PDA

View Full Version : Сериозен проблем с приятелят ми



pifka
07-14-2017, 20:04
Здравейте, имам следният проблем. С моят приятел живеем заедно от повече от година и половина. Още в началото когато заживяхме заедно, разбрах много неща за него. Разбрах,че има фалшиви профили във фейсбук и търси "момчета роми за да им духа и момичета ромки, за да му се изпикават в устата", първият път като разбрах за това, бях адски шокирана, не знаех какво изобщо става, той ми въртя и усуква и се оправихме, след време пак го хванах по-същия начин, обеща ми да спре с глупостите, триеше си хронологията от браузера, който използва и аз в един момент изобщо спрях да го следя, до днес .. нещо ме накара да му проверя единият му e-mail и влязох в изпратени съобщения и видях, че е писал до някакво момиче " да му намери момчета роми за да им лапа, той си плащал" .. Вече не знам какво да правя, не знам изобщо защо му е да прави това, което пише. Някой имал ли е подобен или същия проблем с приятеля си? И всеки ден чувам, колко много ме обича и как съм жената с която иска да гради семейство, а в същото време градим лъжи.

Alfabetagama
07-15-2017, 21:22
Сериозно ? Вместо да имаш мъж до себе си ,имаш педал с извратени фетиши,който те и лъже. Ти чакаш да те чука ,а той си плаща,за да лапа рязани карабини.. Мазохистка. Зарязвай го или му дръж ръката докато му цепят гъза!

npp
07-16-2017, 12:35
наистина са шантави тези времена, проблемът не идва просто от човешкия ум, но има цяла система на духовно беззаконие, която предава хората на разтление (т.е. да бъдат осквернявани по различни начини: изпедерастявани, видиотявани, подлудявани, и пр.), затова и има цели пандемии с хомосексуализъм, аутизъм, булимия, шизофрения и пр.; какво може да направи една жена за да реши такъв проблем?!, ако може да (на)кара приятеля си да се чувства истински мъж, това е, за което се сещам що се отнася до решаването на такъв проблем по недуховен/нерелигиозен път/начин...

HollyGolightly
07-16-2017, 15:45
Намери си хоби, неадекватното тролене по форумите не се брои

NissaN
07-26-2017, 17:10
Махай го тоа гнусен пе.ал

martiriz
07-29-2017, 07:43
Използва те, за да прикрие наклонностите си - чисто, просто и ясно. Не знам защо изобщо се опитваш да повярваш на идеята, че „ще се промени“ и никога повече няма да се занимава с подобни неща в Интернет, а явно и не само там (?).
Ако не си трол, приключи взаимоотношенията си с него. Не разбирам защо да бъдеш във връзка с прикрит хомосексуалист. (поне по описаното от теб, така звучи)

KREED
07-29-2017, 21:16
https://media1.giphy.com/media/13OYNXi0uTM6vS/giphy.gif