайли и точни думи хората винаги биват въвлечени в заблуда и си градят грешно впечатление за другия
а това не е хубаво

Така е просто ми стана интересно.. ;д

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:15
за трети път, абсолютно сама съм си го изработила това помещение.

За лично твоят апартамент защо не желеш да кажеш. :(

LoadRunner
07-07-2017, 15:18
В допълнение казвам че от твоите думи аз стигнах до заключение (преди) че си една финансово красива успешна жена която едва ли не е постигнала всичко необходимо в живота напълно сама, с бораба и работа, дори мисли за благотворителност и и липсва само любов
но всъщност не е така, това е което мен ме е подразнило
подарените неща не са постижение, или подарения апартамент или кола от родители, това е много важно да се отбележи
тия неща въобще не ги пиши към графа лични постижения

pandabear
07-07-2017, 15:19
За лично твоят апартамент защо не желеш да кажеш. :(

защото не мисля, че съм длъжна да говоря затова с теб.

LoadRunner
07-07-2017, 15:20
за трети път, абсолютно сама съм си го изработила това помещение.


да но не споделяш как
оттам се заформи интригата

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:20
:( А ти последно ветеринар ли си или мед сестра при ветеринаря?

pandabear
07-07-2017, 15:21
В допълнение казвам че от твоите думи аз стигнах до заключение (преди) че си една финансово красива успешна жена която едва ли не е постигнала всичко необходимо в живота напълно сама, с бораба и работа, дори мисли за благотворителност и и липсва само любов
но всъщност не е така, това е което мен ме е подразнило
подарените неща не са постижение, или подарения апартамент или кола от родители, това е много важно да се отбележи
тия неща въобще не ги пиши към графа лични постижения

приключвам, наистина. :)

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:21
Не отговори на въпроса ми за помещението, което се превърна в гараж за има няма 3 страници у фороня.
Не отговори и за лично твоят си апартамент... :/
А какво работиш?

pandabear
07-07-2017, 15:22
да но не споделяш как
оттам се заформи интригата

очевидно с работа и много спестявания.

pandabear
07-07-2017, 15:22
няма медицински сестри във ветеринарната медицина, анар4и.

и за теб ли помещение означава поне тристаен апартамент?

в мен е проблема, аз имам грешна представа, съжалявам :)

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:23
Значи си, си ветеринар.. и не си там просто за да помагаш на истинският ветеринар докато учиш?
Извинявай как си ветеринар без да си завършила и да си положила държавен изпит и да си придобила лиценз/ диплома / правоспособност (или там каквото се дава, не съм в час?)
Може ли и аз да дойда да бачкам при теб като ветеринар... Гледал съм доста animal planet, Мисля че ще се справя.

corbV2
07-07-2017, 15:26
Не е лошо човек да има самочувствието, че се справя сам. Какъв ви е проблемът? Дори да приемем, че получава малко помощ, вас това какво ви вълнува?

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:27
Нищо поне, с тази професия винаги можеш да си изядеш пациента ако нещо се провали.

pandabear
07-07-2017, 15:29
абсолютно съм част от лекарският екип, да. част от работата ми освен профилактични прегледи е и асистиране по време на операции, а в последно време се налага и попълване на документации, тъй като лятото хората се сещат да си слагат чипове на животинките.

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:30
Не е лошо човек да има самочувствието, че се справя сам. Какъв ви е проблемът? Дори да приемем, че получава малко помощ, вас това какво ви вълнува?

Бате тя се изкара ветеринар при све, че е още студент..
Живее в "лично нейн" апартамент, купен от родителите й
Купува си разни "помещения", които се оказват съмнителни "гаражи"
Дава по 1000 лева на месец за кучето си.. (като това й е стипендията, което и мен ме озадачи каква да фак е тази стипендия)
Смятай колко харчи за живота отделно.. тук отиваме на ебати разхода.. и харча
Отделно ходи по разни почивчици с огромната си /стажантска заплата/
И никой не й помага.. сама го е постигнала...

Мда.
https://33.media.tumblr.com/tumblr_m2w2kiE1xG1qcin3d.gif

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:31
абсолютно съм част от лекарският екип, да. част от работата ми освен профилактични прегледи е и асистиране по време на операции, а в последно време се налага и попълване на документации, тъй като лятото хората се сещат да си слагат чипове на животинките.

Значи си, стажант сестра.. така ли да го разбираме?
Защото това, което казваш е равно на стажант сестра.. / секретарка

inewton
07-07-2017, 15:32
Не е лошо човек да има самочувствието, че се справя сам. Какъв ви е проблемът? Дори да приемем, че получава малко помощ, вас това какво ви вълнува?

И ти ли почна да сваляш Пандата? Затруднявате ме така. Не мога да я омъжа за трима едновременно. Ще ме разпопят.

На теб ти предлагам dreamwalker. Искаш ли я?

pandabear
07-07-2017, 15:33
ако те интересува как наемат студент в 4ти курс, при положение, че има още 2 години: трябва да си положил успешно всички практични изпити в досегашното си обучение: това включва, анатомия и обща хирургия. другото е преди това да си имал поне 2 години в клиниката стаж, които аз имам, и да преценят, че си надежден кадър, това е.

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:34
И ти ли почна да сваляш Пандата? Затруднявате ме така. Не мога да я омъжа за трима едновременно. Ще ме разпопят.

На теб ти предлагам dreamwalker. Искаш ли я?

Дядо попе пред теб никога не съм бил грешен, така като те гледам си тръгнал да предлагаш.. Я предложи нещо и на един послушен самарянин..
Па ш почерпим на сватбата.. и ракия и вино и бира и курви.. :lol:

corbV2
07-07-2017, 15:37
И ти ли почна да сваляш Пандата? Затруднявате ме така. Не мога да я омъжа за трима едновременно. Ще ме разпопят.
Дори не я харесвам. Ама външно става, бих й го подал ;д.

LoadRunner
07-07-2017, 15:38
очевидно с работа и много спестявания.

очевидно обясних по-горе че един студент няма как да има много спестявания
а също и от факта че не пасем трева е ясно че медиците са най-ниско платените на пазара
та на мен ми стана много интересно как от стипендия която се оказа 1000 лв на година и заплата която да кажем си на редовна ставка е 600лв ( но в такъв случай просто не ми е ясно кога учиш, т.е. заключвам че не учиш достатъчно но пък това няма как да стане ако си отличничка- нещо има нередно тука медик да работи на пълен работен ден чат ли си) изхранваш куче което ти е 500лв на месец (така е кучетата са разход)
ти не правиш разлика между "спестих от заплата' и 'спестих 1000лв дето наще ми дадоха за екскурзия'
пак не си чат май, спора е излишен

работещ човек който се издържа сам няма как да има спестявания, да има куче, да има хубаво жилище, храна и дрехи, екскурзии и да спестява, а и да си студент хаха

казвам ти, не правиш разликата между "направих са' и 'спестих от екскурзия подарена от наще' или да не изпадам в подробности като 'Аз ходя на работа и се издържам сама като си плащам тока и храната но спестявам всичко което ми дадат наще което е над 500лв месечно'
ти просто не правиш разликата

искам да си направиш експеримент, с тая заплата дето я вземаш да си храниш кучето, себе си, и да спестяваш
много ми е интересно как ще разхвърлиш разходите- ама ми докажи че е възможно като го напишеш подробно

inewton
07-07-2017, 15:39
Дядо попе пред теб никога не съм бил грешен, така като те гледам си тръгнал да предлагаш.. Я предложи нещо и на един послушен самарянин..
Па ш почерпим на сватбата.. и ракия и вино и бира и курви.. :lol:
Да, странно е, че никога не си се заяждал с мен, ти си един от малкото такива. Не си далеч от Царството Божие.

Сега по същество, ти нали си имаш някаква любов. На теб не се полага жена от форума. Иначе свободните са ми пандата, dreamwalker и Indistinct. Ама ако виното е червено и качествено може да измислим нещо.
Пепел ти на устата, чадо. Какви курви, попадията ще се сърди.

Дори не я харесвам. Ама външно става, бих й го подал ;д.

Е, да, ама докато другите не се откажат не я давам. То това да не ти е вертеп тука.

LoadRunner
07-07-2017, 15:39
Не е лошо човек да има самочувствието, че се справя сам. Какъв ви е проблемът? Дори да приемем, че получава малко помощ, вас това какво ви вълнува?

не наричай МАЛКО помощ дългогодишна месечна издръжка от родители + обзаведен апартамент
ако обичаш
това е проблема казвате на многото малко и на малкото много
а колко по-лесен и чист щеше да е света ако нещата се наричаха със собствените им имена

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:40
Попе, те от форума са ми вече скучно, но за Indistinct, може да измислим нещо...
Виното е червено и качествено..
Ракията е черешова..
А попадията няма да разбере, ние ще я занимаваме цела вечер с момчетата..

Иначе зако да те хейтвам ти си пич и не ме натоварваш с няк'ви си простотии и измислици... ;д

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:43
не наричай МАЛКО помощ дългогодишна месечна издръжка от родители + обзаведен апартамент
ако обичаш
това е проблема казвате на многото малко и на малкото много
а колко по-лесен и чист щеше да е света ако нещата се наричаха със собствените им имена

Не бе и на мен ми е интересно как 20Ish годишен келеш, работещ като стажант, все още студент може да си позволи апартамент...

На мен апартамента ми коства.. 12 годишен кредит (legit се заробих за толкова)/ отделно едногодишни спестявания / ОГРОМНА помощ от родителите (ОГРОМНА)... и всички ремонти сме ги правили аз и баща ми.. за да спестим от майстори.. нз нз...

А заплатата ми е два/три пъти по-голяма от тази на пандата и отделно помагам в семейния бизнес на баща ми...
Честно казано, факта че мойта работи ми позволява да глътна свеж въздух и да мога да си позволя разни по-така неща.. Иначе реално... само разходите по колата и сметките ме приключват всеки месец ;д // като гледам да не тормозя баща ми за пари.. макар, че ми помага..

inewton
07-07-2017, 15:44
Попе, те от форума са ми вече скучно, но за Indistinct, може да измислим нещо...
Виното е червено и качествено..
Ракията е черешова..
А попадията няма да разбере, ние ще я занимаваме цела вечер с момчетата..

Иначе зако да те хейтвам ти си пич и не ме натоварваш с няк'ви си простотии и измислици... ;д
Ти па точно Indistinct избра. Та тя е още дете. Ама всеки си има вкус.
За виното и ракията добре, ама попадията никой нема да я занимава. Тя е скромна жена. Пък и достатъчно си играем, не й трябват твоите момчета.

Не си ми чел мненията във "Философия и религия" явно. :D

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:46
Ти па точно Indistinct избра. Та тя е още дете. Ама всеки си има вкус.
За виното и ракията добре, ама попадията никой нема да я занимава. Тя е скромна жена. Пък и достатъчно си играем, не й трябват твоите момчета.

Не си ми чел мненията във "Философия и религия" явно. :D

Попе аз съм на 22... Тя е на 19? ;д

Чел съм ги, не ми пречат.. :D

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:47
Впрочем евала корб, темата е важна и като гледам ще просперира. :smt007

corbV2
07-07-2017, 15:47
Е, аз не видях да е казала как е придобила апартамента. Каза само, че е неин.


Впрочем евала корб, темата е важна и като гледам ще просперира. :smt007
Хаха, благодаря ;д.

inewton
07-07-2017, 15:48
Попе аз съм на 22... Тя е на 19? ;д

Чел съм ги, не ми пречат.. :D
Абе, казвам ти, че е дете. Правила ти се е на пълнолетна нещо.

Странно. Някои дори на мен ми пречат.

pandabear
07-07-2017, 15:49
аз и никъде не съм казала, че не получавам помощ, когато си я поискам.
има неща, които съм постигнала сама и точно за тях аз говорех: това е успехът ми в университета, които ми помага с допълнителните доходи под формата на стипендии (оттук тръгна всичко, 'щото оня лумел някой там ми каза, че т'ва са пари паднали от небето). сама съм постигнала и това, че съм успяла добри специалисти в моята професия да ми се доверят и да ми предложили да стана част от екипа им, сама съм постигнала и това, че съм успяла да сбъдна част от мечтата си, правейки крачка със закупуването на това помещение. сама съумявам да отделям пари (от заплата ми) и да си правя почивки. може би някой ден ще си купя със собствени пари и апартамент. дотогава си имам такъв, който само по документи е мой, но при положение, че част от заплатата ми отива по разходите на този апартамент, също е стъпка в пясъка.

анар4и, т'ва което го написа малко по-нагоре ще си затворя очите за него. 'щото има около 15% истинност в него. не си мисли, че дори след толкова време хората забравят за лайната, които си ръсил.

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:49
70 % от апартамента ми, реално е с помощ от родителите ми...

// Като плащам месечен кредит... И пак не казвам "апартамента е изцяло мой", макар да е на мое име..
Тя най-вероятно плаща тока/водата и нета и казва "нейн"
Данък едва ли знае как и къде се плаща... А като се счупи нещо брат й/баща й го купуват/оправят.. сто про

LoadRunner
07-07-2017, 15:49
Не бе и на мен ми е интересно как 20Ish годишен келеш, работещ като стажант, все още студент може да си позволи апартамент...

На мен апартамента ми коства.. 12 годишен кредит (legit се заробих за толкова)/ отделно едногодишни спестявания / ОГРОМНА помощ от родителите (ОГРОМНА)... и всички ремонти сме ги правили аз и баща ми.. за да спестим от майстори.. нз нз...

А заплатата ми е два/три пъти по-голяма от тази на пандата и отделно помагам в семейния бизнес на баща ми...
Честно казано, факта че мойта работи ми позволява да глътна свеж въздух и да мога да си позволя разни по-така неща.. Иначе реално... само разходите по колата и сметките ме приключват всеки месец ;д // като гледам да не тормозя баща ми за пари.. макар, че ми помага..

еми да, нормално, така се изразяват и всички останли хора
това вече са неща в реда на нещата и не те надценяват драстично в дадения случай / макар че в някоя друга тема точно ти би се изтърсил досущ като пандата, че си си купил сам апартамент и кола с 1 година стаж кикик/
ваще са ти дали половината пари за апартамента или там колкото е първата вноска и ти ще изплатиш САМ или с тяхна помощ, там кой колкото пари има останалото

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:51
Абе, казвам ти, че е дете. Правила ти се е на пълнолетна нещо.

Странно. Някои дори на мен ми пречат.

Дай dreamwalker тогава, че ако с пандата се съберем.. много пари много нещо... ще ме развали като човек..

Въобще не ми пречат, с годините и професията и обкръжението ми... станах адски чил..

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:53
еми да, нормално, така се изразяват и всички останли хора
това вече са неща в реда на нещата и не те надценяват драстично в дадения случай / макар че в някоя друга тема точно ти би се изтърсил досущ като пандата, че си си купил сам апартамент и кола с 1 година стаж кикик/
ваще са ти дали половината пари за апартамента или там колкото е първата вноска и ти ще изплатиш САМ или с тяхна помощ, там кой кокото паи има останалото

Не се оплаквам, но от 15ти като почнат да идват сметките.. и си правиш сметка всеки месец какво правиш точно..
Колата ми е с пари от моята стара (купена и продадена от мен) + пари от баща ми..
Аудито, а опела беше не брат ми, но замина за чужбина (вече 3 години) и ми го остави, аз го стопанисвам и поддържам.. в момента го карат майка ми и приятелката ми
Но пак, аз помагам в семейния бизнес безвъзмездно.. А притрябват ли ми пари / примерно за кола.. питам..

inewton
07-07-2017, 15:55
Дай dreamwalker тогава, че ако с пандата се съберем.. много пари много нещо... ще ме развали като човек..

Въобще не ми пречат, с годините и професията и обкръжението ми... станах адски чил..
Взимай я. Ще трябва да я издържаш. Те алхимичните експерименти не са евтина работа.

А, да. Верно че беше полицай. Ако ме спреш пиян да не ме глобяш, че не обичам да давам пари за глупости.

AnarchyBoy
07-07-2017, 15:56
Взимай я. Ще трябва да я издържаш. Те алхимичните експерименти не са евтина работа.

А, да. Верно че беше полицай. Ако ме спреш пиян да не ме глобяш, че не обичам да давам пари за глупости.

Гранична полиция съм.. ;д Няма как да те спра пиян, освен ако не минаваш граница пиян.. ;д
Впрочем не карай пил, т'ва е опасно и глупаво.. и ще съжаляваш ако стане гаф...

inewton
07-07-2017, 15:58
Гранична полиция съм.. ;д Няма как да те спра пиян, освен ако не минаваш граница пиян.. ;д
Зимата по някое време ще ходя в Германия. Ако си на летищито и видиш 20- годишен субект в расо и леко пиян значи съм аз. Досега не съм пуътувал с расо, ама мисля тоя път да го направя. Наще много ще се зарадват като ме видят така. :D

AnarchyBoy
07-07-2017, 16:00
Садли не съм на летище, макар там да е най-интересната част от работата.. ;д

corbV2
07-07-2017, 16:01
Обаче аз не разбрах от къде тръгна цялата работа и къде и защо пандата е брагвала за постиженията си ;д. Пропуснал съм точно тоя момент.

AnarchyBoy
07-07-2017, 16:03
Последните 3 страници на дневника ще ти помогнат

inewton
07-07-2017, 16:04
Садли не съм на летище, макар там да е най-интересната част от работата.. ;д
Много интересно. Нямат си друга работа и се заяждат с хората. Един път задържаха един 80- годишен пенсионер щото им се струвал пдозрителен.

pandabear
07-07-2017, 16:05
точно последните 3 страници на дневника не са в посоката, която вие тръгнахте :)

corbV2
07-07-2017, 16:07
Хм, струва ми се, че има предистория.

AnarchyBoy
07-07-2017, 16:07
Много е сложно да ти го обяснявам... / отнема няколко години да се научи

Има разни линии наречени "рисков профил" и вид на работа по "анализ на риска" които са много сложни за обяснение
Отделно се учи доста психология точно с цел пресяване на пътниците, търсейки "подозрителни"
Всичко си е до лично усещане, имаме право да го задържим (не арестуваме) за допълнителна проверка..
Отделно, може да е било по сигнал в системата, може да е било по държанието му със служителя..
Определено не е просто заяждане. ;)
При нас като минават стотици хиляди пътници, знаеш ли колко е готино да ги наблюдаваш..
А ако знаеш съгрешилите как се отличават.. светят като коледни елхи

AnarchyBoy
07-07-2017, 16:11
Отделно има системи за засичане на взривове/радиация/укрити лица, които пътниците не ги виждат.. По това също може да е било.. Но няма като го задържат и да оповестят на терминла зак'во.. т'ва си е наша работа.. ;д

inewton
07-07-2017, 16:14
Много е сложно да ти го обяснявам... / отнема няколко години да се научи

Има разни линии наречени "рисков профил" и вид на работа по "анализ на риска" които са много сложни за обяснение
Отделно се учи доста психология точно с цел пресяване на пътниците, търсейки "подозрителни"
Всичко си е до лично усещане, имаме право да го задържим (не арестуваме) за допълнителна проверка..
Отделно, може да е било по сигнал в системата, може да е било по държанието му със служителя..
Определено не е просто заяждане. ;)
При нас като минават стотици хиляди пътници, знаеш ли колко е готино да ги наблюдаваш..
А ако знаеш съгрешилите как се отличават.. светят като коледни елхи
Странно, че мен никога не са ме задържали. Мисля, че изглеждам рисков. :D

Тоя старец така си го уплашиха само. След 10 минути го пуснаха да си гони самолета. Ама той горкия вдигна кръвното.

AnarchyBoy
07-07-2017, 16:20
Длъжни са да проверят ;д

Niakoitam
07-07-2017, 18:32
Не съм го дочел, но какво се оказа? Не били компютри, а компоти и не били наши, а на комшиите...

от писанията на Пандата аз разбрах, че взимала някакви дребни 1000 лева месечно дето отиват за храна и играчки на кучето и, а те били годишно. Че си е купила огромно помещение колкото салон, а то било гараж. Че е със собствени пари пък то било вероятно от събиране. Че е истински ветеринар пък тя била просто практикуващ не напълно стажант. И т.н. и т.н. Не е много хубаво, когато хората живеят в собствения си измислен свят и това ги кара да кипят от самочувствие и да се имат за нещо повече от другите. :)

LoadRunner
07-07-2017, 19:07
познайте кой ще е следващия писал

pandabear
07-07-2017, 19:13
Не е много хубаво, когато хората живеят в собствения си измислен свят

добре де, аз не те ли помолих учтиво да не се занимаваш с мен? пишеш неща за другите, а описваш себе си. нещо като анар4и преди 3 години. разликата е там, че той беше още по-зелен и зле от сега. а ти си на 30+ години и се очаква поне да си една ню-ню идея по-адекватен. мислиш ли, че е нормално това?

сами си измислихте, че е на месец. всеки нормален знае, че студентските стипендии са за семестър (летен + зимен). сами си измислихте, че помещение значи палат. сами ми слагахте някакви думи на пръстите, които не съм написала. и още куп неща, които ми омръзна да коментирам.

че някои като теб и братът ти близнак Грозния, даже започнаха и да обиждат, просто защото не ви изнася и явно животът ви е озлобил на макс.

pandabear
07-07-2017, 19:22
споменаха ми, че има някаква опция да блокираш съобщения и мнения по ник.
ако някой знае как става, би ли обяснил, мерси предварително.

corbV2
07-07-2017, 19:23
Ти пък може ли да си толкова реактивна? За чий им се обясняваш толкова много? Можеше отдавна да се е приключило с това.

corbV2
07-07-2017, 19:25
Потърси в потребителския панел за игнорирането. Ще видиш къде е опцията.

LoadRunner
07-07-2017, 19:25
стига затъва бе
сама казваш че кучето дърпа 400-500лв на месец и в същия пост пльокваш ей така между другото че зимаш 1000лв от стипендии и едва ли не кучето ти е изхранено от стипендии
Ми мноу ясно че всеки ще си помисли че са 1000 на месец що за гл**ав трябва да си да споменаваш като нещо УАУ 1000лв плюс на година при положение че кучето ти струва 6000лв на година
ми нема логика брад
ей затова всеки си е помислил че са месечно
чат
(защо винаги трябва да се обяснявам като на малоумен при положение че пред мен има хора с висше ?!?!?)

pandabear
07-07-2017, 19:29
Потърси в потребителския панел за игнорирането. Ще видиш къде е опцията.

мерси.

/LoadRunner, добре.

Niakoitam
07-07-2017, 19:33
добре де, аз не те ли помолих учтиво да не се занимаваш с мен? пишеш неща за другите, а описваш себе си. нещо като анар4и преди 3 години. разликата е там, че той беше още по-зелен и зле от сега. а ти си на 30+ години и се очаква поне да си една ню-ню идея по-адекватен. мислиш ли, че е нормално това?

сами си измислихте, че е на месец. всеки нормален знае, че студентските стипендии са за семестър (летен + зимен). сами си измислихте, че помещение значи палат. сами ми слагахте някакви думи на пръстите, които не съм написала. и още куп неща, които ми омръзна да коментирам.

че някои като теб и братът ти близнак Грозния, даже започнаха и да обиждат, просто защото не ви изнася и явно животът ви е озлобил на макс.

За да се разбере така явно така си го предала.

И шъ мъ извиняаш, но аз в свой измислен свят не живея. Не ми слагай този грях. Нито съм се изкарвал най-вървежния, нито най-богатия нито нищо най най най. Често даже отблъсквам хора в нета, които са решили да общуват смен, защото не им спестявам подробностите за мен и не го играя супер готиния пич с многото постижения врял и кипял в живота и видял всичко. А в нета определено това е възможно за постигане. :) Само че аз съм си аз...

LoadRunner
07-07-2017, 19:39
мерси.


по-добре вкарай и грозния в тоя списък че ей ся ще цъфне и на него тр да се обясняваш както е тръгнало

Грозния
07-07-2017, 19:42
Предлагам всякакви конфликти във форума да бъдат пренасяни тук, за да не се спамят темите в "нормалните" раздели и да се стига до заключването им.Аз одобрявам идеята ти Корб, макар че по-рано бях пуснал "тема за феновете на Грозния" на практика със същата цел (защото повечето от военните действия са насочени срещу мен) :D.

да грубицизираме че помещението и струва 100 000лвЕвалата Рънър, браво :)!
Само малко ще те поправя - помещението дори да струваше не 100 бона, а само 10, пандата пак нямаше да има пари да си го купи, освен ако...

Разбира се - проституцията в България не е незаконна :) .
Само да питам, подаде ли си данъчните декларации в НАП :D?
Да бе извинявай :) !
То се нарича и "компаньонка", а не "к0вра", ама карай :D!...и само да добавя, че за изнасянето на тази истина (като дори не съм споменавал имена), бях докладван и предупреден :? ! Явно съм уцелил право болното място :D , а сега виждам, че не съм единственият който мисли така 8) !

на толкова малоумни неща се изчетох днес, че повече не ми се занимава с глупости.
една огромна почивка си взимам отново от този форум.Разобличена си 8) !

за трети път, абсолютно сама съм си го изработила това помещение.И как точно го "изработи" мила :) ?!
Не само на нас ни е интересно, а и на НАП!

За лично твоят апартамент защо не желеш да кажеш. :(Сигурно не са и го купили техните, а някой чичко-паричко или дори по-лошо - живее в НЕГОВИЯ апартамент и го нарича "нейн" :razz: !

очевидно с работа и много спестявания.И каква работа мила :) ?
Ами спестяванията? На колко си години? За колко време си събрала тези "много спестявания"? А те твои ли са или на някой друг, а ти само си ги ползвала?

и за теб ли помещение означава поне тристаен апартамент?Значи е гараж! И как точно събра 10 бона и нагоре за да си купиш гараж "сама", както твърдиш?

Не е лошо човек да има самочувствието, че се справя сам. Какъв ви е проблемът? Дори да приемем, че получава малко помощ, вас това какво ви вълнува?Вълнува ни това, че лъже и мисли че ние сме толкова тъпи, че да се хванем :x !

абсолютно съм част от лекарският екип, да. част от работата ми освен профилактични прегледи е и асистиране по време на операции, а в последно време се налага и попълване на документации, тъй като лятото хората се сещат да си слагат чипове на животинките.И колко пари изкарваш месечно от това?

Дори не я харесвам. Ама външно става, бих й го подал ;д.Те сигурно доста и го подават. Интересно ми е каква ли е тарифата - може и аз да се възползвам :D!

аз и никъде не съм казала, че не получавам помощ, когато си я поискамТова за пръв път го казваш! Сега остава да кажеш и от къде идва тая помощ! Ако е от мама и тате - не виждам нищо срамно да си признаеш :) !

има неща, които съм постигнала сама и точно за тях аз говорех: това е ...Изведнъж тези неща станаха малки и незначителни като теб самата! Мислиш че като си взела стипендия и бачкаш това те прави уникална?! Много други хора са постигали същото! Дори аз!

аз и никъде не съм казала, че не получавам помощ, когато си я поискам.
... сама съумявам да отделям пари (от заплата ми) и да си правя почивкиЗначи получаваш финансова помощ когато поискаш, а за почивки отделяш от собствената си заплата ?! Ако не получаваше помощ отвън, щеше ли да можеш да "отделяш" пари от "заплатата си" за почивки?! Смешна си мойто момиче, а ако сама си вярваш - толкова по-зле за теб :D!

Последните 3 страници на дневника ще ти помогнат и мрънкаческата тема пусната от пандата!

сами си измислихте, че е на месец. всеки нормален знае, че студентските стипендии са за семестър (летен + зимен). сами си измислихте, че помещение значи палат. сами ми слагахте някакви думи на пръстите, които не съм написала. и още куп неща, които ми омръзна да коментирам. Ти първа си измисли, колко много си успяла "съвсем сама" :razz: !

(защо винаги трябва да се обяснявам като на малоумен при положение че пред мен има хора с висше ?!?!?)Пандата няма висше още, тя сама го призна :)!

an7raks
07-07-2017, 19:45
Ти пък може ли да си толкова реактивна? За чий им се обясняваш толкова много? Можеше отдавна да се е приключило с това.

А, де... И аз това се чудя. И то точно на неадекватници се обснява (някойнамайнатаси и оръфляка, другите сякаш разбраха).

LoadRunner
07-07-2017, 19:45
красив, ти си покъртителен във всяко отношение
аз не знам да има по-гнусен охлюв от тебе

an7raks
07-07-2017, 19:58
Явно майка му, освен че не го е доносила, ами и го е малтретирала... :д

therichbitch
07-07-2017, 20:09
Ясно е, че помощта е от мама и тате, пък дали е 50% или 20%, се тая; тва с проституцията беше гадно.

NomNomNom
07-07-2017, 20:15
Защо просто не спрете
Не й почерняйте щастието
Има с какво да се гордее, а кой какво й помагал - хората имат родители, и повечето родители са работили здраво за да дадат на децата си нещо ( кой каквото може )
Да тръгнеш от нулата е да тръгнеш от глад в Африка или сиропиталище, + че по пътя винаги някой ти помага, това, че човек сам постига всичко е илюзия. ( нали някой те е взел на работа, или нали някой е купил от теб , 50% заслугата е твоя и 50% на другия човек )



+ има много хора, дето техните си ги спонсорират до късни години, обаче те не се взимат в ръце и не спестяват от даденото ( в този ред на мисли, да пестиш от джобните дето са ти давали е също много,да не говорим пък да изкарваш )

+ не познавям чак толкова много хора, които учат бакалавър + взимат стипендия + бачкат
на мен това не би ми се отдало, освен ако не е тинтири-минтири дистанционен

Грозния
07-07-2017, 20:24
Ако се зачетеш във въпросната тема, има материал за две предупреждения и бан... Ако се зачетеш в 90% от мненията на оръфляка, ще откриеш материал и за перманентен бан...Туркса е спрял да ме чете, но явно е почнал да сънува :razz: !

красив, ти си покъртителен във всяко отношение
аз не знам да има по-гнусен охлюв от тебеАз ли?!
Ами ти Трънчо? Да не се притесни че споделих твоето мнение и сега да се отречеш от думите си?

Ясно е, че помощта е от мама и тате, пък дали е 50% или 20%, се тая; Никъде не стана ясно от къде е тая помощ. А щом не си признава че е от мама и тате, може би има нещо съмнително :D !

Защо просто не спретеС такова заглавие на темата как да спрем 8) ? И защо :)?

pandabear
07-07-2017, 20:29
Защо просто не спрете
Не й почерняйте щастието
Има с какво да се гордее, а кой какво й помагал - хората имат родители, и повечето родители са работили здраво за да дадат на децата си нещо ( кой каквото може )
Да тръгнеш от нулата е да тръгнеш от глад в Африка или сиропиталище, + че по пътя винаги някой ти помага, това, че човек сам постига всичко е илюзия. ( нали някой те е взел на работа, или нали някой е купил от теб , 50% заслугата е твоя и 50% на другия човек )



+ има много хора, дето техните си ги спонсорират до късни години, обаче те не се взимат в ръце и не спестяват от даденото ( в този ред на мисли, да пестиш от джобните дето са ти давали е също много,да не говорим пък да изкарваш )

+ не познавям чак толкова много хора, които учат бакалавър + взимат стипендия + бачкат
на мен това не би ми се отдало, освен ако не е тинтири-минтири дистанционен

няма да съм аз, ако не издребнея и не те поправя, че магистър излизам директно :*
никой не ми разваля щастието. може би така изглежда, защото се нервирам прекалено на човешката глупост. не се научих за толкова години да игнорирам на макс, колкото и да ми се иска. просто съм си такава. ставам прекалено емоционална, когато чета или слушам несправедливи обвинения, не само по мой адрес, а и по хора, които знам, че не го заслужават. барнах блок списъка и всичко е наред. мир и любов да има. и поздрав с любимите ми https://www.youtube.com/watch?v=DAQ4sJZ5IsU : )))

haritov
07-07-2017, 20:29
възхищавам се на това колко сте самостоятелни и преуспели в живота най-вече на грозника

не всеки може да извади толкова едър лаф като грозния и по-мека пишка от неговата

нарочно съм кратък че да му е по-лесно цитирането

haritov
07-07-2017, 20:31
няма да съм аз, ако не издребнея и не те поправя, че магистър излизам директно :*
никой не ми разваля щастието. може би така изглежда, защото се нервирам прекалено на човешка глупост. не се научих за толкова години да игнорирам на макс, колкото и да ми се иска. просто съм си такава. ставам прекалено емоционална, когато чета или слушам несправедливи обвинения, не само по мой адрес, а и по хора, които знам, че не го заслужават. барнах блок списъка и всичко е наред. мир и любов да има. и поздрав с любимите ми https://www.youtube.com/watch?v=DAQ4sJZ5IsU : )))

пука ти кво мисли тоя хуй сплескан

LoadRunner
07-07-2017, 20:35
да подчертая че аз не съм почвал никви войни а просто мразя когато някой преувеличава да не кажа парадира с нещо, особено ако не е особено самостоятелно постигнато, съответно съм достатъчно обяснителен да се разбере какво точно и защо го казвам
грозния и някой там са неспасяеми случаи и както се вижда си пеят една и съща песен независимо от фактите, темата или контекста, жалки са понеже използват всеки удобен случай да злобеят

inewton
07-07-2017, 20:36
Чудя се защо не оставите трола да умре от глад като толкова ви пречи.

И ако все пак решите да го оставяте да умира, да знаете, че без него няма да е интересно.

an7raks
07-07-2017, 20:42
Единственото по-яко от това да биеш главата на оръфляка в бордюра е да плюеш модераторите, а те да си мислят, че вали дъжд.

inewton
07-07-2017, 20:46
Бързо омръзва. Аз се отказах вече.

an7raks
07-07-2017, 20:51
Вярно ще излязат толкова неадекватни, за колкото ги храниха преди време... А аз се чудих защо им сипват.

pandabear
07-07-2017, 20:53
LoadRunner дори не съм искала да прозвучи като парадиране. и теб в нищо не обвинявам, освен че започна да говориш на база ти какво знаеш и си видял попринцип, а не на база какво знаеш и си видял от мен. Пък и ти тръгна в посока, която аз не бях засягала дори (някои хора решиха да се възползват от това и да продължат да изливат помия). а пък аз единствено исках да поясня, че дори парите от стипендията ми отиват за нещо, което си заслужава (в случая за мен това са неща, от които се нуждае кученцето ми), а не като повечето ми връстници по алкохол и к0п0нчета, например.

то какво и парадиране може да бъде, че работиш, учиш и съумяваш да спестяваш? след като това са нещата от живота. съвсем малки и обикновени. не ми се струва толкова уникално човек да гони мечтите и целите си, полагайки огромни труд и усилия по този път. и да се радва, че не всичко му е баш наготово, а напротив. тук дойде и тънкият момент, че може би не трябваше така да избухвам на онези двамата. но да омаловажават така, че даже да обиждат и съчиняват техни си истини, ами гнусно е. и железни нерви да имах сигурно пак нямаше да го подмина. и това е то.

харесахте ли поздравчето. ненадминато е, почти колкото мен, хехехехе : )
ШЕ-ГИЧ-КА.

inewton
07-07-2017, 20:53
Разбира се. Аз откога скандирам "Грозния модератор", ама никой не иска да ме чуе.

AnarchyBoy
07-07-2017, 21:04
LoadRunner дори не съм искала да прозвучи като парадиране. и теб в нищо не обвинявам, освен че започна да говориш на база ти какво знаеш и си видял попринцип, а не на база какво знаеш и си видял от мен. Пък и ти тръгна в посока, която аз не бях засягала дори (някои хора решиха да се възползват от това и да продължат да изливат помия). а пък аз единствено исках да поясня, че дори парите от стипендията ми отиват за нещо, което си заслужава (в случая за мен това са неща, от които се нуждае кученцето ми), а не като повечето ми връстници по алкохол и к0п0нчета, например.

то какво и парадиране може да бъде, че работиш, учиш и съумяваш да спестяваш? след като това са нещата от живота. съвсем малки и обикновени. не ми се струва толкова уникално човек да гони мечтите и целите си, полагайки огромни труд и усилия по този път. и да се радва, че не всичко му е баш наготово, а напротив. тук дойде и тънкият момент, че може би не трябваше така да избухвам на онези двамата. но да омаловажават така, че даже да обиждат и съчиняват техни си истини, ами гнусно е. и железни нерви да имах сигурно пак нямаше да го подмина. и това е то.

харесахте ли поздравчето. ненадминато е, почти колкото мен, хехехехе : )
ШЕ-ГИЧ-КА.

Не бе ние не те "нападнахме" да "изливаме помия" за друго а просто така се изрази, че даваш по 1к на месец само за кучето ти от просто стипендия, ходиш си по почивчици, ветеринар си и прочие... Преувеличи малко и после вместо, да поясниш ти се уплете в обясненията си.. А като кажеш помещение повярвай ми, хората разбират нещо доста по-голямо от гараж... и няма как да кажеш че грешката е в нас, щото няма как всички да сме разбрали грешно.. и за т'ва какво работиш и за това с колко пари си издържаш кучо... и с това какво е помещението.. явно нещо в израза ти куца сериозно, щом всички си мислим едно, а ти си искала да кажеш друго..

А миришещият и тролчо ги заеби, просто си те тролят..

pandabear
07-07-2017, 21:09
а те да си мислят, че вали дъжд.

https://www.youtube.com/watch?v=twVkUlJO_ZI

corbV2
07-07-2017, 21:18
Странно, защото аз още, като го прочетох и интиутивно разбрах, че става въпрос за година, а не месец, без да се замислям и да анализирам текста. Вашето объркване си е ваш проблем в крайна сметка. Хич не ми е да защитавам пандата, ама да си кажа в интерес на истината ;д.

AnarchyBoy
07-07-2017, 21:19
Странно, защото аз още, като го прочетох и интиутивно разбрах, че става въпрос за година, а не месец, без да се замислям и да анализирам текста. Вашето объркване си е ваш проблем в крайна сметка. Хич не ми е да защитавам пандата, ама да си кажа в интерес на истината ;д.

Бате ти по мазен можеш ли да станеш..?

Niakoitam
07-07-2017, 21:21
Тихо де Корбенщайн. Няма да се съгласи и без това да и го подадеш както ти сам се изрази по нагоре. :D

https://youtu.be/rGv6O-CmviY
Ближи си сладоледа

corbV2
07-07-2017, 21:23
Каквото искаш си мисли, анар4и. Казвам ти го, както си беше.

AnarchyBoy
07-07-2017, 21:23
https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/19883921_1562879090424038_864454448_n.jpg?oh=d3ebf 8f2b2692537f72eb99c86b3e643&oe=5962BCEF

За пандата да й оправим настроението..

Niakoitam
07-07-2017, 21:32
А, кой е направил темата Важна? :)

AnarchyBoy
07-07-2017, 21:33
А, кой е направил темата Важна? :)

Кървавият Дзо.

LoadRunner
07-07-2017, 21:36
Бате ти по мазен можеш ли да станеш..?



точно това щях да казвам
то това не е мъж, не е мас, не е подметка, то е направо неопределимо това същество

NomNomNom
07-07-2017, 21:38
Панда, сори
Имах предвид първите 4г

Иначе, тази тема ще запустее, щом е важна
Стане ли тема важна, и вече няма сми
Ако наистина е важна, ще е винаги на първа страница, като дневника :Д

nachossr
07-07-2017, 21:48
http://starecat.com/content/wp-content/uploads/daisy-merollin-they-hatin-girls-name.jpg

therichbitch
07-07-2017, 21:59
А, кой е направил темата Важна? :)
Някой неадекватен? Оп, та това са модераторчетата, чиято работа е да предотвратяват спам и заяждания, не да ги подстрекават,било то в кофата.

YoungBloodZ
07-07-2017, 22:37
А, кой е направил темата Важна? :)

Аз. Ама не смятам да се обяснявам на някакви си там защо съм я направил важна.



Иначе, тази тема ще запустее, щом е важна
Стане ли тема важна, и вече няма сми
Ако наистина е важна, ще е винаги на първа страница, като дневника :Д

Има нещо вярно. :D

Rakshy
07-08-2017, 01:02
да ви е*а важната тема :Д

haritov
07-08-2017, 05:19
беден речник имате използвате думи които не знаете какво значат и се заяждате за тях

inewton
07-08-2017, 05:23
...
Добра среща, другарю модератор, може ли един бан (ама не перманентен)?

Indistinct
07-08-2017, 06:59
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/587407-ДНЕВНИК-Как-се-чувствате-vol-37?p=11571344#post11571344

an7raks
07-08-2017, 07:04
Сигурно и аз сега ще изляза мазен, че също много добре разбрах пандата за стипендията... Няма такава държавна и европейска стипендия, дето е по 1000лв на месец. Само не е азбрах защо на година, а не на семестър.

Аз. Ама не
смятам да се обяснявам на някакви си там защо съм я направил важна.



Има нещо вярно. :D

Охооо, една от магистралните работнички на оръфляка намина през почивката...

an7raks
07-08-2017, 07:05
И не си и помисляй да ме банваш, щото явно да те наричам проститутка не е обидно. ;)

Indistinct
07-08-2017, 07:07
И не си и помисляй да ме банваш, щото явно да те наричам проститутка не е обидно. ;)

Може ли да хвърлиш един поглед тук? Благодаря
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/587407-ДНЕВНИК-Как-се-чувствате-vol-37?p=11571344#post11571344

an7raks
07-08-2017, 07:20
Хвърлих и ти отговорих в модерагторската тема. Сега би ли баннала грозния дупедавец или и ти бачкаш за него? И друго да запитам... Кои са другите позволени обиди или е само „проститутка” и то насочено към момиче?

Indistinct
07-08-2017, 07:33
Хвърлих и ти отговорих в модерагторската тема. Сега би ли баннала грозния дупедавец или и ти бачкаш за него? И друго да запитам... Кои са другите позволени обиди или е само „проститутка” и то насочено към момиче?

Отговорих в темата.
Позволена обида не трябва да има. Но това бива казвано толкова често и от почти всички, че ако започнат да се дават предупреждения за всяка една, то смисълът ще се изгуби. Затова и когато видя подобно в повечето случаи го цензурирам, ако е по-сериозно слагам и предупреждение.

AnarchyBoy
07-08-2017, 08:24
Някой неадекватен? Оп, та това са модераторчетата, чиято работа е да предотвратяват спам и заяждания, не да ги подстрекават,било то в кофата.

Балък, кофата е зат'ва марш по другите раздели да раздаваш мир и любов.

AnarchyBoy
07-08-2017, 08:24
Тука сме недосегаеми. 8-)

corbV2
07-08-2017, 08:48
Абе момчета, я по-сериозно. Онзи ден като казах на пандата, че интригантства, защо не го отбелязахте? Виждате само това, което ви е изгодно май. Не се научихте, че казвам и хубавото, и лошото. С пандата сме имали конфликти, така че няма за какво да й се мазня. Да, отворен съм към хората, добронамерен, не тая лоши чувства. Затова и обикновено не съм аз този, който започва с дразгите. Обаче наистина не бих тръгнал да й се мазня.

AnarchyBoy
07-08-2017, 08:50
https://www.youtube.com/watch?v=tAGnKpE4NCI

LoadRunner
07-08-2017, 08:55
Отговорих в темата.
Позволена обида не трябва да има. Но това бива казвано толкова често и от почти всички, че ако започнат да се дават предупреждения за всяка една, то смисълът ще се изгуби. Затова и когато видя подобно в повечето случаи го цензурирам, ако е по-сериозно слагам и предупреждение.

това е горе долу ок според мен

но преди когато имаше бунт срещу вас не беше така
само казвам че преди блокирахте хора които биваха обиждани и те обиждаха в знак на самозащита, а за провокаторите нямаше наказание
сега не го правите, т.е. сега е малко по-ок от преди
и още едно нещо, колкото по-минимална намеса има модератора толкова по-добре според мен
така е било преди и всичко си вървеше
естествено че си имаше обиди и спорове
някои ги наричат зрелища
ама кво от това

Indistinct
07-08-2017, 08:59
това е горе долу ок според мен

Според теб, какво още трябва да се направи, за да е изцяло ок?

corbV2
07-08-2017, 09:05
Абе обидите не са проблем, освен ако не са много груби и/или откровени клевети. Сега чак толкова изнежени не сме ;д. Пък и в крайна сметка, ако някой се почувства обиден, може да докладва и съответното мнение да бъде изтрито (не редактирано). И тук казвам, че по-големият проблем са постоянните провокации.

Indistinct
07-08-2017, 09:19
Обикновено ги редактирам и защото има някакъв друг отговор, който е сравнително по темата. Но ако кажете, направо ще ги трия.
Това за постоянните провокации ще го взема под внимание оттук нататък, защото сигурно от месец не съм чела мненията наред, за да мога да преценя кой е по-виновен и т.н. Надявам се лятото да ми е по-свободно.

AnarchyBoy
07-08-2017, 09:21
^ Виж си личните.

an7raks
07-08-2017, 09:24
Обикновено ги редактирам и защото има някакъв друг отговор, който е сравнително по темата. Но ако кажете, направо ще ги трия.
Това за постоянните провокации ще го взема под внимание оттук нататък, защото сигурно от месец не съм чела мненията наред, за да мога да преценя кой е по-виновен и т.н. Надявам се лятото да ми е по-свободно.

Просто разкарай грозника перманентно и ще имаш свободно време за плажче, вместо да четеш глупости, а всички ще са доволни. ;)

AnarchyBoy
07-08-2017, 09:26
Геша що го мразиш толкова много ве? ;д

an7raks
07-08-2017, 09:28
Няколко пъти казах - гони и без това малкото читави потребители.

AnarchyBoy
07-08-2017, 09:32
8-) Че те това и за мен го казват.

LoadRunner
07-08-2017, 09:33
със сигурност изгони ива
а това дали е читава е друг въпрос

основанието на което може да бъде изгонен грозния може да бъде единствео линч
т.е. групово оплакване
нещо подобно на онова което позволява група от съседи, да не кажа 90% се подпишат срещу 1 съсед и могат да го махнат за определен период от време от блока

an7raks
07-08-2017, 09:35
8-) Че те това и за мен го казват.

Ти, когато си дробил твоите лайна, аз не съм бил във форума... Така, де, застъпих, когато всички ти слагаха и се чудих защо. Така и не разбрах всичко, но и не ме интересува. В момента сищо-годе адекватен, така че не ми пука кви си ги вършил.

AnarchyBoy
07-08-2017, 09:37
Ти, когато си дробил твоите лайна, аз не съм бил във форума... Така, де, застъпих, когато всички ти слагаха и се чудих защо. Така и не разбрах всичко, но и не ме интересува. В момента сищо-годе адекватен, така че не ми пука кви си ги вършил.

Как ве нещастник.. те лайната станаха след като се разделих си лилянда.. беше тук вече..
Но се радвам, че ме обичаш. :smt007

AnarchyBoy
07-08-2017, 09:42
със сигурност изгони ива
а това дали е читава е друг въпрос

основанието на което може да бъде изгонен грозния може да бъде единствео линч
т.е. групово оплакване
нещо подобно на онова което позволява група от съседи, да не кажа 90% се подпишат срещу 1 съсед и могат да го махнат за определен период от време от блока

Жилището е неприкосновенно по конституция..
Целия вход да се подпише срещу мен, пак може да ме хванат за дедовия,
Защото изгонят ли ме, ми нарушават конституционните права.
Никой съдия/полицай няма да те "насили" да си "напуснеш" жилището заради такава "подписка" ;)
Защото после ще му се отели вола

LoadRunner
07-08-2017, 09:55
Жилището е неприкосновенно по конституция..
Целия вход да се подпише срещу мен, пак може да ме хванат за дедовия,
Защото изгонят ли ме, ми нарушават конституционните права.
Никой съдия/полицай няма да те "насили" да си "напуснеш" жилището заради такава "подписка" ;)
Защото после ще му се отели вола

напротив има такъв закон
освен ако не са го махнали и то скоро

AnarchyBoy
07-08-2017, 10:02
Чл. 33.
(1) Жилището е неприкосновено. Без съгласието на обитателя му никой не може да влиза или да остава в него освен в случаите, изрично посочени в закона.
(2) Влизане или оставане в жилището без съгласие на неговия обитател или без разрешение на съдебната власт се допуска само за предотвратяване на непосредствено предстоящо или започнало престъпление, за залавяне на извършителя му, както и в случаите на крайна необходимост.

AnarchyBoy
07-08-2017, 10:07
Ал2 ти обяснява, че тая подписка съседите могат да си я наврът на дълбоко...

corbV2
07-08-2017, 10:10
Нещо за нарушаване на реда няма ли? Не ми се вижда логично да не можеш да барнеш някой, който примерно надува музика 24/7 и тероризира всички живущи.

AnarchyBoy
07-08-2017, 10:11
Ще му пишат актове до припадък.. ;д

LoadRunner
07-08-2017, 10:12
Чл. 33.
(1) Жилището е неприкосновено. Без съгласието на обитателя му никой не може да влиза или да остава в него освен в случаите, изрично посочени в закона.
(2) Влизане или оставане в жилището без съгласие на неговия обитател или без разрешение на съдебната власт се допуска само за предотвратяване на непосредствено предстоящо или започнало престъпление, за залавяне на извършителя му, както и в случаите на крайна необходимост.

не виждам кой ти говори за влизане в чуждо жилище
аз ти говоря че чрез полиция насилствено могат да го изгонят от жилището му
съседите

AnarchyBoy
07-08-2017, 10:13
не виждам кой ти говори за влизане в чуждо жилище
аз ти говоря че чрез полиция насилствено могат да го изгонят от жилището му
съсседите

Прочети пак ал 2.

Да виждаш престъпление/престъпник или крайна необходимост?

LoadRunner
07-08-2017, 10:18
Прочети пак ал 2.

Да виждаш престъпление/престъпник или крайна необходимост?

http://www.dnes.bg/politika/2011/07/07/75-ot-sysedite-ti-biiat-shuta-ot-bloka.123360
то си има закони
това сега е само статия която се позовава на закона
потърси в интернет закона за етажната собственост и намери
аз няма да търся заради тебе че не знаеш
ти не можеш да тълкуваш закони и алинеи щото не си адвокат
щом има закон, щом е правено, (в Русе гонили съсед в някъв блок) значи може

аз ти говоря че точно съдебната власт ще ти издаде постановление да напуснеш апартамента си ти ми викаш да чета пак ал2

AnarchyBoy
07-08-2017, 10:20
Нали знаеш, че конституцията е над закона.. щото е върховният закон?

Ще ти го обясня по много прост начин (макар да не знам закона за етажната собственост)

Съседите могат да ти държат чурката, защото ако съдията ме изгони... После ще съдя и него и полицая и съседите за нарушение на конституциониите ми права в Страсбург, ще спечеля, те ще платят цялото дело и ще ми плащат мамата си трака и неустойките за причиненото неудобство.

therichbitch
07-08-2017, 11:57
Рънърът е прав. По ЗУЕС могат да те изселят дори при по- малък процент, мисля, че беше 75%. Неприкосновеността е друго, а случаите, в които вторичните нормативни актове влизат в сила, съвсем друго. Не спорете, като не знаете.

haritov
07-08-2017, 12:49
те циганин от общинска земя не могат да изселят ти някой от апартамента му

по принцип могат да те изселят дефакто няма как да стане
трябва да си много грешен дявол че да успеят

пп
това че не те харесват не е причина да те гонят

Rakshy
07-08-2017, 20:15
споко пък да не може да те изгонят


тва, което цитираш с алинеите е за собствеността. Нея никой не я пипа. То си е твое. Просто не можеш да си там вече, защото никой не те харесва и си гъз :D


в на един приятел входа го направиха с един откачалник, който си беше запалил паркета, за да се "топли", въпреки че си плаща парно. Беше счупил стъклото на входната врата. 3 пъти го вкарваха в лудница и най-накрая се кротна.

В моя вход живееше един долу в помещението, което преди беше кафене. Изгонихме го със съдя изпълнител и куки.

Отсреща имаше един, който по професия май беше хирург, но е побъркан и като се прибере се напива и започва да крещи. И той лежа в лудница няколко пъти и се оправи. Сега пак го няма :D

AnarchyBoy
07-10-2017, 06:45
Брат говорим ако си просто лош съсед, не ако си луд... :D

Ако си някакъв дето си прави купони всяка вечер примерно... и вдига шум.. само ще ти пляскат актове..
Няма как насила (без престъпление или нек'ви тежки случаи на психоза когато си опасен за общественото здраве [обществена опасност] и нек'ви е такива побъркани истории) да те изгонят от жилището ти, щото ако си знае правата човека си отивам в Страсбург.. и им е*авам п*ката майна.

YoungBloodZ
07-10-2017, 11:53
Ще пиша тук, защото темата с точките е заключена.


но кои са останалите, антракс ли?
той иска да се банне грозния
това видях аз


ами ти нищо не можеш да направиш по въпроса защото грозния не е нарушил ясно и категорично правилата

Именно. След всичките теми и анкети, които пускахте за него, се видя, че мнозинството е против банването на Грозния.




Това първо и второ защо модераторите подстрекават обиждания и конфликти между потребителите, правейки подобни теми важни. Някой направил тема да се храни някакъв потребител и айде важна. Това не е адекватно.

Извинявай, че ще ти го кажа, но досега не съм видял едно твое мнение, в което да няма заяждане срещу потребители/модератори. Темата я направих важна, за да може там да се излива помията, а дневника малко да се изчисти. Опитвах се и преди да поразчистя дневника, защото имаше повече хора, които пишеха там, а заради спамене и други неща спряха, но ти пак се разпищя, че съм взимал неадекватни решения и т.н. Лесно е на готова работа да намериш кусури, ама ти само мрънкаш и нищо не предлагаш...


Кофата може да е друга територия, на която, обаче, общуват същите потребители и правенето на тема за заяждания важна е на практика подстрекаване на конфликти и създаване на напрежение между тях, което е в разрез със задачите на модератора. Така че- не, няма да престана.
Не се ли предполага, че тези, на които са дадени определени права, са поне малко здравомислещи? Ама викаш, сеир да има. А като ти кажат проститутка дали ще е в кофата или дневника, все едно и също отношение е.

Ето, отново доказваш думите ми. Нали някъде трябва всеки да си излее помията? Ти какво искаш, да го правят в дневника и в разни други такива теми/раздели? Кофата си е за това и като не ти харесва, не влизаш там. Темата я вдигнах на важна, за да може глупостите да се пишат САМО там, а не във всички теми.



О, да, как ще преживея, че някой ме е нарекъл някак си в кофата...Тва е някъв уникално нисък праг на поносимост, честно. Не знам колко трябва да сте изнежени и зависими от нечие мнение за вас. Някой я нарекъл проститутка. Е, голям праз. Щом не е в нормален раздел, да го четат всички и където нагласата е по-сериозна, не виждам проблем.

Много правилно. И все пак не бива да се прекалява.


1. като почнах да пиша, беше само в спорта, защото търсех помощ за някви неща, а след тва аз станах помощта, като няколко потребителя, които го населяваха, изцепиха. Там освен темите за кой колко е висок, как да отслабна и т.н.; идват другите теми за незаконни субстанции - стероиди. Няма как в тоя раздел да не може да се пише за стероиди. Няма как може би в здравето да не се пише за наркотици. Не съм виждал последните няколко години някой дилър да се рекламира в сайта.

2. на всички проблем ви е грозния, не знам защо. Аз чета само когато ме е цитирал. Буквално скролвам и ако се видя, чета кво е написал, ако заслужава отговор- отговарям, ако ли не - пропускам. Не е много трудно.

3. някойтам с тва къпане беше по-натоварващ от грозния, tbh. Целенасоченото "тролене" и заяждане с останалите беше неприятно за четене. С всичките описания на близане на задници, локви с течни лайна и прочие.

4. Няколко пъти бях предупреден за употреба на "ебал съм му майката" в дневника. Спорих 1 път на лични с младата кръв, ама квото такова. Разбирам го, ама когато не е насочено към никого от форума, кого го ебе кво пиша.

5. Системата с точки е малоумна. Рънъра каза, че измислянето на нови правила е излишно и ненужна цензура. В дневника, като най-активна тема, трябва да можеш да си пишеш каквото ти е на сърце. Ако искаш да се храниш с някого по-грозно иди в кофата. Всички знаем, че идеята на храненето е другите да го видят, а не да си го пишем на лично, затова тоя вариант отпада. Пишете си в кофата колкото искате.

6. Тва с правенето на важна темата на корб за караници беше малоумно.
И сапунисването на половината мнения е излишно в повечето случаи.

7. Когато бях по-малък, 4-5 клас, влизахме в тийнпроблем, за да четем уродщини, защото хората пишеха невероятни неща. Особено в секс. Там имаше такива теми, че направо да ти зайде. Make teenproblem great again.

1. Не си виждал дилъри, защото трием подобни теми.

2. Ето, че имало решение, когато някой потребител не ни харесва. Не че сега откриваме Америка де, то отдавна се знае за тази опция, но защо пък да не помрънкаме, че модераторите са неадекватни, защото не банват Грозния.

6. Малоумно, да, защото исках всичкия булшит да се премести в темата на Корб, за да се изчистят другите места.



КОЙ?
Кой предложи Пеевски?!? Кой предложи правилата?!?

Ако тези "правила" са предложени от някой потребител, мисля че ние сме длъжни да знаем кой е, както и вие сте длъжни да ни информирате кой е!
Защо този потребител не излезе сам и не пусна темата?
Срам ли го е? От какво?

Не че е някаква тайна, но какво значение има, с какво ще ти помогне това?



Никакви правила не съм предлагал, прочети малко назад в темата! Не е голямо „издаване”, че искам да те разкарат, щото си гнусен охлюв. Единствено от твоята миризлива особа има сигнали срещу мен, а съм се дракал с почти всеки в някакъв момент.
И, да, последните 2-3 дни ти чета говната, за да дам последен шанс на модераторите да се покажат като адекватни такива, ама те твърдо си държат на позицията, че работата им се свежда до цензуриране на определени „мръсни” думички. По-добре администрацията на форума (ако има такава) да вземе някой стажант програмист и да се добави един речник със забранени думи в системата.
Пращам те пак да гниеш в игнор листа, така че можеш да си продължаваш със словестната диария. :)

Ти си мисли каквото искаш, грам не ме интересува, че ни мислиш за неадекватни. Да, Грозния не е цвете за мирисане, но не е и направил кой знае какво, че да заслужава бан. Все пак си е получил предупрежденията и ако пак сгафи, вече ще има бан. Но недей да настояваш постоянно за бан на Грозния, защото ако трябва да сме обективни, то не само той, а и много други (вкл. може би и ти) ще литнат.

YoungBloodZ
07-10-2017, 12:24
Добра среща, другарю модератор, може ли един бан (ама не перманентен)?

Няма да е перманентен, ама ще е за 5 години. Навит? :D


Охооо, една от магистралните работнички на оръфляка намина през почивката...


И не си и помисляй да ме банваш, щото явно да те наричам проститутка не е обидно. ;)

Какво да те банвам, ти не заслужаваш да си губя времето с теб.


това е горе долу ок според мен

но преди когато имаше бунт срещу вас не беше така
само казвам че преди блокирахте хора които биваха обиждани и те обиждаха в знак на самозащита, а за провокаторите нямаше наказание

Рънър, това се е случило точно веднъж и проблема си е твой, че не си разбрал за какво е бана. Не съм те баннал, защото си "обидил в защита", а защото тогава обиждаше всички. Получи няколко предупреждения, но все пак нищо не се промени, затова те баннах. Не защото си се защитил пред онази карамел ли е, каква е...


в на един приятел входа го направиха с един откачалник, който си беше запалил паркета, за да се "топли", въпреки че си плаща парно. Беше счупил стъклото на входната врата. 3 пъти го вкарваха в лудница и най-накрая се кротна.

В моя вход живееше един долу в помещението, което преди беше кафене. Изгонихме го със съдя изпълнител и куки.

Отсреща имаше един, който по професия май беше хирург, но е побъркан и като се прибере се напива и започва да крещи. И той лежа в лудница няколко пъти и се оправи. Сега пак го няма :D
Да разбираме ли, че в Люлин има много откачалници? :D

LoadRunner
07-10-2017, 12:47
недей да връщаш стари теми и да се оправдаваш
тогава всички бяхме на едно мнение без да сме говорили помежду си
отивай си в темата на модераторите и си я чети отново и отново докато не видиш истинат

ауе кръвта е станал досущ като Грозния
вижте му постовете :д

YoungBloodZ
07-10-2017, 12:49
недей да връщаш стари теми и да се оправдаваш
тогава всички бяхме на едно мнение без да сме говорили помежду си
отивай си в темата на модераторите и си я чети отново и отново докато не видиш истинат

ауе кръвта е станал досущ като Грозния
вижте му постовете :д

Караш хората да остават с грешно впечатление, вкарвайки ме в някакви твои филми. Няма как да не го коментирам, сорка.

Какво ми е на постовете? По-добре ли щеше да е всеки цитат да е на отделно съобщение?

inewton
07-10-2017, 13:04
Няма да е перманентен, ама ще е за 5 години. Навит? :D
Ее, да не ти поиска човек услуга. Аз щях Indistinct да питам, ама тя излизала в отпуска. Щяла да ходи в Куба по батковци. Чула от някого, че там са с големи моркови.

YoungBloodZ
07-10-2017, 13:10
Ее, да не ти поиска човек услуга. Аз щях Indistinct да питам, ама тя излизала в отпуска. Щяла да ходи в Куба по батковци. Чула от някого, че там са с големи моркови.

Ти да видиш. Добре, съгласен съм. Ама нали знаеш, днес аз на теб, утре ти на мен.

haritov
07-10-2017, 13:11
споко пък да не може да те изгонят


тва, което цитираш с алинеите е за собствеността. Нея никой не я пипа. То си е твое. Просто не можеш да си там вече, защото никой не те харесва и си гъз :D


в на един приятел входа го направиха с един откачалник, който си беше запалил паркета, за да се "топли", въпреки че си плаща парно. Беше счупил стъклото на входната врата. 3 пъти го вкарваха в лудница и най-накрая се кротна.

В моя вход живееше един долу в помещението, което преди беше кафене. Изгонихме го със съдя изпълнител и куки.

Отсреща имаше един, който по професия май беше хирург, но е побъркан и като се прибере се напива и започва да крещи. И той лежа в лудница няколко пъти и се оправи. Сега пак го няма :D
ако ти тегля путки майни на целия вход никой нищо не може да ми направи

но ако руша общата собственост или не спазвам финансовите вноски (макар че мога да кажа че съм нямал пари и тн) или застрашавам някой тогава могат да гонят

през останалото време ще си ги ругая ще им сера под изтривалката и никой нищо няма да може да направи

inewton
07-10-2017, 13:15
Ти да видиш. Добре, съгласен съм. Ама нали знаеш, днес аз на теб, утре ти на мен.
Ааа, чакай. Ти какво ще искаш?

Много досаден си станал. Като поп. Само дай дай.

YoungBloodZ
07-10-2017, 13:18
Ааа, чакай. Ти какво ще искаш?

Много досаден си станал. Като поп. Само дай дай.

Де да знам. Може да поискам безплатно кръщение/сватба.

inewton
07-10-2017, 13:30
Де да знам. Може да поискам безплатно кръщение/сватба.
А, да бе. Тия на друг ги разправяй. И двамата знаем, че няма да се ожениш, и двамата знаем причината. Да я казвам ли пред всички, палавнико? :smile:

Rakshy
07-10-2017, 16:14
забавното е, че всичките откачалки, които изброих не са чупили нищо и на практика не са посягали на никого, освен че единия счупи стъклото на вратата, за да си влезе във входа, защото от входа бяха сменили ключалката, за да не го пускат.

Един приятел в момента се съди със съседа му, който им дърпа кабелите на през една седмица в петък, защото фирмата, която е доставчик на този блок (на повечето) нямат техник през уикенда, чупил е няколко пъти входната врата, няколко пъти е преебавал механизма, защото е с магнитните чипове и като се тресне много силно неш се преебава, вадил му е 2 пъти нож във входа на него и 1 път на баща му, заплашвал ги е, 3 пъти са се сбивали вътре във входа пред свидетел, а на първото дело, когато съдията му е казала, че ще се видят на Х дата, той се е усмихнал и е казал "ако всички са живи до тогава".

Тва е в квартал Лозенец. "в скъпото". А, да не забравим, че пичагата е имал някво тежко престъпление преди, защото има от онези пробните периоди - пробация или квото беше, която е с продължителност към 5 години.

Ние тук ги гоним с подписки, в Лозенец не могат да направят подписка.


soooo yeah.

YoungBloodZ
07-10-2017, 16:52
забавното е, че всичките откачалки, които изброих не са чупили нищо и на практика не са посягали на никого, освен че единия счупи стъклото на вратата, за да си влезе във входа, защото от входа бяха сменили ключалката, за да не го пускат.

Един приятел в момента се съди със съседа му, който им дърпа кабелите на през една седмица в петък, защото фирмата, която е доставчик на този блок (на повечето) нямат техник през уикенда, чупил е няколко пъти входната врата, няколко пъти е преебавал механизма, защото е с магнитните чипове и като се тресне много силно неш се преебава, вадил му е 2 пъти нож във входа на него и 1 път на баща му, заплашвал ги е, 3 пъти са се сбивали вътре във входа пред свидетел, а на първото дело, когато съдията му е казала, че ще се видят на Х дата, той се е усмихнал и е казал "ако всички са живи до тогава".

Тва е в квартал Лозенец. "в скъпото". А, да не забравим, че пичагата е имал някво тежко престъпление преди, защото има от онези пробните периоди - пробация или квото беше, която е с продължителност към 5 години.

Ние тук ги гоним с подписки, в Лозенец не могат да направят подписка.


soooo yeah.

То в лозенец едва ли е по-добре, там е някаква гъчканица, блок до блок и хората са супер изнервени, нормално е да се случват такива неща сигурно. :D

haritov
07-10-2017, 20:47
забавното е, че всичките откачалки, които изброих не са чупили нищо и на практика не са посягали на никого, освен че единия счупи стъклото на вратата, за да си влезе във входа, защото от входа бяха сменили ключалката, за да не го пускат.

Един приятел в момента се съди със съседа му, който им дърпа кабелите на през една седмица в петък, защото фирмата, която е доставчик на този блок (на повечето) нямат техник през уикенда, чупил е няколко пъти входната врата, няколко пъти е преебавал механизма, защото е с магнитните чипове и като се тресне много силно неш се преебава, вадил му е 2 пъти нож във входа на него и 1 път на баща му, заплашвал ги е, 3 пъти са се сбивали вътре във входа пред свидетел, а на първото дело, когато съдията му е казала, че ще се видят на Х дата, той се е усмихнал и е казал "ако всички са живи до тогава".

Тва е в квартал Лозенец. "в скъпото". А, да не забравим, че пичагата е имал някво тежко престъпление преди, защото има от онези пробните периоди - пробация или квото беше, която е с продължителност към 5 години.

Ние тук ги гоним с подписки, в Лозенец не могат да направят подписка.


soooo yeah.
под вкарали в лудницата не разбирай изгонен с обща подписка потвърдена от домоуправител разписана от съда с взето решение което е изтърпяло всички обжалвания и тн

виждам че не знаеш за какво говорим в момента

Rakshy
07-11-2017, 00:10
под вкарали в лудницата не разбирай изгонен с обща подписка потвърдена от домоуправител разписана от съда с взето решение което е изтърпяло всички обжалвания и тн

виждам че не знаеш за какво говорим в момента

извинявай, г-н Страсбург

haritov
07-11-2017, 06:14
извинявай, г-н Страсбург

ни в клин ни в ръкав

я кажи имате ли домоуправител и давате ли му законното възнаграждение?

AnarchyBoy
07-11-2017, 15:59
Ракши не можеш да разбереш, че ти е конституционно право да си обитаваш жилището и единствените случаи в които могат да те преместят е да бъдеш обществено опасен и/или да си престъпник етц...
От там нататък, ще се съберат подписи нп, съдията ще се подпише нп, полицията ще те изхвърли нп и направо по джапанки и шорти както са ме извадили от нас отивам в страсбург и като се развъртим с химикала, всички участвали в изнасянето ми, ще ядът големия к*р.. Защото СА МИ НАРУШИЛИ КОНСТИТУЦИОННИТЕ ПРАВА, които са много по-високи от сяк'ви наредбички и директивки... ;)
А ако вдигам шум и съм кофти съвет, който псува всички.. просто ОП(НП) ще ми пишат актове всеки ден, но дори и на тях и на 112 ще им писне по някое време..

therichbitch
07-16-2017, 18:21
Извинявай, че ще ти го кажа,
Извинен си

но досега не съм видял едно твое мнение,
Кога е това досега? Последната една година, в която модераторстваш вместо да пишеш в отчетните теми кой колко е пил ли? Или визираш 10-те години, в които пиша тук

в което да няма заяждане срещу потребители/модератори.
Нарича се изразяване на мнение. Не помня да съм ползвала обидни думи, без да съм предизвикана.

Темата я направих важна, за да може там да се излива помията, а дневника малко да се изчисти. Опитвах се и преди да поразчистя дневника, защото имаше повече хора, които пишеха там, а заради спамене и други неща спряха, но ти пак се разпищя, че съм взимал неадекватни решения и т.н.
Оценявам потребността ти да обясниш решението си пред мен.

Лесно е на готова работа да намериш кусури, ама ти само мрънкаш и нищо не предлагаш...
не е моя работа да предлагам работещи решения, не драпам за поста ти

Нали някъде трябва всеки да си излее помията?
Смята, че работата ти е да предотвратяваш помията, без да си правиш оглушки, както досега, а не просто да я пренасочваш.

Ти какво искаш, да го правят в дневника и в разни други такива теми/раздели? Кофата си е за това и като не ти харесва, не влизаш там. Темата я вдигнах на важна, за да може глупостите да се пишат САМО там, а не във всички теми.
Разбрахме

haritov
07-16-2017, 18:53
бахти махленското мнение

заслужава си путката майна

AnarchyBoy
07-16-2017, 20:35
Споко тя тая е толкова закърняла горката.. ;с

therichbitch
07-16-2017, 22:45
Добре, г-н КРБ
Чл. 6.
(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, умствена изостаналост, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.
Споко, пич : )

Rakshy
07-17-2017, 02:02
не схващате, че тези, които изброих са изгонени вече (или са спряли да бъдат проблем) посредством подписки и глупости


на никой не му пука, че ВИЕ ще ходите на Х място, заради Х правата ви, защото тези, които са изяли к*ра вече, никъде не са ходили


тоджга.

haritov
07-17-2017, 05:01
не схващате, че тези, които изброих са изгонени вече (или са спряли да бъдат проблем) посредством подписки и глупости


на никой не му пука, че ВИЕ ще ходите на Х място, заради Х правата ви, защото тези, които са изяли к*ра вече, никъде не са ходили


тоджга.
ние падаме от луната и ще ти се вържем на коментара


що се отнася до Пеги Бънди тоя път просто написа нещо за да не мълчи ей така да е в играта

AnarchyBoy
07-17-2017, 07:54
Ракши т'ва се опитваме да ти обясним ние.. че те просто не си знаят правата..

deitona22
07-17-2017, 12:31
Кое "То"?
Я ми разкажи ти на кой свят живееш :) !

Ти си "То"(и не мисли че те наричам Паниуайз,ако изобщо знаеш какво е това)
Безполово,безгръбначно и безсърдечно човекоподно.
В реалния,не някъв въображаем като теб.

an7raks
07-17-2017, 13:57
Ракши т'ва се опитваме да ти обясним ние.. че те просто не си знаят правата..

А ти явно не си знаеш задълженията... Има правила за живеене в жилищна сграда с други хора. Ако не ги спазваш, следва наказание, което в по-крайни случаи може да е изгонване. По принцип имаш и право на свобода, ама при определени престъпления ти я отнемат... тук е същото.
А нека да се появи някой такъв, дето много си знае правата и да види как ще му заваря вратата през нощта.

therichbitch
07-17-2017, 15:25
^ Съгласна
Това е проблемът на българина- че все за права говори, но никога за задължения.

AnarchyBoy
07-17-2017, 15:28
Окей окей, няма да се хабя.. нека си ви гонят като сте балъци и не си знаете елементарните конституционни права. ;)

AnarchyBoy
07-17-2017, 15:36
О сек впрочем.

Чл. 35.
(1) Всеки има право свободно да избира своето местожителство, да се придвижва по територията на страната и да напуска нейните предели. Това право може да се ограничава само със закон, за защита на националната сигурност.




Смисъл окей, явно ако съседите се подпишат се превръщаш в заплаха за националната сигурност.

Извинете ме.



така е.. вие сте прави.. /както винаги ;д/


До "therichbitch" проблема на българина е, че му се показва черно на бяло.. написано в КОНСТИТУЦИЯТА. /ЗАКОН НОМЕР 1, закона на законите. КОЙТО В СЪДА ВИНАГИ Е НА ПЪРВО МЯСТО/ от хора работещи със закони.
и те казват " ама не е верно са.. ПЕШО СЪСЕДА го изгонихме ние, щото сме велики тарикати"


Когато в действителност, ПЕШО съседа е олигофрен и не си знае елементарните права, не сте вие тарикати.. вие сте същите олигофрени щото някой път ще попаднете на некой чепат нещастник с достатъчно амбиции на който просто му се слуша РАМЩАЙН в 12 през нощта.. и не да ви се отели вола, а направо ще ви се отели теленцето като се разпише и разсмърди, зак'во сте го изгони, как и от СТРАСБУРГ само т'ва и чакат.. да ви питат, кои сте вие и защо аджеба му нарушавате конституционните и човешки права?
Отнася го съдията, отнасяте го вие отнася го и полицията. ;с

LoadRunner
07-17-2017, 16:11
Окей окей, няма да се хабя.. нека си ви гонят като сте балъци и не си знаете елементарните конституционни права. ;)



ти мислиш ли че който там е бил изгонен не е потърсил помощта на адвокат когато са го изгонили от собствения му дом
ти наистина ли го мислиш това нещо, и съответно адвоката му е казал че има правила и задължения както и закони и закони

LoadRunner
07-17-2017, 16:18
О сек впрочем.

Чл. 35.
(1) Всеки има право свободно да избира своето местожителство, да се придвижва по територията на страната и да напуска нейните предели. Това право може да се ограничава само със закон, за защита на националната сигурност.
.................................................. .......................................
Ти с кой спориш сега не ми е ясно, всеки случай не сме адвокати най-малко пък ти пикльо.
Аз ти казах че има публично изнесени случаи по тоя въпрос за законовото гонене на съседи ако преминават всички етични възможни граници и рушат комфорта на 75% от хората в блока.
Както виждаш и други хора от форума ти го казват и то на база това което са чули по новините, чели в нета и реални случаи от приятели.
Това че ти си кон с капаци и не признаваш нещо което не знаеш си е твой проблем.
А нежеланието ти за ограмотяване личи изключително ясно, вместо да си прочетеш нещо и да се изкажеш подготвен ти си държиш на твоето.
Аз лично по новините чух за такъв случай отдавна и от тогава го знам това с изгонването.

AnarchyBoy
07-17-2017, 16:43
Точно е т'ва обсъдихме с антраксчо в месинджър..

Значи драги ми съфорумници.
НЕ МОЖЕ ДА МЕ ИЗГОНИТЕ ОТ БЛОКА. ако пикая пред входа, хвърлям си боклука където ми падне, плювам ви като ви видя и слушам рамщайн в 12 през нощта. / Т'ВА Е ЛОШ СЪСЕД.

Ако ви бия с бухалка.. и имате ОСНОВАТЕЛНА ПРИЧИНА да се притеснявате за здравето си и за извършено престъпление / освидетелстван съм и т.н тогава може да ме изгоните по съдебен ред, НО т'ва не е просто "лош" съсед.. Т'ва е психопат/престъпник.

А темата беше, че ако просто си лош съсед/ не се държиш добре (не си и длъжен лел, никой не може да те накара насила да харесаш друг) и магически 75 % от хората ще се подпишат, че не ги харесваш и пикаеш пред блока и музиката ти е прекалено силна и съдията ще каже.. МДдаа добре.. ай ш го гоним.. :lol:

Грозния
07-17-2017, 16:59
Само не мога да разбера как гоненето на някой от блок има общо с форума и войните в него :? .
Още ли искате да изгоните Грозния с "подписка от съседите" :D ?

LoadRunner
07-17-2017, 17:01
омитай се
подчовек

therichbitch
07-17-2017, 17:14
Анархи, по- наясно съм от теб със законите, повтаряш като латерна. Това, което е написано в КРб няма общо с временно изселване при заплаха за другите живущи. Неприкосновеността на жилището е друго.
Непонятно също приравняваш Страсбург и нашата конституция, нали знаеш, че йерархия има и при актовете на европейското право, от една страна, и националните такива, от друга.
И не, темата не беше, ако просто си лош съсед, а че при определени обстоятелства могат да те изселят. Не ми се спори, ще си ползвам конституционното право по чл. 35 на свободно придвижване (извън кофата).

AnarchyBoy
07-17-2017, 17:17
Плийс не се връщай... ;х
like ever.

haritov
07-17-2017, 17:53
в България законите са такива че можеш да правиш каквото си искаш

какво ще се случи не зависи от закона

аз поне винаги мога да направя нещо срещу някой ако не ме кефи

LoadRunner
07-17-2017, 18:31
в България законите са такива че можеш да правиш каквото си искаш

какво ще се случи не зависи от закона

аз поне винаги мога да направя нещо срещу някой ако не ме кефи

ти да не се помисли за динко от ямбол

haritov
07-17-2017, 19:16
ти да не се помисли за динко от ямбол

къде сгреших? според теб де

LoadRunner
07-17-2017, 20:22
няма с кво да платиш ако намериш на кой

Грозния
07-17-2017, 21:02
омитай се
подчовекЗащо си толкова нервен Трънчо :) ?
Пак ли те нападнаха във фейсбука да ти предлагат приятелство :razz: ?

haritov
07-18-2017, 05:05
няма с кво да платиш ако намериш на кой

и на идея си нямаш за какво говоря

YoungBloodZ
07-21-2017, 10:38
Извинен си

Кога е това досега? Последната една година, в която модераторстваш вместо да пишеш в отчетните теми кой колко е пил ли? Или визираш 10-те години, в които пиша тук

Нарича се изразяване на мнение. Не помня да съм ползвала обидни думи, без да съм предизвикана.

Оценявам потребността ти да обясниш решението си пред мен.

не е моя работа да предлагам работещи решения, не драпам за поста ти

Смята, че работата ти е да предотвратяваш помията, без да си правиш оглушки, както досега, а не просто да я пренасочваш.

Разбрахме

Почти успя да кажеш нещо смислено. Нищо, човек се учи докато е жив.

an7raks
07-21-2017, 20:30
Почти успя да кажеш нещо смислено. Нищо, човек се учи докато е жив.

Колкото и да е безсмислено, пак е по-смислено от толерирането на откровени дебили, които системно нарушават правилата, независимо в кой раздел. ;)

MAPATOHKOBKA
08-21-2017, 12:28
леле някой да резюмира случващото се