PDA

View Full Version : Л Карнитин при тежка физическа работа?



xXxAngerfisTxXx
07-11-2017, 21:04
Та работата ми физически тежка, мялко хора успяват да се задържат там но въпроса е друг. Искам да сваля някое и друго кило, та си взех карнитинче. Много добре знам как действа защото съм го пил и знам кво прави като не си ял и бягаш 1 час.
Ще има ли файда при тежка физическа работа а не хард кардио?

Rakshy
07-11-2017, 21:48
съмнявам се, но може и да има

зависи до колко ефектите, които си видял са на психологическа основа

ةتشضل انزفث
07-12-2017, 08:22
Абе тоя L carnitine е шибана добавка , бях гледал някво предаване със група хора които искаха да отслабнат и се бяха записали при някакъв инструктор. И те там спазваха еднакви диети и упражнения , но инструктура на едната част от хората им даде истински L carnitine , а на другата част някакво обикновенно сокче в опаковка от L carnitine (без хората да се усетят разбира се) и накрая резултатите им бяха еднакви накрая на програмата им....

xXxAngerfisTxXx
07-12-2017, 20:07
пил съм български ментак не знам колко лева беше, и течен американски, беше доста скъпичък... при еднакво бягане при първия нямаше абсолютно никакъв ефект, при американския свалих едно 10 кила за две седмици... е със хубава диета де

Rakshy
07-12-2017, 20:37
не допринася кой знае колко, дава някъв edge ама не е кой знае кво

ةتشضل انزفث
07-12-2017, 20:54
пил съм български ментак не знам колко лева беше, и течен американски, беше доста скъпичък... при еднакво бягане при първия нямаше абсолютно никакъв ефект, при американския свалих едно 10 кила за две седмици... е със хубава диета де

И ти като тия от онова шоу :D - caмо си останал със впечатлението че е от това , а не от диетата и движението ;)

xXxAngerfisTxXx
07-13-2017, 21:21
диетата и движението го имаше и при двете... даже при първия боклук повече се тормозех с хард кардио :D