PDA

View Full Version : facebook



naceluvana
07-15-2017, 13:41
Здравейте искам да ви попитам преди време си бях направила няколко профила в фейсбук но ги изтрих обаче като си влезна в този профил дето си го ползвам и си пиша пощата ми излизат пощите , които съм ползвала преди искам да не ми излизат да ви попитам може ли да се направи така че да си ми излиза мойта си поща а другите които съм изтрила да ги няма

PainKiller166
08-09-2017, 18:00
Здравей! :) Запаметявала ли си си паролите, заедно с и-мейлите? Ако "да", то може да влезеш в настройките на браузъра, който използваш и да изтриеш запазените пароли. С тях би трябвало да изчезнат и излизащите и-мейли. Не знам как може да се махнат по друг начин. Дано да съм помогнала малко. :)

ПyРкО ♠
08-09-2017, 18:18
Здравей! :) Запаметявала ли си си паролите, заедно с и-мейлите? Ако "да", то може да влезеш в настройките на браузъра, който използваш и да изтриеш запазените пароли. С тях би трябвало да изчезнат и излизащите и-мейли. Не знам как може да се махнат по друг начин. Дано да съм помогнала малко. :)

Точно така, браво на теб.

Влизате в История - Изчистване на данните за сърфирането - Отбелязвате върху *пароли* за да ви изтрие вече запомнените пароли, и *Данни за автоматично попълване на формуляри*
Другите вие си преценете, това е.

naceluvana
10-30-2017, 13:10
Влизам обаче ми показва че няма пароли а като отворя facebook си седят пощите не са се изтрили

kompleksar
10-30-2017, 16:39
Влизам обаче ми показва че няма пароли а като отворя facebook си седят пощите не са се изтрили

Направи си изтрий цялата история, тъкмо кат започнеш да пишеш "p" да не ти излиза нещо по така.