PDA

View Full Version : Ако някой знае как се казва филма



PoliAtanasova
07-12-2017, 09:24
Здравейте искам да питам някой, ако знае как се казва един филм. Не помня много но се разказваше за един мъж беше с приятелката си и техни приятели(други мъж и жена) и бяха отишли на нещо като пикник просто стояха приказваха си абе забавляваха се и на главния персонаж(мъж) му се обадиха май не помня точно помня само че всички бяха в колата за да се прибират и катастрофираха и мъжа се събуди по някакъв начин успя да се върне да преживее катастрофата пак и заради това настъпиха промени в живота му с приятелката му се едно не се бяха започнали тя не го помнеше май. И така ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна.

blackangel_236
07-16-2017, 22:42
ако остана, сватбен обет -провай тези

PoliAtanasova
07-18-2017, 08:47
Тези съм ги гледала Благодаря все пак

fls63
08-02-2017, 10:19
ПолиАтанасова, това което си описала ми напомня на филм който ще излезе скоро по кината. Чернокож ако не се лъжа беше главният. Някъде бях видяла трилър на филма и по описание бе същото. Но не знам, може би има и друг подобен филм, който аз не съм гледала. Успех с намирането все пак!

Morakusi
08-02-2017, 16:40
Да , това е общо взето

PoliAtanasova
08-08-2017, 08:09
ПолиАтанасова, това което си описала ми напомня на филм който ще излезе скоро по кината. Чернокож ако не се лъжа беше главният. Някъде бях видяла трилър на филма и по описание бе същото. Но не знам, може би има и друг подобен филм, който аз не съм гледала. Успех с намирането все пак!

Благодаря

PoliAtanasova
08-08-2017, 08:10
Да , това е общо взето

The Butterfly Effect съм го гледала подобен е но, не е този който търся. Благодаря все пак

TheEconomist
08-10-2017, 13:42
Звучи интересно, но нямам спомен някога да съм гледала подобен филм. Успех с намирането.