PDA

View Full Version : Размисли и страсти на Кити



Kити
07-12-2017, 10:29
Така... отварям тази тема тук, тъй като ще има някои неща, които не смятам, че съответстват на правилата на някой от другите раздели, но все пак, ако Модератор прецени, може да премести темата в съответния раздел, в който прецени.

Всяка една тема, която започвам, майка ми я трие. ......... :cry: :cry: :cry: Писнами, писна ми сестра ми да ме дебне в нета и да ме докладва на майка ми постоянно. Омръзна ми. :cry: Лично кътче си нямам, нямам си място, където да споделям. :cry: Толкова време мина, а още не ми дават да обвиня онази, която така ми съсипа живота........ :cry: :cry: :cry:

Преди тя да се появи и да почне тормоза и преследването, имах хубав живот......... :cry: :cry: Бях здрава, щастлива, влюбена............а сега животът ми е без цел, без чувства, без емоции. :cry: Омръзна ми да живея в свят, в който права имат само красивите и лесните.......омръзна ми! :cry:

Не искам никой друг, просто защото никой не е като него......... :cry: Защо трябва аз да се чувствам виновна, че се влюбих? Защо трябва аз да съм лошата, при положение че не очаквах терор от гаджето му? :cry: Мен нямаше кой да ме защити и трбваше сама да се оправям, по мирен път не стана, а сега аз съм лошата. :cry:

Няма нищо по - жстоко от това да убиеш мечтите и надеждите на някого, да му отнемеш любовта............толкова наивна и добричка бях, че не очаквах това, което ми се случи........... а трябваше да го предвидя.

На 33 години съм, животът ми е без цел и посока. Никога вече няма да бъда същата, никога вече няма да съм така щастлива и отдадена на хобитата и интересите си............ :cry: Всичко в мен умря - заради натиска и терора от всички страни. :cry: Бях принудена да се откажа от своето щастие, за да бъде щастлива друга.............Веднъж в живота си някой за мен не е правил компромис, а аз колко компромиси съм правила, от колко неща се отказах заради натиска на стадото наречено "общество" - отказах се от английския, от желанието ми да танцувам, не се борих за правата си, оставих да ме тъпчат............и точно когато и за мен изгря щастие, то беше само за кратко. :cry: Защо аз да се срамувам, че искам да съм щастлива, че се защитавам? Тя защо не се срамува? защо обществото не се срамува? :cry:


Животът ми е затворен между четири стени. Нямам интереси, нищо не ме вълнува и нищо не ми се прави. А преди пеех, танцувах, излизах на разходки, мечтаех, вярвах в доброто и в хубавото....... :cry: Толкова много искам всичко да е както преди...........Не съм виновна, че мен само любовта може да ме съживи истински.............

Спомням си колко много мечти имах, ако беше различно, щях да ги осъществя. Сега...........просто не е възможно......... а си мечтаех:
- да науча немски, английски и френски език, може би и холандски
- да науча някои от танците към някои песни на изпълнителите на "Пайнер"
- да пътувам, да опозная България и някои държави
- да прочета още и още хубави книги
- да видя на живо големите концерти на "Пайнер" и телевизия "Планета".
- да изглеждам добре, да нося готини дрешки и да си направя готини фотосесии
- да организирам идеално празниците
- да се отдам на фотографското си хоби
- да се стегна и да започна редовно да си водя дневник
- да участвам в полезни инициативи

Uzerneim
07-12-2017, 21:29
Мечтите са безплатни, а за да ги постигнеш не винаги са нужни емоции.
Предимно се иска труд и упоритост, пък хубавите емоции идват после. Стегни се и се бори за това, което искаш, ако се лигавиш ще си плащеш цял живот на едно дередже. Не очаквай някой да те разбере или да се застъпи за теб, дори и ако ти си правила подобни неща за него.
Направи най-умното - разбери и подкрепи сама себе си, но не се и страхувай да се хокаш, като правиш простотии.
Това, че всичко в теб е умряло, не е нещо лошо. Каквото и да си била преди е било прекалено слабо да оцелее.
Изгради се отново и го направи правилно този път.

Успех!