PDA

View Full Version : Наркотиците.



diamond666
07-18-2017, 13:30
Здравейте! За пръв път пиша в този форум и се надявам на нечия помощ. От около година,ако не е и повече пуша марихуана(трева) искам да се откажа,обаче не мога. Нещо сякаш ме спира,всеки път искам още и още. Има дни,в които не пуша но до определен час не издържам и отново започва филма в рамките на няколко часа. Проблема не е само този,а и това че имам нагласата да опитвам и други вещества. Попринцип не съм човек,който да има каквито и да било проблеми от различно потекло. Ако може да ми дадете някакъв съвет ще бъда много благодарна. Да,аз съм наясно,че тези неща не са правилни и полезни,като цяло знам много неща за наркотиците,знам какво причиняват...но може би съм зависима?филма ли е в повече? Надявам се да ми отговорите и ще бъда благодарна на всякакви съвети :))))

iFakesmile
07-18-2017, 15:31
Не си споменала на колко години си, но това не е от голямо значение. Тревата не е толкова вредна колкото всички си мислим. Повечето хора пушат трева. И аз пуша трева понякога, но не мисля, че съм зависим. Естествено, харесва ми чувството когато си „high“. Не е нужно да спираш тревата окончателно, просто си дай някакви принципи. Веднъж седмично примерно или нещо подобно.

haritov
07-18-2017, 18:17
Не си споменала на колко години си, но това не е от голямо значение. Тревата не е толкова вредна колкото всички си мислим. Повечето хора пушат трева. И аз пуша трева понякога, но не мисля, че съм зависим. Естествено, харесва ми чувството когато си „high“. Не е нужно да спираш тревата окончателно, просто си дай някакви принципи. Веднъж седмично примерно или нещо подобно.
всички наркомани са с принципи и не прекаляват и се кефят щото знаят какво правят точно като тебе

авторке занимавай се с някакъв спорт ако искаш просто ходи на фитнес или нещо от сорта

по-добре дай 100лв за карта и инструктор и направи нещо за себе си вместо да ставаш като оня дето е писал там горе

iFakesmile
07-18-2017, 19:05
всички наркомани са с принципи и не прекаляват и се кефят щото знаят какво правят точно като тебе

авторке занимавай се с някакъв спорт ако искаш просто ходи на фитнес или нещо от сорта

по-добре дай 100лв за карта и инструктор и направи нещо за себе си вместо да ставаш като оня дето е писал там горе

Със сигурност не съм наркоман, но какво съм седнал да се обеснявам на умствено изостанали. Не съм нито привързан към тревата, нито съм пробвал други наркоцити, а и нямам желание.

haritov
07-18-2017, 19:11
Със сигурност не съм наркоман, но какво съм седнал да се обеснявам на умствено изостанали. Не съм нито привързан към тревата, нито съм пробвал други наркоцити, а и нямам желание.

наркомани са хора които употребяват наркотици а ти си точно такъв за това си наркоман

харесва ти или не такъв си (никой не си признава) да не говорим че повечето си мислят че не са привързани и могат да престанат с употребата на наркотици
реално не се различаваш много от останалите
а наркоман да ми каже че съм умствено изостанал няма да ме жегне много

това че марихуаната има лечебни свойства е вярно но едва ли имаш нужда от нейната помощ да не говорим че има много по-безвредни медикаменти

за повече информация се обади на телефон 112

diamond666
07-18-2017, 19:45
Аз като цяло си тренирам. Просто може би считам че това ще бъде единственото нещо винаги в живота ми? Имам нужда да поспра,а чувствам че ще спра само и единствено,като я заменя за друга дрога?!

iFakesmile
07-20-2017, 00:39
Марихуаната се счита за най-безопасния от всички незаконни наркотици. При прекалено много употребяване може да има видими проблеми, но ако пушиш рядко - нищо не ти причинява.